Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak stworzyć przyjemny dla graczy serwer?


Why

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przydatne, ale popraw błąd "nie rozdawaj itemów kolegą" powinno być kolegom, liczba mnoga =)

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

2. Jaki hosting?

 

Ja polecam wam craftserve, ma on bardzo rozwinięte oferty, okres kupna serwera wynosi 1 miesiąc, ceny nie są wysokie, można uzyskać wsparcie.

Jest bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają.

Czyli zwiększamy sloty stopniowo co 10...20...30... itd. :)

Nie zgadzam się.

Na craftserve serwer 10 slotów kosztuje 25zł, a na Fibrehost 15zł. A jak ktoś stawi serwer na bardzo dużo osób, niech lepiej wybieże SoRed, lób Fiberhost.

 

Dysk ma same 12 GB to nawet nie ma prawa śmierdzieć niezaładowaniem się jednego chunka.

Masz 4 silniki gier po 4 różne typy gry ;o

Dyn-map

IS

Serwer głosowy Mumble

o.O Zobacz sobie SoRed.

Opublikowano

Teraz już wiem, jak wybić mój jeszcze nie gotowy serwer : D Like

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Poradnik nie jest jakimś wielkim osiągnięciem, nie porusza no zbyt wielu kwestii, ale leprze to nisz nic.

Najbardziej podoba mi się punkt '7. Reklama na MPCForum'.

Opublikowano

Zaskakująco fajny poradnik leci like ;)

sgh.png
KLIK!! W napis wyżej by ocenić :D
Gdy do mnie piszesz na gg,skype i pw przedstaw się i dopiero opisz czego

ode mnie potrzebujesz :P

Opublikowano

@UP

Nisz? to jest takie słowo? Może chodziło Ci o niż,nil,min,kil?

@cdminestudio - Moje konto na twitter. Zapraszam.

"Jedna wiara, jeden klub, Real Madrit, aż po grób"

"Nie żebram o like'y, to like'y żebrają do mnie"

Opublikowano

@UP

Pewnie chodziło mu o niż ale wkradł się błąd ort ;)

sgh.png
KLIK!! W napis wyżej by ocenić :D
Gdy do mnie piszesz na gg,skype i pw przedstaw się i dopiero opisz czego

ode mnie potrzebujesz :P

Opublikowano

Dodaj jeszcze, że nie warto dawać skinów adminów a jak ktoś sie uprze to moze zrobic skin Notcha :)

Pozdrawiam Pucza

Opublikowano

Poradnik ciekawy, może zrobisz coś dla "starych bywalców"? Like

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

  • 1 miesiąc temu...
Arcymistrz
Opublikowano

Są malutkie literówki/błędy gram./inter./ort. ale plusik leci za starania ;)

Czekam na wyznaczenie gdzie.

Inaczej twój post to spam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...