Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] bota oby ominąć 1/5 slot, pierwsza strona EQ.


CyberProdukcje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logujesz się na konto (jeśli stworzyłeś nową postać musisz najpierw nią na zwykłego klienta wejść).

Wybierasz postać, i klikasz pod naszyjnikiem ikonkę, później wyrzuć wszystko (select/drop all, coś takiego). *UWAGA WSZYSTKIE PRZEDMIOTY ZOSTANĄ WYRZUCONE*

 

Nie kumam o co w tym chodzi xD Prosze o wytłumaczenie :D

mpg center :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W emperiusie nie można wywalać gratów więc ta opcja NIE DZIAŁA!!! Wyskakuje że nie można wyrzucić rzeczy i dupa blada, na modzie nie widać nic w tych kratkach więc jak można to przenieść do magazynu lub przesunąć???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W emperiusie nie można wywalać gratów więc ta opcja NIE DZIAŁA!!! Wyskakuje że nie można wyrzucić rzeczy i dupa blada, na modzie nie widać nic w tych kratkach więc jak można to przenieść do magazynu lub przesunąć???

W emperiusie nie można wywalać gratów więc ta opcja NIE DZIAŁA!!! Wyskakuje że nie można wyrzucić rzeczy i dupa blada, na modzie nie widać nic w tych kratkach więc jak można to przenieść do magazynu lub przesunąć???

Da się to jakoś wyrzucić czy nie ma bata?

Opublikowano

Boże Up-y co Wy gadacie?Jemu chodzi o to że administracja niby zablokowała bsa tzn 1-5 slot w kamermodzie zawsze item do bonowania daje się na 1 miejsce i własnie to zablokowałi sprawdz to:

 

1: http://www.mpcforum....t-v3-by-padmak/

2: http://www.mpcforum....-sommer/ nie wiem czy na inne privy też

 

2. na inne privy nie ;)

 

 

Jest łatwy sposób na 1 miejsce w eq

http://www.mpcforum.pl/topic/801645-tut-jak-zwolnic-1-miejsce-w-eq-by-sommer/



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...