Skocz do zawartości

[Problem] Charakter? Problem z wyborem Postaci.

koncikos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gram już w lol'a od sierpnia 2012.Grałem wieloma postaciami i na głównym serwie i na pbe.Lecz problem polega na tym ,że pograłem max 5 rozgrywek i postacie mi się nudziły...

Ma ktoś taki problem?

Gra jest super ale nie potrafię znaleźć dla siebie championa. ;p

sygna max 800 x200.

zmniejsza ja. jest w o mnie

Ja również tak miałem, tak jak każdy. Ale LoL jest jedyną grą, jaką znam, która nie nudzi się po kilku dniach/tygodniach grania . Popróbuj kilka postaci, najlepiej na PBE żebyś PZ nie tracił na officialu. Polecam Ci Katarinkę/Irelkę ;d Mocne nafeedowane.

76561198169311417.png

Ja nie mam takiego problemu. Anivią rozegrałem już może ze 100 gier a nawet Soraką mam zapewne ze 50.

Polecam Dariusa aka KS Master

Zabicie wroga ultem, gdy ten już myśli, że z nami wygrał - bezcenne. Tudzież KSowanie całego teamfightu - jeśli dobrze wymierzysz i macie focus to kążdy TF wasz.

Ja osobicie lubię Nocturna, ze względu na jego styl "Darknessss" etc. + jego odpicowany skin dał mi nowej radochy w graniu nim.

Fajni są burstujący AP carry - typu annie gdzie przeciwnik zastanawia się - Co się właśnie do cholery stało?

wikmk9.jpg

@up

I cieszysz japie kiedy macie 2 midderów albo supportów -,-

@top Graj postaciami, które wymagają umiejętności (ezreal itd) One się szybko nie nudzą bo masz większy podjar jak trafisz skillshootem

Zagraj se w jakieś MMORPGka typu RoM i potem wróć do LoLa. Mi się tak zajebiście gra.

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

@up

I cieszysz japie kiedy macie 2 midderów albo supportów -,-

@top Graj postaciami, które wymagają umiejętności (ezreal itd) One się szybko nie nudzą bo masz większy podjar jak trafisz skillshootem

Dyrrr chodzi mi o to ,że kupuję postacie na ślepo... A nie wybieram na pałe w grze ...

Q12dG.jpg

Steam ,XBL itd.

Xbox Libve - Tomizzo PL

Steam - Tomizzo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Charakter? Problem z wyborem Postaci.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...