Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cube Island SERWER TYPU KWADRATOWA MASAKRA (DEDYK 24/7) (NO-PREMIUM) (Miła Atmosfera) 20 slotów <><><><><>SERWER DEDYKOWANY<><><><><


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg ♣CUBE ISLAND♣

 

informacje.png

 

 

O co dokładnie chodzi; Gracze muszą stawić czoła przyrodzie jak i innym graczą na wyspie

Czy wyspa zmieni się w metropolię tętniącą życiem;

Oczywiście chodzi o dobrą zabawę i przyjemności czerpane z tej gry.

Serwer inspirowany serią kręconą na YouTube "Kwadratowa Masakra"

Chcemy zjednoczyć ludzi którzy chcą dostać się na tą serie ale nie mogą

 

 

strzalka.gifTYP: KWADRATOWAMASAKRA

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: s42.csrv.pl:14205

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

admini.png

Pompek121

PanBiszkopcik

Lime06

 

pluginy.png

LWC Border LifeMC itd'

 

inf.png

 

 

PODANIE NA SERWER:

Nick:

Wiek:

Staż w minecraft:

Dlaczego nasz serwer:

Skype lub inna forma komunikacji:

 

 

 

Tutaj film promujący serwer;

http://www.youtube.com/watch?v=WqjuirQeZ6k&feature=plcp

PS; Kupujcie range VIP ;D

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: PackFlamePL

Wiek: 11 lat :/

Staż w minecraft: 3 lata (od wydania w Polsce)

Dlaczego nasz serwer: Wasz, bo lubię serwery tego typu

Skype lub inna forma komunikacji: Skype (marcinkeffer) TS3 ale na razie bez mikro :(

mca.png

Opublikowano

Nick:zasukey

Wiek:13lat xDD (gimbus) :D

Staż w minecraft:Około 3 lat

Dlaczego nasz serwer:Dlatego ze mam nadzieje na pogranie na typ typie servera ale trudno taki znalezc

Skype lub inna forma komunikacji:minecraftno

Opublikowano

Nick: TurolekPL

Wiek: 12

Staż w minecraft: 1 Rok

Dlaczego nasz serwer: Chciałem spróbować czegoś nowego - szukam serwera na dłużej.

Skype lub inna forma komunikacji: GG

Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick: NingaWolf

Wiek: 13

Staż w minecraft: 2,5

Dlaczego nasz serwer: Chcialem Zobaczyc jak Wyglada Ten Serwer Jak Sie Spodoba Zareklamoje Go Gdzie sie da

Skype lub inna forma komunikacji: Skype: tomekr7405

Opublikowano

Nick:VJHoomiQ

Wiek:16

Staż w minecraft: Od bety 1.3

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ chce zobaczyć czy to kolejny server ktory jest niedopracowany (na mpc tego pelno) Jezeli bedzie zadbany z chcecia będe nagrywać lets playe z servera

Skype lub inna forma komunikacji:VjHomiQ-Skype

Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick: _Pin_

Wiek: 16

Staż w minecraft: około 2 lata

Dlaczego nasz serwer: Szukam serwer na którym będe się dobrze bawił i pogram troche dłużej niż kilka dni.

Skype lub inna forma komunikacji: gg ( wyśle prywatnie jeśli zostane przyjęty)

Opublikowano

Przyjęci:

gawcios,LoLxD2013,damian31311

Proszę o podanie poprawnego skype ;D

 

Poprawilem skype server OFF ?

 

Szkoda, że mnie nie dodałeś... :( Chętnie bym zagrał

Ahahaha 11lat masz a w minecraft grasz 3 lata wiec jako 9 latek juz pykales w to aahhaha

Opublikowano

Nick:RastaStyle

Wiek:15

Staż w minecraft:od bety 1.2

Dlaczego nasz serwer:Lubię Kwadratowe Masakrę :P

Skype lub inna forma komunikacji:yyyyyyyyyyyyyy Moje GG:13642328

Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick:Raphi

Wiek:11

Staż w minecraft:2 lata

Dlaczego nasz serwer:Lubie serwery tego typu i chciałbym zagrać

Skype lub inna forma komunikacji:Skype(Komuch19971) GG Ts3

Opublikowano

Poprawilem skype server OFF ?

 

 

Ahahaha 11lat masz a w minecraft grasz 3 lata wiec jako 9 latek juz pykales w to aahhaha

 

 

Ale chociaż gram, patrz na siebie, zobacz do słownika :P aha i ja nie kłamię, że mam niby 16 lat jak Ty, bo pewnie masz co najwyżej 10.

mca.png

Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick:Luk123

Wiek:12lat

Staż w minecraft:od wersji 1.7.3

Dlaczego nasz serwer:Bo lubie servery tego typu

Skype lub inna forma komunikacji:Mam skype ts3 gg


  •  

 

 


  •  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...