Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cube Island SERWER TYPU KWADRATOWA MASAKRA (DEDYK 24/7) (NO-PREMIUM) (Miła Atmosfera) 20 slotów <><><><><>SERWER DEDYKOWANY<><><><><


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka ! Poniżej znajduje się moje podanie na serwer :)

Nick: krystolex .

Wiek: 15 .

Staż w minecraft: dokładnie od 1 marca 2012 roku , czyli wersji 1.2.1 .

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ już po filmiku , oraz opisie , wnioskuję że ten serwer jest fantastyczny.

Skype lub inna forma komunikacji: Skype , Team-Speak .

Pozdrawiam serdecznie , i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania : )

Opublikowano

Nick: wiz3ard

Wiek:15

Staż w minecraft: 2 lata

Dlaczego nasz serwer: Chciałbym zagrać na tego typu serwerze, a ten jest najnowszy.

Skype lub inna forma komunikacji: skype,ts,gg ( nie będę podawać publicznie).

//gif w sygnie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick:TheNevq

Wiek:16

Staż w minecraft:2LATA

Dlaczego nasz serwer:Lubie tego typu servery

Skype lub inna forma komunikacji:Skype Ts3

Opublikowano

Nick:SzescikPL

Wiek:13

Staż w minecraft:3 lata

Dlaczego nasz serwer:Lubię grać na tego typu serverach nie raz się z takim spotkałem , nie greafuję ale trolluję :) ale nie zbyt Często

Skype lub inna forma komunikacji: skype fabix-_- , ts3

  1. Skype lub inna forma komunikacji:

Opublikowano

Nick:Szelt

Wiek:14

Staż w minecraft:1.5 roku

Dlaczego nasz serwer:Serwerek zapowiada się ciekawie itakiego typu serwer mi się podoba.

Skype lub inna forma komunikacji: (gg) 35346813

Opublikowano

Nick:sebaxd9595

Wiek:11.5

Staż w minecraft:ponad 2 lata

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ interesują mnie takie serwery :)

Skype lub inna forma komunikacji:Skype: sdertyh

Opublikowano

Nick: Szczypi0or

Wiek: 15

Staż w minecraft: 1 rok (ogarniam doskonale)

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ bazuje na kwadratowej, a chciałbym sobie na takiej pograć c:

Skype lub inna forma komunikacji: Mam skype : szczypi0or

Opublikowano

Nick:hajperek2104

Wiek:13

Staż w minecraft:2 i pół roku

Dlaczego nasz serwer:BArdzo ciekawią mnie takie servery i chciałbym coś nagrać na tym serverze

Skype lub inna forma komunikacji:Skype:hajper5

Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick: CraftKubaPL

Wiek: 12

Staż w minecraft: Od wersji 1.7.3

Dlaczego nasz serwer: Chciałbym zagrać na serwerze tego typu a ten wydaję się być spoko

Skype lub inna forma komunikacji: Na razie nic lecz mogę założyć GG

Liczę na dodanie do WhiteListy ;)

Pozdrawiam

eJwLz0ksTs5MzkzNUQhOLSpPLUrkCkrNLHYuSkwrUQguLSrLLEvM4QJzvUuTEgN8uHwz81KTQXwu3_zSvJLEzLxiLiNTUzg2AADyHxuz.png
Opublikowano

Chciałbym dodać mnie i mojego kolegę :

 

Nick:grayek, kazik102

Wiek:13, 13

Staż w minecraft:2 lata,1 rok

Dlaczego nasz serwer:lubimy serwery typu KM

Skype lub inna forma komunikacji:mamy skype

Opublikowano

Serwer nie istnieje skończył się właśnie 1 sezon i szukamy sponsora który poświęcił by 10zł

Taki człowiek z góry ma administratora!

Pozdrawiam!

Opublikowano

Nick: Almmitarex

Wiek:12

Staż w minecraft :2,5 roku

Dlaczego nasz serwer: Zawsze chcialem zagrac na takim serwie i poznac nowych ludzi .

Skype lub inna forma komunikacji: damian.xdee

Opublikowano

Nick: Chemicus

Wiek: 16

Staż w minecraft: 4 lata :D

Dlaczego nasz serwer: Bo nigdy nie grałem na kwadratowej masakrze

Skype lub inna forma komunikacji: ta a najlepiej ts

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...