Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odsiebie.com Zamknięte. Co Sądzicie Na Ten Temat ?


Koks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahahahahahahahahahah ----=-----=-=-=--------=-=-=-=-=-=--->Ja tylko spolsczenia wrzucałem ^^ i Hobbita Słuchałem ;]

 

Ale szkoda że go zamkneli.....

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Mounthains
Opublikowano

Ja używam speedyshare więc mi to tam nie robi.

 

Podobno teraz za chomikuj mają się zabrać

Opublikowano

_

No Ja pierd0l0z0 Garrys moda nie ściągnę xD (rapid sucks) już z 5 dni 8 gb ściągam z odsiebie a teraz $ |-| | |

dobra jeszcze 600 mb zostało jakośsie przeżyje

 

@co do tematu

JP ! chociaż moja matQa jest w policji xD

 

28503u.gif

18004.jpg

18002i.jpg

Opublikowano

To fakt szkoda serwisu :( a koleś może się jakoś wyliże .... przynajmniej tego mu życzę :D

 

 

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

 

tu cyt. z torrenty, nie wiecie czy na odsiebie też tak było napisane ?:D

Opublikowano
To fakt szkoda serwisu :( a koleś może się jakoś wyliże .... przynajmniej tego mu życzę :D

tu cyt. z torrenty, nie wiecie czy na odsiebie też tak było napisane ?:D

OBy :) Dobrze , ze obalili pomysl "sledzenia kazdej osoby w internecie :) "

jA Nop

Opublikowano

wspolczuje kolesiowui

mojego kumpla tez zatrymali za piraty i znalezli u niego 50 plyt pirackich i 4 windowsy i dysk

i dostal 2lata w zawiasach na 5 i 250 tys kary na jakis dom dziecka

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano
Ja używam speedyshare więc mi to tam nie robi.

 

Podobno teraz za chomikuj mają się zabrać

 

 

 

konto na chomikuj usunełem niecaly tydzien temu wiec luzik ;d no chyba

 

a zeszto dziś robilem formata więc Looz na kompie tylko Metin US PL i co.kr xD a płytek pirackich nie mam no 1 tylko ale to NFS 20zl w sklepie

 

sądze ze ludzi z odsiebie.com i jezli cos zrobio z chomikuj to tylko tych co duzo wrzucali a nie takich co raz pobrali cos czy dwa

fs.png

Opublikowano

odsiebie to nic, thepiratebay.org to jest kosa, srednio 50 mln peerow noi autorzy placa miliony kary na okraglo, strone zamyka prawo a za tydzien znow TPB stoi na nowym hoscie znow w jakims zadupiu swiata B)

2006-2010

Opublikowano
wspolczuje kolesiowui

mojego kumpla tez zatrymali za piraty i znalezli u niego 50 plyt pirackich i 4 windowsy i dysk

i dostal 2lata w zawiasach na 5 i 250 tys kary na jakis dom dziecka

Hahaha:) Kary pozbawienia wolnosci, nie sa uzywane za piractwo :P Tak samo myslicie ze nagle przyjdzie do was policja przeszuka plyty,kompa i pojdziecie za kraty ?Nie dobijajcie mnie ^^

jA Nop

Opublikowano
Hahaha:) Kary pozbawienia wolnosci, nie sa uzywane za piractwo :P Tak samo myslicie ze nagle przyjdzie do was policja przeszuka plyty,kompa i pojdziecie za kraty ?Nie dobijajcie mnie ^^

 

z tą policją to bym sie nie zdziwił bo np. do mojej dalszej rodziny tak wbiła.

Moja tak jakby Kuzynka, słuchała sobie jakiejś tam piosenki na jakiejś tam stronie (dawno dawno temu.. bla bla bla xD) i to było dla tych Cweli uzasadnieniem żeby posądzić ją o piractwo, czujecie ? :| Ona ma 13 lat ^^ a Oni do niej że jest Hackerem i piratem ;/ Wzieli jej kompa na 2 miechy, kilka dni temu się obudzili i jej rodzice maja wezwanie w sprawie kompa... to jest chore :|

Ciekawe ile zapłacą :P

Opublikowano
To ma przesrane ^ ^,prawie każdy taki i podobne servisy polegają na nielegalnym oprogramowaniu.

Szkoda ze odsiebie.com jest kopneło w kalendarz,ale ten gościu to dopiero ma -------> ?

 

@Down

Przyszłości?Nie żartuj sobie...

 

No Way Out ----->Bez Wyjścia

 

Servis od siebie zakończył swą działalnośc i nie zmienisz tego ^^

wiesz jaki polskie prawo jest dowiedza się ile internałtów patrzało na serwis to wiesz powrucą spowrotem na google.

takie gadanie mi znaleźli ponad 100płyt ale i oryginała windowsa doczepili sie do pirackich płyt z piosenkami itd..

ale wiesz kary nie miałem tylko głupie pouczenie.. ale za filmy porno lecisz odrazu na zawiasy lub i wiecej;p

Opublikowano

kumpel sciagal gierki z odsiebie i jak mu psy wbily na chate to sciagal z neta opakowanie od gry kupil za 3 zl opakowniae wkleil naklejke i sie nie skapli xD

Opublikowano

te to ile dostane za nieoryginalnego photoshopa cs2 i cs4 ,sony vegasa 8 ,pakiet office 2007 i 2010 :P .no i znajdzie sie jeszcze z tak 40 gierek pirackich xD

Opublikowano
kumpel sciagal gierki z odsiebie i jak mu psy wbily na chate to sciagal z neta opakowanie od gry kupil za 3 zl opakowniae wkleil naklejke i sie nie skapli xD

 

 

super bajka :lol:

Opublikowano
te to ile dostane za nieoryginalnego photoshopa cs2 i cs4 ,sony vegasa 8 ,pakiet office 2007 i 2010 :P .no i znajdzie sie jeszcze z tak 40 gierek pirackich xD

 

pisz tu o takich rzeczach pisz :):P

Opublikowano

eh.. tak to jest :(

niestety ale ciekawe co bedzie dalej :D

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Opublikowano

Wiecie teraz tak myśle.... ok wbiją ci na chate znajdą np windows piracki kilka przegranych plytek od kolegi pare programów z KeyGen'ami i dzieciak ma 11 lat co zrobią??

 

Pewnie starzy zapłacą ciekawe ile.. xD

 

A tak wogule wszystkich użytkowników nie wyłapią z OS i jak my mieliśmy wiedzieć że to piracki serwis ?

Chcesz własny Launcher na serwer?

 

Opublikowano

Marko ma racje Skąd my to moglismy wiedzieć ??

ja tam nic nie wzucałem no ale i tak wszystkich raczej nie złapią

Top 100 pewnie bedą odwiedzacz :P

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...