Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Słoneczna Kraina" [DEDYK 24/7] [W-L] [Typ "Kwadratowa Masakra sezon 1"] [✯ELITARNY✯] [Large Biomes]


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek(Od 13 lat z mutacją); - Mam 11 lat, ale jestem ogarem.

Staż w Minecraft; - Ok. 3,5r.

Skype (proszę o podanie na priv lub w temacie): - xDezerteR

Ile czasu poświęcam na Minecraft: Ok. 2-4godz.

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: Mam na imię Kacper.Nie wyzywam,jestem miły i Przyjazny.Bardzo chciałbym poznać wasz serwer i Reklamować go.Dlaczego wybrałem wasz serwer ? - Otóż, że to jest chyba jedyny serwer na maszynie Tekkit jaki widziałem.

Czy mam/będe miał program "TEKKIT"; - Mam :)

4.png
Opublikowano

Nick:Airness

 

Wiek(Od 13 lat z mutacją);13

 

Staż w Minecraft;3lata'

 

Skype (proszę o podanie na priv lub w temacie):MaM Rylko bez mutacji

 

Ile czasu poświęcam na Minecraft:4h

 

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer:

 

Czy mam/będe miał program "TEKKIT";

Opublikowano

Nick; Arcadius_X

Wiek(Od 13 lat z mutacją); 16

Staż w Minecraft; Od wersji Beta 1.5

Skype (proszę o podanie na priv lub w temacie): arekqmal

Ile czasu poświęcam na Minecraft: 2 godziny dziennie.

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: Mam na imię Arek, interesuję się Anime i mangą. Od dłuższego czasu szukam dobrego serwera, a na takim jak ten jeszcze nigdy nie grałem, sądze że to będzie dobra zabawa :D

Kiedy się rozkręcę tzn. pogadam z kimś dłużej itp. zaczyna mi odwalać, więc będą jajca xdddddddddddd

Czy mam/będe miał program "TEKKIT"; Mam.

 

Dawać na szkejpa od razu bo mi się nudzi

 

SZKEJP: arekqmal

Opublikowano

Nick;Kogu

Wiek:17 lat

Staż w Minecraft; ok 2 lata z przerwami

Skype:Mam

Ile czasu poświęcam na Minecraft:90 min dziennie

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer:Jestem ogarnietym graczem nie z tych co chodzi i bez powodu wszystkich zabija i szukam servera na dłużej

Czy mam/będe miał program "TEKKIT";Bede miał

Opublikowano

podanie inne niz oryginalne poniewaz chce byc oryginalny

 

Nick:waltorix

Wiek: 17 prawie 18

Czy wiesz co to grif? : tak to inaczej trolowanie graczy a po

angielsku smutek albo zal

Czy będziesz nagrywał?: tak mysle ze tak ale nie solo wolal bym

nagrywac z kims z tego servera poniewaz we dwoch jest razniej

Kanał na yt: MinecraftWaltorix nic tam nie mam narazie

Czy bedziesz griferował?: to zalezy jestem bardzo tolerancyjny

ale jesli zostane sprowokowany to nie zostane mu dlozny ale

ogolnie nie bd grifowal i dostosuje sie do panujacych zasad na

servie

dodam cos od siebie by sie wyroznic

gygy : 11977621

skajpaj : waltorix

fejs : nie podam tak szybko

cos o sobie

jestem patryk spokojny ogar odpowiedni do sytuacji ze mnie

koles przewaznie lubie czytac grac w mc programowac

i grac w kosza.

dlaczego powinienem zostac zwerbowany na server ?

to proste jetstem pomocnym milym i pomyslowym graczem z

domieszka dobrego humoru. Kretywnosc u mnie jest dosyc

dziwna ale z tego co mi kumple mowia ta kreatywnosc jest w

pewien sposob wyjatkowa i orginalna. jestem bardzo

kolezenski i latwo nawiazuje kontakty z obcymi osobami

dziekuje za uwage i mysle ze spotkamy sie na servie przy

jakims fajnym projekcie

Opublikowano

Nick: kubuszeki

 

Wiek(Od 13 lat z mutacją): 14 lat z mutacją

:)

 

Staż w Minecraft: 2 lata .

Skype (proszę o podanie na priv lub w temacie): Posiadam.

 

Ile czasu poświęcam na Minecraft: 2/3 godziny dziennie (dni robocze)

 

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: Witam , mam na imię Kuba i mieszkam w Dąbrowie Górniczej.

Lubię grać w piłkę nożną oraz pogrywać w czasie wolnym w minecraft/a.

Znam podstawy języka polskiego

:D.

Chciałbym zagrać na waszym serwerze ponieważ chciałbym odczuć klimat Kwadratowej Masakry .

 

Czy mam/będe miał program "TEKKIT": Posiadam .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...