Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cube Island SERWER TYPU KWADRATOWA MASAKRA (DEDYK 24/7) (NO-PREMIUM) (Miła Atmosfera) 20 slotów <><><><><>SERWER DEDYKOWANY<><><><><


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PODANIE NA SERWER

Nick:PolishGameZgred

Wiek:13

Staż w minecraft:3 lata

Dlaczego nasz serwer: poniewaz uwielbiam serwer tego typu i mam nadzieje ze admini mili xD

Skype lub inna forma komunikacji:moje skype zgred_99

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:gasacz

Wiek:16

Staż w minecraft: Od bety 1.6

Dlaczego nasz serwer:bo moge :)

Skype lub inna forma komunikacji: gg jezeli chcecie napiszcie na priv

Opublikowano

Serwer inspirowany serią kręconą na YouTube "Kwadratowa Masakra"

Chcemy zjednoczyć ludzi którzy chcą dostać się na tom serie ale nie mogą

 

po tym zdaniu nie zagram na serwerze ponieważ admin popełnia błędy ortograficzne :) "tom" a powinno być "tą"

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Nick: Sett

Wiek: 15

Staż w minecraft: Gram od bety 1.6

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ bardzo chce zagrac na tym typie serwa a zarazem coś nagrać na yt :D. I prawde mówiac mam cicha nadzieje że bedzie duzo ludzi grać i bedzie mi sie dobrze grać. :D

Skype lub inna forma komunikacji: Mam TS a także skype(podam jak bede dodany)

Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick:nuknuknut

Wiek:14

Staż w minecraft:rok

Dlaczego nasz serwer:bo to dla mnie nowy typ rozrywki

Skype lub inna forma komunikacji:skype okboganski12

PREMIUM:Tak

Micro:Tak

5bdfab3193c618c13343fe33e04ada93.jpg

Zdejmijcie mi parę procentów ja tak się staram :) Yyy Baton ?!

Opublikowano

5_logo.png

To Nowe Forum o Grach i Nie tylko !!!

Każdy spotka tu coś dla siebie !

Zapraszamy inurl.pl !!!

To w miejsce ,w którym każdy jest do siebie przyjacielsko nastawiony !

Nie znajdziesz tu "pojebanej" administracji i Pana Kierzka !;D

Lizanie tutaj się nie liczy !!!

Zapraszamy !

Ps.Beka jest

^^

 

5_logo.png

To Nowe Forum o Grach i Nie tylko !!!

Każdy spotka tu coś dla siebie !

Zapraszamy inurl.pl !!!

To w miejsce ,w którym każdy jest do siebie przyjacielsko nastawiony !

Nie znajdziesz tu "pojebanej" administracji i Pana Kierzka !;D

Lizanie tutaj się nie liczy !!!

Zapraszamy !

Ps.Beka jest

^^

Opublikowano

5_logo.png

To Nowe Forum o Grach i Nie tylko !!!

Każdy spotka tu coś dla siebie !

Zapraszamy inurl.pl !!!

To w miejsce ,w którym każdy jest do siebie przyjacielsko nastawiony !

Nie znajdziesz tu "pojebanej" administracji i Pana Kierzka !;D

Lizanie tutaj się nie liczy !!!

Zapraszamy !

Ps.Beka jest

^^

 

5_logo.png

To Nowe Forum o Grach i Nie tylko !!!

Każdy spotka tu coś dla siebie !

Zapraszamy inurl.pl !!!

To w miejsce ,w którym każdy jest do siebie przyjacielsko nastawiony !

Nie znajdziesz tu "pojebanej" administracji i Pana Kierzka !;D

Lizanie tutaj się nie liczy !!!

Zapraszamy !

Ps.Beka jest

^^

Bez reklam proszę!

 

 

A serwer jest ON

 

@refresh

 

@refresh

 

Set i rio dodani

Opublikowano

Nick:MineQuattro

Wiek:15

Staż w minecraft:Od alphy 1.2.6

Dlaczego nasz serwer:Szukam serwera właśnie tego typu który nie padnie po 2-3 dniach.

Skype lub inna forma komunikacji:skype: hphop11

Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick:Raphi

Wiek:11

Staż w minecraft:2 lata

Dlaczego nasz serwer:Lubie serwery tego typu i chciałbym zagrać

Skype lub inna forma komunikacji:Skype(Komuch19971) GG Ts3

Opublikowano

Nick:Master2000

Wiek:13lat

Staż w minecraft: 3 lata

Dlaczego nasz serwer: Bo chciałbym zagrać na tym typie serwera ;)

Skype lub inna forma komunikacji: Skype hombek71

Opublikowano

Nick:PLFerbuson

Wiek:15

Staż w minecraft: Od 1.4 Beta

Dlaczego nasz serwer:Lubie takie typy serwów

Skype lub inna forma komunikacji:Skyp i gg jak trza to podam na pw

Opublikowano

 

 

Nick: Kruchyicon

Wiek:14

Staż w minecraft:Bendzie z 2 lat

Dlaczego nasz serwer:Bo Napewno Jest zarabisty

Skype lub inna forma komunikacji:(Mikro Tak) (Ts3 Tak) SKype: sebastian.wrobel42

Opublikowano

Nick: Szczypi0or

Wiek: 15

Staż w minecraft: 1,5 roku

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ bazuje na kwadratowej masakrze i wydaje się być prawie identyczny

Skype lub inna forma komunikacji: Nazwa skype : szczypi0or

Opublikowano

Kolejny idiota który nie ogarnia pojęć, poczytaj sobie czym jest dedyk...

Oferuję moje usługi webdeveloperskie (HTML, CSS, JavaScript (jQuery, AJAX!), PHP, MySQL, PERL).

Więcej pod PM.

Opublikowano

Nick: szykujPlecy

Wiek: 17

Staż w minecraft: Od wersji Alfa

Dlaczego nasz serwer: Chciałbym grać na kwadratowej, no ale cóż :P Padło na wasz serwer ;>

Skype lub inna forma komunikacji: TS3 / Skype (Posiadam oba te komunikatory)

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Nick:luki9898

 

Wiek:14 lat

 

Staż w minecraft:Dokładnie nie pamiętam, ale bardzo dobrze znam się na minecraftcie i jestem ogarnięty :)

 

Dlaczego nasz serwer:Bardzo podobają mi się tego typu serwery i chciałbym z niego nagrywać(mam 23 widzów)

 

Skype lub inna forma komunikacji: luki9898.skype (<--- nick do skype)

Opublikowano

Nick:Wariatelo

Wiek:19

Staż w minecraft:2 lata

Dlaczego nasz serwer:Szukam fajnego servera Typu KM z dobrom ekipom a ten na takiego wygląda

Skype lub inna forma komunikacji:TS3,Skype,GG

neverendstm0uw7yp3.gif

Opublikowano

Nick: bartik246

Wiek: 12

Staż w minecraft: od 1.0.0

Dlaczego nasz serwer: Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra.

Skype lub inna forma komunikacji: GG

Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick: ola9ola

Wiek: 12

Staż w minecraft: ok. rok

Dlaczego nasz serwer: bo zawsze chciałam zagrać na czymś jak masakra

Skype lub inna forma komunikacji: laptop w naprawie, chwilowo brak

Opublikowano

Dodani:hphop,Ferbuson,sebol,kazama123,CiebiePojebalo,Wariatelo,luki9898,Czlowiek Honoru

 

Proszę o odrębną wiedamość priv z kontaktem;skype ;D

Lub ewentualnym ustaleniem nicku na WL

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...