Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Typu Kwadratowa masakra! [W-L] [No-Premium] [5 Slotów] 1 . 4 . 5 [Dedyk]


sebahack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa: Starcraft 1.4.5

Ip s3.pixelteam.net:25765

Pvp: Tak

Nether: Tak

Potwory: Tak

Zwierzęta : Tak

Nether: Tak

White List: Tak

Wzór Podania

Imie:

Wiek

Premium:[Tak/Nie]

Dlaczego ty?: [Powód]

Nick:

Ref...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Sebastian

Wiek: 15lat

Premium:Tak

Dlaczego Ty: Ponieważ lubie budować czasami jak ktoś mi coś zrobi trolować ;p I sie nie hamie.

 

Jak chodzi o nick olawiaczek1

Opublikowano

Imie:Marcin (nick w grze: Grzeszny)

Wiek: 14Lat

Premium:Nie :/

Dlaczego ty?: Mam dosc serwerów typu survival itp tylko sie błąkam miedzy serwerami. Jest uprzejmy, miły gram w minecrafta od bety 1.1. I chiałbym na tym serwerze pograc. :)

Znawca
Opublikowano

Imie: Patryk (nick: goldpliz)

Wiek: 15

Premium:[Tak/Nie]: tak

Dlaczego ty?: [Powód] Jestem ogarnięty nie girefuje. Umiem sie bawic bez hackow itp.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Imie: Michał

Wiek 14 lat

Premium: niestety na razie nie posiadam (na razie)

Dlaczego ty?: Oczywiście podstawowe rzeczy czyli jestem miłym i nie griefującym graczem, chętnie wchodzę na serwery z WL bo są tam ludzie którzy interesują się wspólną grą w minecraft a nie niszczeniem wszystkiego co inni zrobili trudząc się nad tym.

Nick : Gvynblyde

Opublikowano

Imie:jarek

Wiek:14

Premium:[Tak/Nie]nie

Dlaczego ty?: [Powód] Jestem mily lubie grac w mc

jak dodasz do wl jak nie ma nicku we wzorze?

nick;jarcak1233

Opublikowano

Imie:Patryk (nick:DeadCampeon)

Wiek:16

Premium:Nie

Dlaczego ty?: Ponieważ uwielbiam grać na serwerach WL, bo są tam najczęściej fajni ludzie, a nie jacyś dziwacy. Uwielbiam budować budynki i nie griefuje nigdy na żadnych serwerach.

Opublikowano

Imię: Tomek

Wiek: 12

Premium: Nie

Dlaczego ty? : Lubię serwery tego typu, często poznaje przyjaciół z którymi gram. Ogólnie nie niszcze, jestem spokojny i lubie pomagać.

Nick: TurolekPL

Opublikowano

Sebahack pisz kto dodany. Bo piszesz próbuję się zalogować a tu- nie jesteś na białej liście-to jakiś sposób trollowania graczy? :P (nie doszukuj się tu niegatywnych emocji itp. nigdy nie piszę hejtujących komentarzy-ten jest po prostu zwróceniem uwagi na moje podanie do WL)

Opublikowano

Imie:Nikodem

Wiek:12

Premium:Tak

Dlaczego ty?:Szukam fajnych serwerów jestem uczciwy nie kradnę nie griferuje oraz stosuję zasady ortografij ;)

Nick:Kosa001

Opublikowano

Imię: Mateusz

Wiek: 17

Posiadasz premium: Tak

Dlaczego Ty: Jestem miłym, ogarniętym i spokojnym graczem. Nigdy nie używałem cheatów i nie griefuje. Dodatkowo oferuję pomoc innym graczom i kontakt skype/ts.

Nick:Aderth

Opublikowano

Imie: alek

Wiek 14

Premium:[Tak/Nie] jeszcze nie :P

Dlaczego ty?: [Powód] poniewaz chcialbym pograc na servie typu kwadratowa masakra :D

Nick: 4lexy32

Opublikowano

Imie: Kamil

Wiek: 15

Premium: Nie

Dlaczego ty?: Szukam fajnych serwerów tego typu i możę będe robić filmy z tego serwera

Nick: Neko

sygts.png


Opublikowano

Imię: Kamil

Wiek: 15

Premium: Nie

Dlaczego ty?: Lubie grać z małym gronie, na tego typu serwerach

Nick: Blajnd

Opublikowano

Imie: Dominik

Wiek: 14 lat

Premium:[Tak/Nie]: Tak

Dlaczego ty?: [Powód] Ponieważ lubię takie serwery i lubię grać w grupie

Nick: Dominik_PL

 

Proszę o dodanie :>

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...