Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][NOWOŚĆ]Albator.pl - To my tworzymy przyszłość!


Venir

Albator  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na nowym serwerze - Albator?

    • Oczywi?cie, ?e tak!
      70
    • My?l?, ?e tak.
      12
    • Zobaczymy.
      18
    • Nie jestem pewien.
      26

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To, co prezentuje ekipa tego serwera jest conajmniej żałosne. Może zacznijmy od wyliczenia co zostało skopiowane z serwera Draenor.pl:

  1. System energii (losuje jeden z kilku bonusów na 2h)
  2. System ulepszeń/przedmiotów zapewne także (nie wiem bo niestety nie grałem na Draenorze)
  3. Drop szkatułek, z których dropią przedmioty
  4. Smocze łuski (to jest hit, bo sam kolorowałem te ikonki, lol)
    Zdjęcie z prezentacji Draenora ss50614.jpg
  5. Zielarstwo skopiowane SŁOWO W SŁOWO według mojego systemu, nawet nie postarali się o nowy podział kwiatów
  6. Ikony do zielarstwa również zajebane z serwera (jestem bardzo wkurwiony, bo poświeciłem na ich zrobienie swój cenny czas)
  7. Tutaj zdjęcia z mojego bloga na temat zielarstwa:
    ikony1.pngycsp.jpg
  8. System petów, okienko, itemy, cały system
    Zdjęcie z Draenora: pet.jpg
  9. Wieża demonów
    Zdjęcie z Draenora: dt.jpg
  10. Smoczy ekwipunek
    Zdjęcie z Draenora: smocze.jpg
  11. Statystyki innych graczy
    Zdjęcie z Draenora: staty2.jpg
  12. Osiągnięcia i system kostiumów był w necie, niemniej jednak znowu wszystko z Draenora (zapewne o nowe osiągnięcia się nie pofatygowali)
  13. Ikony KU podjebane z Draenora
    Zdjęcie z Draenora: 8NFpC.png
  14. Handel postaciami poprzez Zaklęte Lustro

Jeśli ekipa nadal uważa, że serwer nie został zbudowany na kliencie Draenora to mam do was prośbę, nie ośmieszajcie się i nie wypowiadajcie w tym temacie. Wystarczy zobaczyć na stronę główną serwera, na kanał youtube czy też ich prezentacje i nawet idiota by się połapał, że wszystko zostało skopiowane. Resztę pozostawiam wam do analizy, serdecznie nie polegam tego serwera.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Dodajcie do ankiety przycisk "zajebaliśmy klient Draenora"

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Mizerna kopia naszego Serwera (Draenor2). 90% rzeczy na tym serwerze zostało "zaczerpniętych" od nas. Wstyd i hańba dla autorów serwera. Gnijcie w piekle pospolite, pazerne świnie.

Poważne forum dla poważnych ludzi.

Opublikowano

A chuj moge dostac nawet 20% warna...

Jesteście tak żałośni żeby zajebać czyjąś cenna prace.

A żebyście zginili .

3KIpGJ1.gif

Opublikowano

statystykigraczy.png

A tu mamy małego faila. Okienko ewidentnie skopiowane, gdyż nie można odpalić okienka na sobie a poza tym porównajcie sobie postać stojącą a tą z opisu (wojownik to nie ninja, lol)

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

1. Serwer totalne dno.

2. Pomysły fantastyczne, lecz skradzione od autora - [ Szykra ]

3. Administracja - zero, zero, zero.

4. Administracja - 0 kreatywnośći, 0 własnej pracy.

5. Administracja - banda idiotów

NIE POLECAM TEGO SERWERA, PRZEJRZYJCIE NA OCZY!

MOGĘ SZCZERZE POWIEDZIEĆ, WSZYSTKO SKRADZIONE Z TEGO SERWERA:

http://www.mpcforum.pl/topic/666259-draenor2dedyk/

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Coś w sobie ma, przypomina Draenor, a już na pewno Kalimdor.

Gdyby to był serwer tego samego pana tj. Szykra, to pewnie bym zagrał.

Tutaj zobaczę na pierwsze opinie.

PS. zbroje są okropne ;/

1352652199-U513235.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...