Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][NoPremium][Survival+Freebuild]Servery MineSurv (Wracamy po długiej przerwie)


Krystian1909

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer zostanie poprawiony po prostu długa przerwa była z robieniem serwerów ale wszystkie błędy zostaną naprawione.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Witam!

 

Zapraszam na server,już możecie cieszyć się serverem w 100%.

 

Co zostało dodane:

-Dodaliśmy kilka nowych pluginów:McMMO,TreeAsistans,TimeIsMoney,ButtonWarp

 

Dzięki nowym pluginom możecie:

-Grać z elementami RPG

-Ścinać drzewka bez kładzenia sadzonki po ścięciu

-Możecie grać i zarabiać na samym siedzeniu na serverze!!!

-Możecie teleportować się za pomocą przycisków!

 

Co zostało poprawione:

-Poprawiliśmy kilka błędów związanych z przedmiotami i z niszczeniem bloków

Opublikowano

Serwer godny polecenia. Mimo krótkiej obecności, mogę stwierdzić, że wszystko idzie ku dobrej stronie :)

 

Nic tylko zapraszać znajomych :D

Opublikowano

Bardzo serdecznie zapraszam!!!

 

Naprawdę ogarnięta administracja,wszystkie błędy poprawione.

 

Poprostu Krystian nie poznaje servera...

 

Ahh i jeszcze ten świąteczny klimat....

b_560_95_1.png

Opublikowano

A więc zostało poprawione parę rzeczy

 

- AdminShop już działa

- Utrata itemów została naprawiona

- Pozmieniano trochę pluginy

- Mapa zrobiona na świąteczny klimat

- Plus kilka drobnostek

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Haha ja dostałem bana za to że z innymi graczami poszedłem na inny serwer ;x Administracja jest żałosna ;] Nie polecam

 

Żałosny to jesteś ty, straciłeś itemy administracja ci oddała to i tak ci to nie pasowało.

Szkoda mi tylko takich jak ty.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Haha ja dostałem bana za to że z innymi graczami poszedłem na inny serwer ;x Administracja jest żałosna ;] Nie polecam

 

1.Nie poszedłeś na inny server

2.Straciłeś przedmioty,my je oddaliśmy

3.Nie zastosowałeś się do regulaminu,pożegnałeś się,powiedziałeś że server jest cytuje "do dupy" i wyszedłeś.

 

Pozdro-Ciekawe kto jest nieogarnięty i żałosny...

Opublikowano

Co to jest?

 

Dlaczego piszesz xxx?

 

Polecam server!

 

To nie on napisał tylko moderator zmienił bo reklamował serwer.

Zapraszam na server!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Wszystko fajnie, miło... Jedynym problemem jest obsługa serwera (moderator) Joe. Zebrałem 5000$ i poprosiłem o działkę. Przyszedł, poskakał i nic nie zrobił. Czekałem 20 minut i nie dostałem ;/

Opublikowano

Lagi jak huj na tym serwie.

 

Nawet nie umiesz poprawnie pisać.

Lagi są dlatego że masz słaby komputer,ja i inni gracze się nie skarżą.

 

Wszystko fajnie, miło... Jedynym problemem jest obsługa serwera (moderator) Joe. Zebrałem 5000$ i poprosiłem o działkę. Przyszedł, poskakał i nic nie zrobił. Czekałem 20 minut i nie dostałem ;/

 

Kolega Joe jeszcze nie miał uprawnień do dawania działek,teraz masz-Przepraszamy za kłopot

Opublikowano

Nie miałem wtedy jeszcze uprawnień :) Dlatego skakałem i gadałem na skype o uprawnienia do tego :D

 

 

No właśnie,jeśli macie jakieś problemy to proszę kierować pytania do mnie (Krystian1909).

 

Pozdrawiam Administracja MineSurvTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...