Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Świąteczny kodzik na SPAS-12


K4miloPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko jak nie wiecie albo wiecie to dzisiaj na poczte wam powinno przyjsc e-mailem kodzik na SPAS-12 prawdopodobnie z okazji Mikołajek ;)

 

PS: jesli ci kod nie przyjdzie to oznacza to ze przy rejestrowaniu nie zaznaczyles "ptaszkiem" ze chcesz dostawac newsletter :)

PS2: Kazdy dostanie inny kod wiec jesli masz wiecej kont to mozesz dwa kody na konto zuzyc :D

K4milo%20PL.png

Opublikowano

Ja zaznaczyłem żeby przychodziły i nie dostałem nie wiem czy to jakieś opóźnienie czy nie dostane :(

 

(Możecie zmienić opcje czy chcecie dostawać wiadomości od nich)

1q06wy.jpg

Opublikowano

nie no to jest chore... przyszło mi jakieś gówno że 25% tańsze fundsy są ale kodu nie ma...

E8400 E0 @4,2GHz 1,4V Co Scythe Mugen II

4x2GB DDR2 Hyperx Black Edition @1240mhz -- Gigabyte EP45-UD3R

Saphire HD7770 1GB @1400mhz AccereloExtreme

OCZ VERTEX 2 128GB i 750GB WD Black 64mb

Tagan 600W -- Silentum PC Gladius 800 FAKE

Opublikowano

mi frendsie i 2 innym kontom moich też nic nie przyszło....

 

 

 

hmm a może to zależy KIEDY konto zostało założone?

YAY

Opublikowano

A jak przy rejestracji nie zaznaczyłem, a dałem dzisiaj 07 grudnia 2012 to dostanę i na o2?

Widzisz co piszę nawet Ci co zaznaczyli nie dostali ... A tak na marginesie dzisiaj jest 8
Opublikowano

to podaj tutaj kod... bo nie dostałem

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Proste. Jak ktoś nie dostał był niegrzeczny xD ja odznaczyłem i niedostałem :/

76561198033711010.png

Opublikowano

Tak mozliwe jest to ze dostaja te kody ci co moze zalozyli np. rok temu konto tak jak napisal @Avium może to zależy KIEDY konto zostało założone? Ale nie martwcie sie moze sie jeszcze pocieszycie tysiaczkiem fundsow na gwiazdke :D

K4milo%20PL.png

Opublikowano

@UP

ta gówno ... ale o to chodzi że poprostu fajnie jest mieć wiele broni forever :D

 

 

ta? ja zacząłem przygode gdzieś na początku w stycznia rok temu.... ta w święta mnie kolega namawiał do zaczęcia w to gry a zainstalowałem gdzieś w weekend po świętach ^^ na 2 dzień byłem lepszy od kolegi... heh xD

 

pewnie ci co założyli konta minimum rok temu dostali kody :)

YAY

Opublikowano

Te kody były chyba wysyłane losowo bo ja takiego nie dostałem pomimo że mam konto od closed bety, więc tylko twórcy wiedzą chyba co i jak z tymi kodami.

Opublikowano

@UP

 

no ja nie dostałem więc takich głupot to nie pisz ;xxx

 

 

a może od poczty zależy?;p ja mam na WP i nie dostałem o.0

 

jak nie o to chodzi to stawiam że losowo wysłane było :P

YAY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...