Skocz do zawartości

[dyskusja] Soraka - mroczny assasin

Arv3n

Rekomendowane odpowiedzi

elo, mam taki dylemat. Ostatnio troll pickiem musiałem iść na adc. Koleś zrobił insta pick taric, a ja insta soraka. Pomyślałem sobie gg wp, - 12 elo.... ale ku mojemu zaskoczeniu ashe z nami dostawały po dupie. staty na koniec 16-1, wygraliśmy w 45 minucie. Chciałbym zobaczyć twarz tf'a gdy dowiedział się, że mam ie + pd + bt i składam go w 3 sekundy. Next mecz na topie vs darius. Jego flame na czacie po blocku ultimate silecem, oraz fb dla mnie było bezcenne.

Tu pytanie. Soraka pod ad off / ap carry / ad carry to dobry pick ?.

macie tu ten chujowy pytajnklik xD. sry za to, ale ppisze z telefonu

Po pytaniu stawiamy "?".

Soraka jedynie idzie na supporta, pod AP jest mierna, słabe przeliczniki, jest słaba, to, że zagrałes na 1110 elo czy może mniej/więcej to nie znaczy, że jest OP, po prostu ludzie nie ogarniają, jeżeli ktoś umie grać to taka soraka to gówno. Można się pobawić czasami w Sorakę ADC ale na rankedy nie polecam czegoś takiego, chyba, że LOU elo i się trafi na noobków.

Soraka jest bardzo dobrą postacią zarówno pod ad jak i pod ap.

Ostatnią miałem okazję grać nią pod ad i na linii miałem staty 5/1, a banany po 300 leciały.

Na midzie też nią grałem pod ap przeciwko morganie i staty na linii miałem 3/4 więc też nieźle tym bardziej, że miałem runy pod ad xD

SunzykPL

League of Legends player

Soraka jest bardzo dobrą postacią zarówno pod ad jak i pod ap.

Ostatnią miałem okazję grać nią pod ad i na linii miałem staty 5/1, a banany po 300 leciały.

Na midzie też nią grałem pod ap przeciwko morganie i staty na linii miałem 3/4 więc też nieźle tym bardziej, że miałem runy pod ad xD

Soraka ad carry ? Pierwsze słyszę. Mam kumpla, który gra only support i NIGDY nie widziałem go z Soraką na AD carry. Rozumiem AP, ale nie AD.

76561198169311417.png

Soraka ad carry ? Pierwsze słyszę. Mam kumpla, który gra only support i NIGDY nie widziałem go z Soraką na AD carry. Rozumiem AP, ale nie AD.

Wiesz, ludzie robią wszystko na opak jak grają normale z większym lose ratio niż win to wychodzi czasem, tak samo z rankedami 1200, jak pisałem jeżeli ktoś grać umie to nie wypala.

@up Sam jesteś mierny -.- Ostatnio grałem dianą i przejebałem z soraką ^^ nie wiem jak to się stało no, ale to jej uciszenie to jest masakra jakaś ;d Mam 90% wygranych na diance więc raczej trollem nie jestem ;p

"troll" - wiesz co oznacza to pojęcie? Tutaj raczej powinieneś powiedzieć "newbie". Nie mówię, że jestem Hajtem, może masz rację, jestem mierny bo nic nie osiągnąłem, ale gram już troszkę w tą grę, dużo rzeczy widziałem i grałem przeciwko takim cwaniaczkom, którzy myśleli, że jak zagrają pod ADC Soraką czy AP MID to wygrają grę, szybko się przeliczyli, wszystko od przeciwnika zależy jak nie umie grać to pokonasz go "samymi wardami" tak było jest i będzie. Może silence ma czasem "OP" ale to nie zmienia faktu, że nie jest postacią midową.

Grałem ad nunu i ap alistarem na midzie więc soraka ad nie jest dla mnie żadnym troll pickiem :D

SunzykPL

League of Legends player

Grałem ad nunu i ap alistarem na midzie więc soraka ad nie jest dla mnie żadnym troll pickiem :D

Przekonasz się, że taki support na AD carry gówno może (po kilku grach). I z czego byś heal'ał Soraką na linii ?

Wiesz, ludzie robią wszystko na opak jak grają normale z większym lose ratio niż win to wychodzi czasem, tak samo z rankedami 1200, jak pisałem jeżeli ktoś grać umie to nie wypala.

Nie da się nie zauważyć. Widziało się już parę ładnych hydr na czempach, które nigdy nie powinny iść w mieszane itemki.

76561198169311417.png

@up Sam jesteś mierny -.- Ostatnio grałem dianą i przejebałem z soraką ^^ nie wiem jak to się stało no, ale to jej uciszenie to jest masakra jakaś ;d Mam 90% wygranych na diance więc raczej trollem nie jestem ;p

masz 70% a nie 90% do tego na 1100 elo

Co do soraki to jedyne na co sie nadaje to na miernego supporta z ktorym trudno wygrac linie

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Wiesz co to zalezy dozo osub troluje i dobrze sie gra ja naprzykład dzisiaj grałem oriana ad carry i quadra i win 18 4 20 miałem ale na rankedach bym nie radził to tam ten team trafiło ci sie ze był słaby ale jak bys trafił na kogos lepszego to ranked lose

@2xup no właśnie dlatego wyjaśnij mi dlaczego w każdej grze widzę Jarvanów,Jaxów,Riven,Shaco, Nocturny etc. Pod stackowane BC?

Akurat na AD casterów jest to przedmiot.... taki sobie. OP to jest on na wszystkim co ma dmg. fizyczny i jako tako jest tankowate.

Co ma zrobić AD caster? Wywalić combo i uciec lub zginąć. Co musi zrobić mając BC? Najpierw wystackować BC by mieć maxymalny burst. A to mija się z byciem assasynem - jako że chcemy zrobić to z ukrycia w stulu rozpierdzielatora. BUM! Jestem ja - bum nie ma Ciebie - bum uciekam.

A teraz zobaczmy co robi Jarvan? Jarvan spokojnie autoatakuje, zmniejsza CI armor - bo jest wystarczająco tankowaty by sobie na to pozwolić - i nagle JEBS z siłą Assasyna tylko, że przeżyje 3 razy tyle co assasyn. Black Cleavery są OP.

Jeśli już miałbym nazywać itemkiem dla casterów to Hydrę z jej aktywem - rozpryskowe AD dookoła mnie - taki niby pseudo DFG.

@down - to akurat wiem sam - starałem się tylko ironicznie stwierdzić iż BC nie jest OP na AD casterach - jest OP sam w sobie.

wikmk9.jpg

@up

pantheon, talon, riven i jarvan maja skille pod ad = 4 tbc = oneshotujesz kazdego

np. Q riven lub W talona aktywuje pasyw kazdego cleavera wiec jezeli wykastujemy w 5 enemy przy 4 claeverach to po 1 uderzeniu caly enemy team ma nalozony czterokrotnie pasyw cleavera

Riven z 4 Black Cleaverami wygrywa solo rankedy

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [dyskusja] Soraka   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...