Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Słoneczna Kraina" [DEDYK 24/7] [W-L] [Typ "Kwadratowa Masakra sezon 1"] [✯ELITARNY✯] [Large Biomes]


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Słoneczna Kraina"

TEKKIT

Play4fun

✯✯✯✯✯

 

OPIS SERWERA:

SERWER OPARTY NA PROGRAMIE "TEKKIT"

Jest to serwer wzorowany na serwerze "Kwadratowa Masakra 1 sezon"

Na serwerze jest LargeBiomes który dodaje niepowtarzalności naszemu światu

Jest to 2 edycja tego serwera czyli wszystkie plusy starej edycji

z nowymi pomysłami

Na serwerze będzie kręcona seria na "YT" więc do

rekrutacji obowiązkowy jest program "Skype"

Co nas cechuje;

-JEDYNY SERWER "Kwadratowa Masakra TekkiT"

-MiłaAdministracja

-Piękna Mapa

-Zazwyczaj Mili i ogarnięci gracze

-Odpowiednio dobrane i skonfigurowane pluginy

-Ogrom wspólnej zabawy

-Łączy nas Minecraft

ZAPRASZAM

wszystkich ogarniętych graczy

do brania udziału w tym projekcie

PODANIA MUSZĄ

BYĆ ZWIĘZŁE

i szczegółowe

 

 

WZÓR PODANIA:

Nick;

Wiek(Od 13 lat z mutacją);

Staż w Minecraft;

Skype (proszę o podanie na priv lub w temacie):

Ile czasu poświęcam na Minecraft:

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer:

Czy mam/będe miał program "TEKKIT";

 

Rekrutacja może odbyć się za pomącą skype na życzenie gracza!

 

 

 

 

IP i dane podam po zaakceptowaniu zgłoszenia ;D

Pozdrawiam!

TU BĘDĄ DODAWANE Odcinki z serwera:

Opublikowano

Nick;TomeK1770

Wiek(Od 13 lat z mutacją);13

Staż w Minecraft;od wersji: 1.0.0

Skype: MrTomeK1770

Ile czasu poświęcam na Minecraft:2 godz dziennie

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer:Jestem mily , ladnie buduje, mam wyobraznie, moja hobby to komputery oraz gry komputerowe lubie grac w minecrafta, mam 13 lat, nie giferuje, dogaduje sie z innymi.. Bardzo chcialbym poznac nowych ludzi.. i pograc z nimi.. poczuc sie jak na prawdziwej kwadratowej masakrze

Opublikowano

Nick; ogrodnik12223

Wiek(Od 13 lat z mutacją);13

Staż w Minecraft;od wersji: alpha 1.1.2

Skype: superproziom

Ile czasu poświęcam na Minecraft:2 godz dzienie

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: Serwer ten dlatego że lubię serwery typu ,,Kwadratowa Masakra''. Lubie Pvp w minecraft, dobrze buduje, troszkę ogarniam redstone, Lubie grać w strzelanki (minecraft jest wyjątkiem), oraz uwielbiam grać w Piłkę nożną.

Opublikowano

Chciałbym poprosić ADMINISTRATORA o zmianę tematu na :

"Słoneczna Kraina TEKKIT" [DEDYK 24/7] [W-L] [Typ "Kwadratowa Masakra sezon 1"] [✯ELITARNY✯] [Large Biomes][TEKKIT]

Opublikowano

Nick;kozun1234567890

Wiek(Od 13 lat z mutacją);13

Staż w Minecraft;od wersji: alpha 1.1.2

Skype: pawel.kowalski843

Ile czasu poświęcam na Minecraft:2 godz dzienie

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: lubię serwery typu ,,Kwadratowa Masakra''.dobrze buduje oraz uwielbiam grać w Piłkę nożną.

Opublikowano

Nick: Tropikalny

Wiek: 14

Skyp: Mam. ale podam na serwerze..

Ile gram? Zależy od dnia

Od kiedy gram w minecrafta? od 1.6 beta

Dlaczego ja? Jestem kreatywny, miły do tego znam się bardzo dobrze na minecrafcie; mechanizmy i alchemia stoją przede mną otworem moim plusem jest również poprawna polszczyzną :)

Opublikowano

Nick; Gvynblyde

 

WWiek 14 lat

 

Staż w Minecraft; ponad półtora roku

 

Skype Podam kiedy indziej :P

 

Ile czasu poświęcam na Minecraft: 1 godz dziennie albo więcej

 

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: Poszukuję serwerów z WL bo nienawidzę serverów gdzie jest 50 slotów+ masa ludzi których nie znam,griefowanie,chamstwo itp.

 

interesuję się komputerami i muzyką

 

Poza tematem: proponowałbym zrobić server Ts-a bo skype jest bardziej ograniczony

Opublikowano

Nick;kozun1234567890

Wiek(Od 13 lat z mutacją);13

Staż w Minecraft;od wersji: alpha 1.1.2

Skype: pawel.kowalski843

Ile czasu poświęcam na Minecraft:2 godz dzienie

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: lubię serwery typu ,,Kwadratowa Masakra''.dobrze buduje oraz uwielbiam grać w Piłkę nożną.

Nick: Tropikalny

Wiek: 14

Skyp: Mam. ale podam na serwerze..

Ile gram? Zależy od dnia

Od kiedy gram w minecrafta? od 1.6 beta

Dlaczego ja? Jestem kreatywny, miły do tego znam się bardzo dobrze na minecrafcie; mechanizmy i alchemia stoją przede mną otworem moim plusem jest również poprawna polszczyzną :)

Nick; Gvynblyde

 

WWiek 14 lat

 

Staż w Minecraft; ponad półtora roku

 

Skype Podam kiedy indziej :P

 

Ile czasu poświęcam na Minecraft: 1 godz dziennie albo więcej

 

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: Poszukuję serwerów z WL bo nienawidzę serverów gdzie jest 50 slotów+ masa ludzi których nie znam,griefowanie,chamstwo itp.

 

interesuję się komputerami i muzyką

 

Poza tematem: proponowałbym zrobić server Ts-a bo skype jest bardziej ograniczony

Dodani! Dodajcie na skype krzyzan521123

Opublikowano

Nick; KosmoTost

 

Wiek(Od 13 lat z mutacją); 15 Lat

 

Staż w Minecraft; 2,5 Roku

 

Skype (proszę o podanie na priv lub w temacie): Sebek9822

 

Ile czasu poświęcam na Minecraft: Jakieś 2 - 3 h w tygodniu a w wolne więcej.

 

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: Mam na imię Sebastian i mam 14 Lat. Mieszkam w Bukownie, niedaleko Olkusza. Interesuję się sportem. Jestem miły, pomocny i zabawny. Posiadam duże poczucie humoru. Uwielbiam Kwadratową Masakrę, a Tekkit to fajna sprawa, więc warto spróbować.

 

Czy mam/będe miał program "TEKKIT"; Mam

Opublikowano

Nick;NYX

Wiek(Od 13 lat z mutacją);17

Staż w Minecraft;2,5 roku

Skype (proszę o podanie na priv lub w temacie):pascalmichalik

Ile czasu poświęcam na Minecraft:obecnie może tak 1h raz na jakiś czas ale jeśli miałby być krecone odcinki to częsciej prawie 90% w tyg.

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer:Hmmm chłopak który lubi i już nagrywał gameplay'e z MC , tyle wystarczy :P

Czy mam/będe miał program "TEKKIT";bede miał

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

Nick; davdog00

Wiek(Od 13 lat z mutacją); 14

Staż w Minecraft; około 2 lata (1 byłem na mineconie) Teraz oglądam Live

:)

Skype (proszę o podanie na priv lub w temacie): dawidn23

Ile czasu poświęcam na Minecraft: 6 h dziennie

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: Grałem na kilku serwerach. Ten mnie zaciekawił. Mam nadzieję, że mi sie spodoba.

Czy mam/będe miał program "TEKKIT"; Mam

:)

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

Nick; davdog00

 

Wiek(Od 13 lat z mutacją); 14

 

Staż w Minecraft; około 2 lata (1 byłem na mineconie) Teraz oglądam Live

:)

 

Skype (proszę o podanie na priv lub w temacie): dawidn23

 

Ile czasu poświęcam na Minecraft: 6 h dziennie

 

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwer: Grałem na kilku serwerach. Ten mnie zaciekawił. Mam nadzieję, że mi sie spodoba.

 

Czy mam/będe miał program "TEKKIT"; Mam

:)

 

Dodaj na skype krzyzan521123

Opublikowano

Nick;Aviv0

Wiek:13 tak miałem

Staż w Minecraft: Od Alphy 1.2.6

Skype:gracjan.roztocki26

Ile czasu poświęcam na Minecraft:Zależy od nastoroju i czy mam coś do roboty, ale jak gram na dobrym serwerze to mogę siedzieć około 4h

Kilka zdań o sobie i dlaczego nasz serwe: Jestem miły,przyjazny, bardzo lubię gry kopmputerowe ostanio zajmuję się trochę grafiką.Bardzo lubię serwery typu KW i długo takiego szukałem mam nadzieje, że admin rozpatrzy moje podanie i zostanę przyjęty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...