Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][NoPremium][Survival+Freebuild]Servery MineSurv (Wracamy po długiej przerwie)


Krystian1909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-Witajcie!

 

Zaczeły się święta,teraz każdy ma czas na swoje ulubione rzeczy.

Przedstawiamy Wam server MineSurv który odpoczywał przeszło 3 miesiące i teraz powrócił chcąc jeszcze bardziej zaskoczyć innych.

 

Aktualnie mamy do zaoferowania serwer 100% Survival+FreeBuild

 

Jest to profesjonalny serwer Minecraft, wykonany przez ludzi z doświadczeniem.

Nasz hosting to owncraft, który serdecznie polecamy!

 

Serwer stoi 24/7, bez lagów, bez cofek, bez ściemy!

 

Zalety serwera:

 

- 20 slotów, zostanie zwiekszony wraz z rozwojem serwera

- No Premium

- No WL

- Włączone PvP na Survivalu

- Wyłączone PvP w mieście

 

Co znajdziecie na serverze:

 

 

-Dużo PixelArtów

-Piękne Miasto z fajnymi budowlami

-Wszystko co związane z ulepszanie przedmiotów

-Eventy (10 osób na serverze-1 Event)

-Dużo pluginów ułatwiających grę

-Ogarniętych administratorów

-Miłą atmosferę

 

IP serwera:188.165.220.89:25042 (f20.owncraft.pl:25042)

 

 

Administracja:

 

HeadAdmin & Sponsor - Krystian1909

HeadAdmin - Temperaturek

Admin - Rzeźnik

Admin- Golden

Admin - Maxi94

 

Pluginy:

 

Nasz słodka tajemnica,wszytskie pluginy sa spolszczone w 100%

 

 

Informacje o ViP'ach:

 

Na naszym serwerze jest ViP i Super ViP.

 

Vip kosztuje

 

SMS

 

-11 zl na tydzień

 

-30 zl na miesiąc

 

-60 zl na zawsze

 

ViP dostaje:

-Darmowe diamendowe eq

-2 "zwykłe" działki

-100 tyś $$$

-Może latać

 

 

Super ViP kosztuje:

 

SMS:

60 zł

 

Przelew

 

45 zl na zawsze

 

Super ViP dostaje GameModa, nie mylić z OP!

 

 

Dlaczego opłaca się u nas grać?

 

A więc mamy stabilne szybkie maszyny, zgrany team,miłą atmosferę i ogarniętych administatorów (pow.lat 17)

 

Co do serwera to zaczynamy na spawnie, czytamy regulamin oraz inne informacje.

 

 

 

 

Poszukujemy kilku osób jako moderatorów!

-Potrzebny wiek to:15 lat i powyżej

-Skype

-Mikro

-Znajomość pluginów 5+

-Znajomość komend na 5+

 

Podania prosze pisać na PW!

 

 

Powodzenia, MineSurv Team!

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

warpy itd wam nie działają..

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

@masKarx

Warpy nie działają chwilowo lekkie problemy techniczne Administrator próbuje je naprawić :)

 

Uwaga ! Zapraszam nowych graczy na serwer.. W tej chwili warpy nie działają więc ja was będę teleportować gdzie będziecie chcieli oraz mogę pograć razem z wami na Survivalu.. ^^ Uwaga... nie daje itemów.. ! Oraz sam nie będę z komend korzystał iż chcę grać fer Survival play z wami :) Zapraszamy na serwer...

 

 

Zapraszamy Na MineSurv !...

 

+ Taka lekka nagroda 2 osoby co wbiją na serwer i zostaną na dłużej Dostaną 1 darmową działkę !

 

Działki Dla 2 Graczy Sponsoruje Golden :>

image.png

Opublikowano

Nie wiem czemu Kodaku tak jest inni jak wbijali okoo 2h temu mogli pisać etc..

 

@edit

Coś z serwerem jest nie halo ludzie nie mogą pisać komend używać etc.. jakieś chwilowe usterki Plugin ChatManager przestał jakoś samoistnie działać pewnie to jest powód jak na razie nie mam z Head Administratorem Krystianem kontaktu oraz z resztą Teamu.

nie ma ich :( Niestety dzisiaj chyba nie pogracie... :( Ale czekamy.

 

Kolega Direns odkrył sposób że można pisać ale przez komendę /me Tekst ale można zapraszam do popisania na serwerze ;) i kilka wyjaśnień.

image.png

Opublikowano

Po pierwsze wchodze na serwer to jest jakiś 100% survival, nie trzeba rejestracji. nie ma miasta, nie ma warpow. Spawnuje po killu gdzie sie da. Nie ma miasta i wgl nie ma nic. Żadnych pluginów.

Opublikowano

Mamy już pełny Team mapa jest ^^ nie potrzeba raczej pomocy ale ja nie decyduję tylko Krystian jak na razie Krystian prawdopodobnie jest w Szkole jak mówił.. :/

image.png

Opublikowano

Siemka wszystkim!

 

Posiedziałem trochę dłużej nad pluginami i mapą i naprawiłem wszystkie problemy.

 

 

Już dziś możecie wejść i się przekonać jak wygląda nasz server.

 

Serdecznie zapraszamy...

 

MineSurv Team

Opublikowano

Bardzo fajny server,dawno takiego nie widziałem,widzę że Krystian dużo się nauczyłeś od ostaniego razu kiedy grałem na twoich serverach.

Fajne jest to że można mieć dużo działek,przynajmniej nudzić mi się nie będzie,szkoda jedynie że co następna działka to 3x razy tyle koszta co za jedna.

No ale nie powinienem narzekać,choć moim zdaniem pvp na surwie to mógłbyś wyłączyć.

 

Pozdro Krystian...

 

P.S

Fajne VIPY,dużo możliwości no i te latanie które uwielbiam,może kupię skoro tak TANIO.

b_560_95_1.png

Opublikowano
...choć moim zdaniem pvp na surwie to mógłbyś wyłączyć.

 

 

Surwie = Survival ?

 

Jeśli źle to zrozumiałem , to mówisz , że ma WYŁĄCZYĆ pvp na SURVIVALU ? :O

 

 

@PS: Serwer zaiste spoko :)

Opublikowano

Surwie = Survival ?

 

Jeśli źle to zrozumiałem , to mówisz , że ma WYŁĄCZYĆ pvp na SURVIVALU ? :O

 

 

@PS: Serwer zaiste spoko :)[/size][/font]

 

 

No dobra niech ci będzie,może i nie powinno tak być ale ja tam wolałbym grać z off pvp i najlepiej z GameModem,hahah

b_560_95_1.png

Opublikowano

No dobra niech ci będzie,może i nie powinno tak być ale ja tam wolałbym grać z off pvp i najlepiej z GameModem,hahah

 

Kolega JinRyu ma rację,nie będzie wyłączone pvp na survivalu gdyż nikt nie będzie miał z tego fun'u a poza tym co to byłby sa survival?

Jeśli chodzi o GameMode to możesz go zakupić na serverze,napisz do mnie na gg (Może dam ci jakąś zniżkę?)

 

Dobra a teraz tak organizacyjnie troche :D

 

Poprawiliśmy już system sprzedawania działek,mamy już odpowiednie pluginy.

Pozbyliśmy się błędów związanych z tabliczkami,które znikały?

Przeznaczyliśmy więcej środków by server był stabilniejszy i jeszcze szybszy,z tego się najbardziej ciesze :D

 

To na razie tyle,więcej informacji znajdziecie na serverze.

 

Pozdrawiam i zapraszam...

 

MineSurv Team

Opublikowano

Już cie lubię Krystian1909,o jaką znizkę ci chodziło?

Bo jeśli tak 100% zniżki to biorę,ale tak serio ile dasz mi zniżki?

 

Z chęcią kupię bo wiem że mnie nie oszukasz i nie stracę na tym bo i też fajny serw jest.

 

Mam pomysł,mogę zbudować kilka budowli dla Ciebie????

Bo wiesz mam kilka pomysłów do servera,może mógłbym pomóc.

 

P.S

Liczę na szybką odpowiedź!!!!!11

b_560_95_1.png

Opublikowano

Już cie lubię Krystian1909,o jaką znizkę ci chodziło?

Bo jeśli tak 100% zniżki to biorę,ale tak serio ile dasz mi zniżki?

 

Z chęcią kupię bo wiem że mnie nie oszukasz i nie stracę na tym bo i też fajny serw jest.

 

Mam pomysł,mogę zbudować kilka budowli dla Ciebie????

Bo wiesz mam kilka pomysłów do servera,może mógłbym pomóc.

 

P.S

Liczę na szybką odpowiedź!!!!!11

 

Widzę że się starasz,że chcesz pomóc a to duży plus.

Jeśli chodzi o zniżkę to zależy do czego,możesz dostać do Vip'a do SuperVip'a-To zależy od Ciebie.

 

Chciałbyś dla mnie pracować?

Znaczy budować fajne domki itp.?

Nie wiem,naprawdę nie wiem,większość zbudowałem sam lub z pomocą kolegów.

Jeśli chcesz do nas dołączyć musisz mieć ukończone 16 lat,mieć mikro,skype itp. no i umieć budować fajne rzeczy.

Opublikowano

Spoko,a jak mam 13 lat to moge?????

 

W minecrafta gram od 4 lat,wiec cos tam wiem.

Budować umiem,no ale mikra ani skype nie mam,więc jak?

 

No to najwyżej tego vip'a kupie i tyle jesli mnie nie weźmiesz...

b_560_95_1.png

Opublikowano

Jak masz 13 to niestety nie,szkoda bo potrzebowałbym kogoś do budowy.

 

Ale zawsze możesz vip'ka kupić :D

Więc się nie przejmuj ^-^

----------------------------------------------------------------------------------------------

Pierwsze 3 osoby które teraz wejdą na server otrzymają działki za darmo!

Opublikowano

Siemka to znowu ja...

 

Eh naprawiłem w końcu chat,już wiem co tu zawiniło.

 

Teraz nie ma mowy o jakimś błędzie związanym z warpami czy chatem.

 

Przepraszam że zajeło mi to tak długo i ponownie zapraszam !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...