Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] EVENT ZIMOWY 2012 WYPOWIEDZCIE SIĘ COŚ NA TEN TEMAT


Zaklinacz Dusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie. Zaklinacz co myślałeś że prezes Bp który sprzedał by własną matke gdyby mógł, da Ci więcej niż 100 uridium?

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

Dokładnie. Zaklinacz co myślałeś że prezes Bp który sprzedał by własną matke gdyby mógł, da Ci więcej niż 100 uridium?

 

Tego się nie spodziewałem lepsze były dynie bo można było trafić 200 uri :) a tutaj max chyba 66 :D Ale dobre i to . Ciekawe jakie jutro -.- misjie dadzą . ;)

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Tego się nie spodziewałem lepsze były dynie bo można było trafić 200 uri :) a tutaj max chyba 66 :D Ale dobre i to . Ciekawe jakie jutro -.- misjie dadzą . ;)

Ja miałem max 132 uri.

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

Ja miałem max 132 uri.

 

 

To chyba miałeś ładnego farta ^_^ Zobaczymy jakie nagrody będą za dzrzwiami do 24 :) . może za ostatni dzień dadzą 1 klucz niebieski -.-:D .

Zbieram like + ;]

Opublikowano

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

REF@@ JAK Wam idzie z misjia? Łatwe są jak nie wiem co -.- Nie ma cie jakies info co będzie jak się zrobi wszystkie a i kiedy te wrota uridzinowe 6 dadzą .?? ^_^

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Każdy kto zaloguje się od 7 do 11 grudnia je dostanie.

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

REF@@ JAK Wam idzie z misjia? Łatwe są jak nie wiem co -.- Nie ma cie jakies info co będzie jak się zrobi wszystkie a i kiedy te wrota uridzinowe 6 dadzą .?? ^_^

 

Głąbie to podpada pod spam.. 4 posty pod sobą.. facepalm

#Topic jest coś opłacalnego w tej gównianej grze podczas eventu czy znowu credit eq?

userbarcopy.png

Opublikowano

A jak ja będe się logował cały miesiąc?? -.- A te 6 wrota jest takie osiągniencie ?? to O co z tym chodzi . ^_^ ??

To chyba oczywiste że dostaniesz. A co do osiągnięcia to sobie zobacz.

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

To chyba oczywiste że dostaniesz. A co do osiągnięcia to sobie zobacz.

 

A no tak wmiare te misjie są a tam w tych co będą na koniec dostaje się jakąś nagrode ITEM_ .......... Co to ? o.O

Zbieram like + ;]

Opublikowano

A no tak wmiare te misjie są a tam w tych co będą na koniec dostaje się jakąś nagrode ITEM_ .......... Co to ? o.O

 

A skąd my to mamy wiedzieć? Halooo dzieciaku ?

1355697137-U769566.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...