Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer [PVP] W Polsce ! Na Wersje [1.4.4] [Dedyk]


Cj1m

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z gry:Mroczek

Imię: Kamil B. miło mi Smile.

Wiek: W tym roku będzie 17.

Staż: No, staż będzie jakieś 4 lata.

Czy miałeś już kiedyś kid moderatora na innym serwie: Tak, byłem moderatorem .

 

Twoja znajomość komend: 9,5/10

Coś o sobie: Jestem miły, lubię pomagać i nie wstydzę się jak większość dzieciaków swojego głosu np. przed starszymi ode mnie ;P.

Dlaczego chcesz zostać Administratorem: Ponieważ lubię pomagać, jestem chętny i do wzięcia Big Grin, i większość mojego czasu jest wolna dla serwera.

Dlaczego Akurat nasz serwer? Dlaczego ten serwer? To proste, jest dużo nowych graczy, ja sam pamiętam kiedy zaczynałem na serwerze i jak było prawie cały czas mnie zabijano (dzieciaki z diaxowym setem ;P) i kiedy dostałbym tu Administratora pomyślałem że będę im pomagać jak i również innym i nawet tym z Diaxowym Setem. Nie pomagałbym im może w dawaniu itemkach chociaż ze swoich na pewno TAK, ale chroniłbym ich też przed takimi dziećmi o których pisałem już wcześniej, ja sam aktualnie noszę Diaxowego seta więc... xD.

 

Głosujcie na mnie Mroczek.

mroczek.png


  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ten kto miał pomysł na stworzenie takiego serwera dobrze myślał bo na serwerze fajnie się gra jedynie co mnie irytuje (WKU****) to że gra pełno dzieci na cheatach większość używa esp bo mimo mikstur na niewidzialność podbiega i atakuje reszta ma jakiś cheat na łuk bo strzelają z niego jak z karabinu :) a tak po za tym ok mogła by tylko być większe te biomy np jak podziemia kopalni SKORO JEST ADMIN niech weźmie się i spekuje i banuje tych głąbów nie umiejących grać uczciwie !

Opublikowano

Bartosin : ) biom grzybowy jest pod ziemia i jest naprawdę duży ;D więc jest dobrze . A gracze którzy grają na chackach powoli są banowani :P

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...