Skocz do zawartości

[Zapowiedź][NOWOŚĆ]Albator.pl - To my tworzymy przyszłość!

Venir

Albator  

126 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy zagrasz na nowym serwerze - Albator?

• Oczywi?cie, ?e tak!
      70
    • My?l?, ?e tak.
      12
    • Zobaczymy.
      18
    • Nie jestem pewien.
      26

Rekomendowane odpowiedzi

Czytanie KU oraz udoskonalanie umiejętności

Czytanie ksiąg oraz tworzenie umiejętności na P odbywa się za pomocą ksiąg oraz kamieni.

Nie ma u nas 1 kamyk = P itp.

Ku można czytać co 3 godziny, leczy gdy użyjemy zwoju, możemy natychmiastowo.

Jest u nas o tyle łatwej, że użycie "Rady pustelnika" powodzi czytanie księgi na 100%.

do G jest 55 ku oraz do P jest 10 kamieni.

Start przewidujemy przed świętami. Zapowiedz zostanie w duzej skali jeszcze zaktualizowana.

http://www.mpcforum.pl/topic/666259-draenor2dedyk/

No tylko nie mów że serwer jest w 100% autorski i niepowtarzalny bo nawet questy to 100% kopia dreanora

Wiesz wszystko da rade zrobić wiec nie pisz ze to jest autorskie bo nie jest wszystko co tu jest to jest publicznie dostępne .

15961668440157620438.png

Wiesz wszystko da rade zrobić wiec nie pisz ze to jest autorskie bo nie jest wszystko co tu jest to jest publicznie dostępne .

Ale panie zobacz sobie tylko do prezentacji Draenora grałem tam nawet tekst nie jest zmieniony (:

Dmg i ustawienia biżuteri 100% dreanor co do 1def/ataku/statystyki

Tym bardziej że zaczynasz z ludzi idiotwó robić zauważ że ja jestem jedny jutro bedzie więcej ludzi którzy będą się czepiać o to samo co ja niekoniecznie w ten sam sposób.

niemnej jednak spiedalam

Dreanor s2 ?? nie zagram ;] tytuł tematu:

[Zapowiedź][NOWOŚĆ]Albator.pl - To my tworzymy przyszłość!

haha jebłem już wole serwery hamachi niż takie ścierwo... jak to nowość ?? jak tu all z dreanora ...

Na chuja robicie te hardy ?? już rzygać się chce ludziom! zróbcie porządny easy który ma nowe mapy,moby oraz itemy po 5 dla każdej klasy.

Administracja serwer jest w 100% ogarnięta, nie będzie mowy o Ddos, lagach itp. Jeżeli chodzi o administrację to naprawdę w 100% polecam./

Szczerze mówiąc zawiodłem się na was po całej lini... Taka beznadziejna kopia i tak beznadziejnego draenora.. szkoda. naprawde.

Z jednej strony szkoda, że taka "firma" jak się reklamuje "ForGame" (brzmi profesjonalnie, prawda?), tak nie profesjonalnie korzysta z pomysłu kogoś innego, ale z drugiej strony ten pomysł zasługuję na większą liczbę graczy i może ta "firma" wykorzysta odpowiednio ten pomysł, dlatego zmieniam zdanie i jednak życzę powodzenia i mam nadzieje, że chociaż zrobicie z tego harda pod każdym względem, a nie że eq +9 po tygodniu...

beztytuuacf.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Zapowiedź][NOWOŚĆ]Albator.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...