Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strona + ItemShop + Całkowity opis by Derin


derin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dziala komus is a szczegolnie czy macie item w dozo po kupieniu na hamachi, pliki od Terenzo?

 

Jeżeli pomogłem kliknij "Lubie To"

Opublikowano

dziala komus is a szczegolnie czy macie item w dozo po kupieniu na hamachi, pliki od Terenzo?

 

mi nie dziala pliki serverowe by terenzo . ja sprawdzilem w is kupione , pisze e tam blad server bazy ;/..

Opublikowano

mi nie dziala pliki serverowe by terenzo . ja sprawdzilem w is kupione , pisze e tam blad server bazy ;/..

a na innych plikach ci dziala?

 

Jeżeli pomogłem kliknij "Lubie To"

Opublikowano

sranie w bambus localhost ip z koncowka 100 w configach nie dziala.. jak czytam te wpisy "strona dziala!! zajebiscie" czy cos to mi sie rzygac chce. pomozcie

 

pliki takiniesmialy baza rykoxa ale to kurwa roli nie gra bo wgralem tam gdzie mialem wgrac. idiota nie jestem. jeszcze zeby dzialalo. probowalem wszystkiego. ip z .100, .100:3306 koncowka normalna jeszcze cos potem ten localhost i dalej kurwa strona sroflajn...

Opublikowano

Dodano tabelkę account przez którą w is wyskakiwał błąd :

"Problem z polaczeniem z Baza Danych !!"

 

Pozdrawiam.

derin.png

Opublikowano

Do kitu, że nie ma panelu admina (chodzi mi o edycje newsów itp) tylko trzeba to w plikach robić... ;/

Opublikowano

Zmień hosting bo w moim kraju hellshare nie działa daj np na speedy share.

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

Witajcie ,pisze mi ciagle 'przepraszamy strona offline'

Na serwerze hamachi all configi uzupelnilem z koncowka .100

jak mam ze zwykla koncowka to laduje laduje laduje i tak nieskończenie wiele ;d

Opublikowano

Zrobcie odnowa JESZCZE raz po woli -,- A nie sie spieszycie i takie głupie nieraz bledy wychodza, np spacje niechcacy klikles i nie dziala

Opublikowano

Pobiorę w domu i powiem czy mi działa .

 

Item Shop z tego co widzę , nie ma opcji , że jest możliwość płatności SMS za kod ? Zawsze mam problemy ze stronami ;__;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...