Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sześcienna Rozróba [WL] [PVP] [LifeMC] [Dedyk] [24/7] [Ogar Admini]


TrakerPL

Serwer  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. B?dziesz gra? na serwerze?

    • Tak
      32
    • Nie
      12
    • Mo?e
      5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@reff

 

Ps.Serwera nie ma .. Znowu craftserve

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

INFO.RESET MAPY DZISIAJ

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: PanDiament

Coś o sobie: Nazywam się Daniel, lubię grać w tenisa stołowego i piłkę nożną. Jestem miły, ogarnięty i lubię poznawać nowe osoby

:).

 

Wiek: 12

 

Imię: Daniel

 

Premium: Tak ;]

 

Znajomość języka polskiego : 9/10

 

Ile grasz w MC: 6 miesięcy

 

Będziesz kręcił: Nie mam konta na YT

 

Ilu masz widzów na YT: Nie mam konta na YT

Opublikowano

Pan diament nie dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dobrze, niech stracę. Też składam podanie.

 

Nick: Rannathuur

Coś o sobie: Fan gier RPG, MMORPG, fantasy. Lubię czytać książki, grać w koszykówkę. Jestem ogarnięty, ale jak czasami mi coś do głowy strzeli, to pozostaje pytanie, czy będzie piekło, czy tylko szczypało.

Wiek: 16

Imię: Mateusz

Premium: Nigdy nie piraciłem gier, i nie piracę nadal. Premium oczywiście jest.

:)

Znajomość języka polskiego: Polski znam doskonale.

Ile grasz w MC: W Minecrafta gram od wersji Beta 1.1

Będziesz kręcił: Nie, nie będę kręcił. Mój komputer jest tak słaby, że przy nagrywaniu mam FPS 10/20.

Ilu masz widzów na YT: Konto na YT mam, ale nie używam go. Nawet nie wiem, ilu widzów mam.

:)

 

 

PS: Śmiesznie czyta się podania, w których występuje słowo "muj", a potem znajomość języka "No chyba jestem polakiem...". W takich przypadkach nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać.

Opublikowano

Nick: robbsoNt

Coś o sobie: Szukam serwera na którym mógłbym nagrać swoją nową serię

Cóż tu więcej pisać, dodacie mnie, się dowiecie

;)

Wiek:16 (14 lutego 17

^^ )

Imię: Robert

Premium: Nie

Znajomość języka polskiego : Ortografia, interpunkcja, pełen ogar

Ile grasz w MC: Od Bety

Będziesz kręcił: Będę

Ilu masz widzów na YT: 880

RobbsoNt , czyli ten taki let's player :D !

Opublikowano

Nick: Belvi

Coś o sobie:

Fan gier Multiplayer

Skejt(jeżdżę na weitBoard]

Frestyluje dla zabawy zarowno jak i beatboxuje

jestem uczciwy

 

Wiek: 15

 

Imię: Daniel

 

Premium: Nie

 

Znajomość języka polskiego : mam 4 na półrocze

 

Ile grasz w MC: od wersji przeglądarkowej

 

Będziesz kręcił: Tak będę do 30 min:P

 

Ilu masz widzów na YT: awięc tak stare konto MrStanley901-76 Starsze konto MlodyGlosPL-24 Nowe konto xBelvi- To będzie stałe konto dzisiaj ma oficjlany start:P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...