Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ogólny poradnik o topie, czyli bruiserzy


Gość Menesterowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Im niżej znajduje się champion, tym niższy

 

36px-JarvanIVSquare.png36px-WukongSquare.png36px-SingedSquare.png36px-NidaleeSquare.png36px-ChoGathSquare.png36px-DariusSquare.png36px-VladimirSquare.png36px-TeemoSquare.png

TIER III:

36px-TryndamereSquare.png36px-DrMundoSquare.png36px-NasusSquare.png36px-WarwickSquare.png36px-GangplankSquare.png36px-FioraSquare.png36px-ZedSquare.png36px-KayleSquare.png36px-XinZhaoSquare.png

TIER IV:

36px-PantheonSquare.png36px-VolibearSquare.png36px-GarenSquare.png

 

Czym niższy gorszy?

 

Garen " TIER IV " - Choy wie co to znaczy ale niech będzie .

 

Garen ranked game wczoraj miałem go w teamie , ogarniałem tylko ja i on .

 

Nie miał za pro buildu a wycarrował grę.

 

ww , xin , SINGED - skoro useless twoim zdaniem

o.O Ok .

 

Nie piszę więcej , te poradniki na mpc to TROLL"DICKI" nie poradniki.

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

@up

 

masz racje, atmog to gowno na olafa, ogolnie itemy na ad poza malletem to gowno na niego ale to ze sklada na niego atmoga nie oznacza ze nie powinien byc w tier 1

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

Wszystkie postaci w T1 oprócz Lee Sina , Olafa i Renektona to ,,OPEKI'' . Nasusa , WW , Garena bym dał do T2 , Xina do T4 . Tyle ode mnie .

Opublikowano
Wszystkie postaci w T1 oprócz Lee Sina , Olafa i Renektona to ,,OPEKI'' . Nasusa , WW , Garena bym dał do T2 , Xina do T4 . Tyle ode mnie .

zapewniam cie ze te 3 postacie sa bardzo dobre na lanie, powiem wiecej, lee sin dobrze zagrany wygra z wszystkim topa

nasus ww tier2 slyszalem ze op champy na 1000 elo

xin t4? mocny dmg ma, na t2 spokojnie zasluguje

Opublikowano

Gra sie czyms na topie poza jaxem, irelia i dariusem?

 

czesciej ludzie pickuja olafa niz dariusa, a takto to jeszcze wspomniany olaf i malph/shen jezeli not banned

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

Swaina bym nie dał do II tieru, ponieważ na topie gra już na bardziej tankowatych champów więc nie jest aż taki skuteczny jak na midzie.

Cho gath, gp to powinno być w I tierze, panth do II, ww do I, singed do I.

<>

Opublikowano

Uśmiałem się na tych tierach ^^ Garen i akali w ostatnim coś tu jest nie tak :O

Gram w LoL-a po rusku <3

Добро пожаловать в Rift Призывателей!

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...