Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sześcienna Rozróba [WL] [PVP] [LifeMC] [Dedyk] [24/7] [Ogar Admini]


TrakerPL

Serwer  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. B?dziesz gra? na serwerze?

    • Tak
      32
    • Nie
      12
    • Mo?e
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: kubax553

Coś o sobie: Interesuje się piłką nożną oraz grami komputerowymi : P

Wiek: 13,5

Imię: Miłosz

Premium: Nie

Znajomość języka polskiego : Mam Piontke z jenzyka polskiego! Żartuje 9/10

Ile grasz w MC: 1,5 roku

Będziesz kręcił: Moze

^^

Ilu masz widzów na YT: 51

88705450978566678444_thumb.jpg


  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kubaxx dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: Sett

 

 

Coś o sobie: Interesuję się grami komputerowymi oraz sportem

 

 

Wiek: 15

 

 

Imię: Michał

 

 

Premium: Nie

 

 

Znajomość języka polskiego : 9/10

 

 

Ile grasz w MC: Od 1,5 roku

 

 

Będziesz kręcił: Jeśli bedzie fajna atmosfera to tak

 

 

Ilu masz widzów na YT: 1

Opublikowano

Nick: Ngh

 

 

Coś o sobie: Interesuję się grami komputerowymi ,sportem informatyka jestem kulturalny i nie grifuje

 

 

Wiek: 14(7 msc)

 

 

Imię: Mateusz

 

 

Premium: Nie

 

 

Znajomość języka polskiego : 9,5/10

 

 

Ile grasz w MC: Od roku

 

 

Będziesz kręcił: JAk będzie fajnie i duzo ludzi to tak

 

 

Ilu masz widzów na YT: Mam kanal ale bez widzow

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Nick: kuna900

Coś o sobie: jestem ogarnięty hejtuje grief i nie prowokuję do kłutni.

Wiek: 14

Imię: Kamil

Premium: tak.

Znajomość języka polskiego : 10/10

Ile grasz w MC: 2 lata.

Będziesz kręcił: prawdopodobnie.

Ilu masz widzów na YT: 25

Opublikowano

PODANIE ZA KOLEGĘ BO NOLIFI W HALF LIFA I NIE CHCE ZEJŚĆ :D

 

Nick: Hadyx

Coś o sobie: nie griefuje, nie oszukuję, nie kradnę i mam doświadczenie w tej grze

Wiek: 14

Imię: Ariel

Premium: nie

Znajomość języka polskiego : 10/10

Ile grasz w MC: 2 lata

Będziesz kręcił: z kuną może :D

Ilu masz widzów na YT: chwilowo 1 widza ale będe się rozkręcać.

Opublikowano

Hadyx,kuna900,ngh,sett dodani

 

Zjarany nie dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: DaddYip02

Coś o sobie: Lubie grać w Piłkę i MC

Wiek: 14

Imię: Grzegorz

Premium: Nie

Znajomość języka polskiego : 100%

Ile grasz w MC: Rok

Będziesz kręcił: Nie wiem

Ilu masz widzów na YT: Na razie nie kręce filmów

mca.png
Opublikowano

Nick:Sto100

Coś o sobie: Lubie grac w piłkę nożną i grać w Minecraft a

Wiek:10 ale jestem ogarniety

Imię:Patryk

Premium: Tak

:)

Znajomość języka polskiego :90-95%

 

Nick: Sto100

 

Coś o sobie: . Lubie piłkę nożna i grać w MC

Wiek: 10 ale jestem ogarniety

 

Imię: Patryk

 

Premium: ehem

 

Znajomość języka polskiego : 100%

 

Ile grasz w MC: dwa lata

 

Będziesz kręcił: nie wiem

 

Ilu masz widzów na YT: Nie mam, bo nie kręce ,ale może będę kręcił

Opublikowano

Sto100 dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick:jarcak1233

Coś o sobie:Mam na imie jarek.chodze do 3gimnazjum

Wiek:15

Imię:jarek

Premium:nie

Znajomość języka polskiego :tak

Ile grasz w MC:dlugo

Będziesz kręcił:nie

Ilu masz widzów na YT:2

Opublikowano

Mam na imię Piotrek

Mam 16 Lat

Gram w Minecraft'a / Batlefield 3 . ; D

W MC gram ok 12. miesięcy

Nick w grze : Pieciok

Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na serwerze . :)

Jestem wesoły zawsze jestem otwarty na propozycje

www.yooutube.com/thismultigamer

filmy kręcę z moim bratem Łukaszem

Ja zajmuje się obróbka i montażem filmów dla niego ; >

Na tym serwerze Chciałbym nagrać nową serię filmów w której poświęciłbym dużo czasu

Na komputerze siedzę Codziennie i zawsze mogę udzielić pomocy .

Możliwe też że będę nagrywał filmy z ludźmi z serwera , Oczywiście również z Administracją serwera

 

Pozdrawiam Piecia ; ]

PS : Narazie mamy mało widzów : 24 Lecz każdy dochodzi do wszystkiego powoli .

//Zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

Pieciok Dodany

 

jarcak1233 nie dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Traker napisałbym Ci coś na Mc ale tam trochę nieogarki graja ; ) loguje się już mnie zabijają . po 1 maja już nie wiem skąd all diax eq zapewne x-ray/nodus po 2. we 2 się zmówili i zostało mi 1 life a chce tam jeszcze pograć jak będziesz to szepnij na PW na mpc

 

 

@Edit Może i admini ogarnięci ale gracze owszem nie . ;/

Jak na razie nie zagram póki nie pójdą spać

//Zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

BlackJoker, jesteś zarąbisty C:. Nie ma to jak admin który bije graczy, denerwuje, ogolnie super, a najfajniej jest wtedy kiedy przez takiego kogoś stracisz wszystkie życia :).

 

@up Jak bierzesz rzeczy mojego kolegi... :>

 

@down Rownież gratulacje, znalazlem 3 diamenty w niezabezpieczonej skrzyni a 6 wykopalem, powodzenia :>

 

@edit Do Ciebie naprawde tak ciezko dotrzec? Moze nie umiesz czytac? NIEZABEZPIECZONA ;_:, jeszcze jezdzisz po wieku a sam masz 12 lat <3

Opublikowano

Hadyx i Kuna900 zbanowani za x-ray'a i obraze admina :)

 

Ps.Jak bedziecie coś pisać to jakim cudem 20diaxów i 90 zlłota w 1h?

 

@Koccurek te nie ogary zbanowane niby 14+ ? Ha 10-12 lat max :) Możesz wejśc na serwer już masz revive

 

@Edit Hadyx oo to widać jeszcze lepiej kradzież :)

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Mhm do tego Tracker straciłem 1lifes za to że hadyx po moim disconnecie wykopał głęboka dziurę . Grifer jeb**** Straciłem przez niego 3życia bo zmówił się z kolega (kuna) i zaczęli mnie na spawnie bić ; (

 

 

@Edit nie dostalem jeszcze reviv'a bo nie mam hp :)

 

@Edit 2 dostalem reviv'a

//Zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

Nick:Luriix

 

Coś o sobie: Mam na imię Łukasz, chodzę do 1 gimnazjum. Mimo iz mam 13lat, jestem ogarniętą osobą, moje hobby to piłka nozna.

 

Wiek:13

 

Imię:Łukasz

 

Premium: Nie, zamierzam kupic.

 

Znajomość języka polskiego :7/10

 

Ile grasz w MC: Ok 1 roku.

 

Będziesz kręcił: Mozliwe, iz to będzie moj 1 filmik.

 

Ilu masz widzów na YT:0

Opublikowano

Lurixx nie dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Nick: spokim

Coś o sobie: gram w minecrafta 2 lata i gram w piłke nożną interesuje sie grami itp. itd.

Wiek: 15

Imię: Patryk

Premium: Nie mam

Znajomość języka polskiego : znam bardzo dobrze

Ile grasz w MC: 2 lata

Będziesz kręcił: nie

Ilu masz widzów na YT: nie nagrywam

Opublikowano

Spokim nie dodany

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

@Reffresh

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...