Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] EVENT ZIMOWY 2012 WYPOWIEDZCIE SIĘ COŚ NA TEN TEMAT


Zaklinacz Dusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EVENT: Zimowe Święto 2012

 

Witajcie Kosmiczni Piloci !

 

Spokój i świąteczny nastrój? A gdzie tam! Przez cały miesiąc DarkOrbit świętuje, ile wlezie. Akcja bez końca i nagrody, które nie mają sobie równych. To będzie zima wszechczasów! Przygotujcie się na codzienne niespodzianki w adwentowym kalendarzu oraz na powrót Santa-1100101 i Ice Meteoroidów. Szukajcie uważnie specjalnych zimowych skrzynek, które zdeponowaliśmy dla Was w całym kosmosie.

 

Macie ochotę na przygody? Ruszajcie więc do operacji zimowych. Każdego dnia miesiąca mamy dla Was emocjonujące misje dla początkujących i zaawansowanych. Kto ukończy wszystkie misje w ciągu tygodnia, temu w cztery niedziele powierzone zostaną ściśle tajne specjalne zlecenia. Ci, którzy zatriumfują w trzy niedziele, zostaną zakwalifikowani do wielkiego finału w dniu 31 grudnia. Naprawdę się opłaca!

 

Spotkamy się podczas gwiezdnej zimy!

 

A >>tutaj<< znajdziecie miejsce na Wasze wypowiedzi.

 

Dobrej zabawy,

Wasza ekipa DarkOrbit

 

 

 

 

Witajcie Kosmiczni Piloci !

 

 

Od 1.12.2012 do 31.12.2012 rozpocznie się miesiąc specjalnych eventów !

 

Codziennie specjalne eventy, alieny, skrzynki, rakiety Wizz i wiele innych niespodzianek - a szczegóły będą dostępne niebawem.

 

Ponadto pojawi się festiwal Zimowych Misji !

  • pojawią się dziennie dwie Dzienne Specjalne Misje na górze w zakładce misji
  • Dzienne Misje Specjalne będą dostępne w stacji Nyx
  • każda Dzienna Misja Specjalna będzie dostępna w jednym danym dniu
  • aby mieć możliwość uruchomienia tych misji potrzebne jest spełnienie tych samych wymagań, co w przypadku aktywacji normalnych misji - czyli co najmniej 3 poziom
  • jeżeli zaakceptujecie Dzienną Misję Specjalną będziecie mieli 24 godziny na jej ukończenie. 24 godziny są liczone w czasie rzeczywistym.
  • Dzienne Misje Specjalne będą podzielone na 2 rodzaje - łatwiejszą, aby każdy mógł ją ukończyć oraz bardziej wymagającą dla bardziej doświadczonych pilotów
  • każdej niedzieli w Grudniu pojawi się ciekawa Niedzielna Misja Specjalna wieńcząca tydzień - po ukończeniu Dziennych Misji Specjalnych z poprzedzającego tygodnia. Dodatkowo na koniec Grudnia pojawią się dwie Super-finałowe Misje (31.12.2012 roku)

  • aby otrzymać Niedzielną Misję Specjalną należy wykonać 5 spośród 6 Dziennych Misji Specjalnych. Dlatego jeżeli przegapicie 1 Dzienną Misję Specjalną a ukończycie 5 pozostałych w danym tygodniu wciąż będziecie mogli otrzymać Niedzielną Misję Specjalną

  • aby otrzymać łatwiejszą Niedzielną Misję Specjalną należy wykonać 5 z 6 łatwiejszych Dziennych Misji Specjalnych w poprzedzającym tygodniu
  • aby otrzymać trudniejszą Niedzielną Misję Specjalną należy wykonać 5 z 6 trudniejszych Dziennych Misji Specjalnych w poprzedzającym tygodniu

  • uzyskanie Super-finałowych Misji w dniu 31.12.2012 roku odbywa się w podobny sposób - z tym, że w oparciu o ukończenie Niedzielnych Misji Specjalnych. Należy wykonać 3 z 4 Niedzielnych Misji Specjalnych, aby otrzymać Super-finałowe Misje.

  • jeżeli otrzymacie i ukończycie 3 łatwiejsze Niedzielne Misje Specjalne otrzymacie łatwą Super-finałową Misję
  • jeżeli otrzymacie i ukończycie 3 trudniejsze Niedzielne Misje Specjalne otrzymacie trudniejszą Super-finałową Misję

Tylko w pierwszym tygodniu należy wykonać 5 z 8 misji, ponieważ misje z soboty (1.12.2012 r.) i niedzieli (2.12.2012 r.) stanowią formę rozgrzewki przed właściwymi misjami.

 

Pozdrawiamy,

Wasza ekipa DarkOrbit

 

Witajcie Kosmiczni Piloci !

 

 

Od 1.12.2012 do 31.12.2012 rozpocznie się miesiąc specjalnych eventów !

 

Codziennie specjalne eventy, alieny, skrzynki, rakiety Wizz i wiele innych niespodzianek - a szczegóły będą dostępne niebawem.

 

Ponadto pojawi się festiwal Zimowych Misji !

  • pojawią się dziennie dwie Dzienne Specjalne Misje na górze w zakładce misji
  • Dzienne Misje Specjalne będą dostępne w stacji Nyx
  • każda Dzienna Misja Specjalna będzie dostępna w jednym danym dniu
  • aby mieć możliwość uruchomienia tych misji potrzebne jest spełnienie tych samych wymagań, co w przypadku aktywacji normalnych misji - czyli co najmniej 3 poziom
  • jeżeli zaakceptujecie Dzienną Misję Specjalną będziecie mieli 24 godziny na jej ukończenie. 24 godziny są liczone w czasie rzeczywistym.
  • Dzienne Misje Specjalne będą podzielone na 2 rodzaje - łatwiejszą, aby każdy mógł ją ukończyć oraz bardziej wymagającą dla bardziej doświadczonych pilotów
  • każdej niedzieli w Grudniu pojawi się ciekawa Niedzielna Misja Specjalna wieńcząca tydzień - po ukończeniu Dziennych Misji Specjalnych z poprzedzającego tygodnia. Dodatkowo na koniec Grudnia pojawią się dwie Super-finałowe Misje (31.12.2012 roku)

  • aby otrzymać Niedzielną Misję Specjalną należy wykonać 5 spośród 6 Dziennych Misji Specjalnych. Dlatego jeżeli przegapicie 1 Dzienną Misję Specjalną a ukończycie 5 pozostałych w danym tygodniu wciąż będziecie mogli otrzymać Niedzielną Misję Specjalną

  • aby otrzymać łatwiejszą Niedzielną Misję Specjalną należy wykonać 5 z 6 łatwiejszych Dziennych Misji Specjalnych w poprzedzającym tygodniu
  • aby otrzymać trudniejszą Niedzielną Misję Specjalną należy wykonać 5 z 6 trudniejszych Dziennych Misji Specjalnych w poprzedzającym tygodniu

  • uzyskanie Super-finałowych Misji w dniu 31.12.2012 roku odbywa się w podobny sposób - z tym, że w oparciu o ukończenie Niedzielnych Misji Specjalnych. Należy wykonać 3 z 4 Niedzielnych Misji Specjalnych, aby otrzymać Super-finałowe Misje.

  • jeżeli otrzymacie i ukończycie 3 łatwiejsze Niedzielne Misje Specjalne otrzymacie łatwą Super-finałową Misję
  • jeżeli otrzymacie i ukończycie 3 trudniejsze Niedzielne Misje Specjalne otrzymacie trudniejszą Super-finałową Misję

Tylko w pierwszym tygodniu należy wykonać 5 z 8 misji, ponieważ misje z soboty (1.12.2012 r.) i niedzieli (2.12.2012 r.) stanowią formę rozgrzewki przed właściwymi misjami.

 

Pozdrawiamy,

Wasza ekipa DarkOrbit

 

 

 

 

Witajcie Kosmiczni Piloci!

 

Ziiimooowo zaczynamy zabawę ! biggrin.gif

 

Sobota 01.12.2012

- 13:00-15:00 Zdobądź Boję

- 18:00-20:00 Kosmiczna Piłka

- robot Santa -1100101 - cały dzień

 

Niedziela 02.12.2012

- 15:00-17:00 TDM

- 19:00-21:00 Levelowe Wrota Inwazyjne

 

Poniedziałek 03.12.2012

- Ice Meteroid - cały dzień

 

*Oczywiście wszystkie czasy danego serwera.

 

Do boju!

Wasza ekipa DarkOrbit

 

Witajcie Kosmiczni Piloci!

 

Ziiimooowo zaczynamy zabawę ! biggrin.gif

 

Sobota 01.12.2012

- 13:00-15:00 Zdobądź Boję

- 18:00-20:00 Kosmiczna Piłka

- robot Santa -1100101 - cały dzień

 

Niedziela 02.12.2012

- 15:00-17:00 TDM

- 19:00-21:00 Levelowe Wrota Inwazyjne

 

Poniedziałek 03.12.2012

- Ice Meteroid - cały dzień

 

*Oczywiście wszystkie czasy danego serwera.

 

Do boju!

Wasza ekipa DarkOrbit

 

 

 

 

 

 

 

 

Z tymi misjiami się fajnie zapowiada . ;)

 

 

Wiem wiem od czego jest Forum darkorbit ale tam nikt nie patrz z MPC :) Chyba że info o zbanowanych kontach jest ;) licze na like . i wypowiedzi się czy wam się podoboba event temat można zamknąć dopiero 01.01.2013 r wszystkie aktualne wydażenia związane z zimowym eventem proszę kierować do tego tematu . ŻEBY NIE BYŁO NIE POTRZEBNEGO SPAMU . -.-

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Nie ma mamy internetu i nie wchodzimy na forum DO

 

 

Tam prawie nikt nie patrzy chyba że ci co nie bocą :D a na tym forum to każdy prawie ma bota i regularnie wchodzi co dzienie .

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Mi tam się podoba, no może nie ma jakichś wspaniaych bonusów, ale postarali się, gdyż zauwarzyłem parę nowości:

-na środku mapy bauwan z choinką

-w portalach pada śnieg

-ciekawe menu

Co do bonusów hmm... zobaczymy

Ciekawe jaka będzie misja niedzielna i finałowa

No i co będzie w skrzynkach;)

Opublikowano

Szkoda że skrzynek dziś nie ma

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Opublikowano

Ja bym chciał coś takiego w UW.

Ale by bocik nazbierał frajerwerek;d

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Znowu tych skrzynek będzie pewnie jak na lekarstwo.

Jak przy dyniowym - mało było i jeszcze tej formacji co miała być i tak nie znalazłem.

 

 

A właśnie nie macie info czy nie wprowadzą jakieś formacji zimowej |?/? o.O

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Jak dla mnie to dobra wiadomosc,wszystko co gratis w do jesli chodzi o podobne profity -misje itp mam na mysli ten kalendaz i boxy sa mile widziane.Pozdrawiam

Opublikowano

fajnie się zapowiada . A te misję z nyx to trzeba robić z łatwym i trudnym poziomem czy wystarczy jedna z nich żeby odblokować kolejna następnego dnia ?

18939be003303a1095db2b3f0c8991fb.png

Opublikowano

4-1,4-2,4-3 TEŻ MA INNY wygląd

fajnie się zapowiada . A te misję z nyx to trzeba robić z łatwym i trudnym poziomem czy wystarczy jedna z nich żeby odblokować kolejna następnego dnia ?

 

 

Ja to rozumiem tak że musisz codzienie robić te misjie bo wtedy nie odblokujesz kolejnych .

Zbieram like + ;]

Opublikowano

ale ja np zrobiłem i łatwą i trudną :P

 

 

Ciekawi mnie bo bedzie w kalendarzu 24

 

Uwaga dali boxy eventowe prezenty -.- Ale nagroda to jest Pro xD .

Zbieram like + ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...