Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Typu Kwadratowa masakra! [W-L] [No-Premium] [5 Slotów] 1 . 4 . 5 [Dedyk]


sebahack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Damian

Wiek:13

Premium:Tak

Dlaczego ty?:Lubię grać na małych serwerach, nie przepadam za serwerami 200 slotów. Jestem kulturalny, nie grifuję.

Nick:Farmerowy

Opublikowano

Imię: Bartek

Wiek: 24

Premium: nie ale wkrótce tak :)

Dlaczego ty : Znudziły mi się serwery survival, creative; nie griefuje oraz lubie czasem pograc z kimś ;d

Nick : BartqRyc

Mikrofon: niestety nie posiadam :/ ale mam Skype'a

Opublikowano

Imie:Mateusz

Wiek:12

Premium:[Tak/Nie]:Tak

Dlaczego ty?: [Powód].Lubię takie serwery,nie ranie ortografi i naszego języka :).Lubię tego typu serwery

Nick:En0iR

Opublikowano

Imię: Jakub

Wiek: 12

Premium: Tak

Dlaczego Ty: Oglądałęm filmy na YT i bardzo chciałbym spróbować zagrać na tym serwerze.

Nick: kubusloc

Opublikowano

Imie: Jakub

Wiek 16

Premium: tak

Dlaczego ty?: jestem ogarnięty, lubie pogadać, nie przeklinam, w minecrafcie najbardziej lubie szalone rzeczy np wskoczenie do pelnego dołu creeperow, lubie i umiem tez dobrze budowac

Nick: Muoteck

Opublikowano

Imie: Filip

Wiek: 15

Premium: Jeszcze nie

Dlaczego ty?: Jestem sympatyczny, pomocny i nie griefuję. Moge coś nagrać na YT (307 widzów)

Nick: Szczypi0or

Opublikowano

Imie:Fabian

Wiek13

Premium:Tak

Dlaczego ty?: Lubię grać na takim typie servera. Nie lubię greferów (nie wiem dokładni jak to się pisze :) ) I znowu jak to ma byc podobny server do kwadratowej masakry nie może zabraknąć kogoś podobnego do PSPMagistra czyli mnie :)

Nick:SzescikPL

Opublikowano

Imie : Patryk

Wiek : 16

Premium : Nie

Dlaczego ty? : Ponieważ jestem raczej osobą ogarniętą (ale nie mnie to oceniać),nie toleruje czegoś takiego jak Grief. Potrafie ładnie budować, ortografię mam opanowaną w 99.9% , czasem lubię pożartować . Kontakt ze mną przez : Skype , TeamSpeak 3 , GG .

Nick : GameToU

Opublikowano

Imie: Maciek

Wiek: 15lat.

Premium: Niestety, Nie :(

Dlaczego ty?: Dlatego że mam dość grania na serwerach typu FreeBuild - Za dużo pluginów , Chciał bym zagrać na serwerze typu Kwadratowa Masakra ! .

Nick: Maciej7001

Opublikowano

Imie: Tomek(TurolekPL)

Wiek: 12

Premium:[Tak/Nie]: Nie(Kupuje w święta :D)

Dlaczego ty?: [Powód] Jestem ogarniętym 12-latkiem szukającym serwera gdzie można w spokoju zbudować domek, a potem troolować innych :D

Opublikowano

Chciałbym dodać siebie i moje kolegę :

 

Imie:Szymon Patryk

Wiek 13 13

Premium:[Tak/Nie] nie nie

Dlaczego ty?: [Powód] lubimy serwery survival [a nie tam jakieś diaxy z cobbla]

Nick:grayek kazik102

Opublikowano

Jeśli temat aktualny to ja bym chciał się zgłosić ;-)

 

Imię: Arek

Wiek: 14 lat

Premium: Niestety nie :-(

Dlaczego Ty?: Cóż, lubię sobie popykać w Minecrafta, jestem ogarnięty i miły, ogólnie lubię multiplayer, a zwłaszcza serwery typu Kwadratowa Masakra i survival.

Nick: Stjachu

Opublikowano

Imie: Karol

Wiek 13

Premium:[Tak/Nie] Nie

Dlaczego ty?: [Powód] Lubie takie serwery i chciałem zawsze na takim grać ;)

Nick w MC;MinecraftDashia

Opublikowano

Imie: Ola

Wiek: 12 (ale dobrze dogaduje się ze starszymi xD)

Premium: Tak

Dlaczego ty?: Bo lubię grać na multiplayerze, dogaduje się z innymi, lubię(i umiem) pracować w grupie, jestem (na swój sposóB) normalna ^.^

Nick: ola9ola (login powstał jak miałam 9 lat, chyba widać? )

Opublikowano

Imie: Patryk

Wiek:15

Premium:[Tak/Nie]: Nie

Dlaczego ty?: bo lubie serwery tego typu

Nick: spokim

Opublikowano

Imię-Marcin

Lat-16

Dlaczego ja? Dlatego że uwielbiam tego typu serwery.Jestem doświadczonym graczem(nie spamie,nie używam żadnych kodów)jestem bardzo orgarnięty

Premium-Narazie nie ,ale mam zamiar kupić ;D

Nick-KoFe

 

Jakby co to mój skype:cafekofe

 

bardzo proszę o dodanie do white-list

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imie:Mateusz

Wiek:12

Premium:Nie (na gwiazdkę dostane)

Dlaczego ty: bo lubię server tego typu a do tego jestem bardzo miły

Nick:DAriDY

Skype:themrmemetti

 

a może kiedyś będę nagrywał

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...