Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.4] xCraft [Kwadratowa Masakra] [LifeMc]


The_Madaxas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek:15

 

 

 

Nick:Sekocot

 

 

 

Ogarniasz? :Chyba

 

 

 

Staż w minecraft: Od 2,5

 

 

 

Będziesz griefował?:Nie.

 

 

 

Coś o Sobie:Jestem Sebastian mam 15 lat lubie mc ;d

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 14 lar

Nick : DreMo0N

Ogarniasz ? : tak

Staż w minecraft : 2 lata

Bedziesz grifowal : ależ oczywiście że nie

Coś o sobie : Interesuje sie informatyka muzyka . Jestem miły i sympatyczny :)

Opublikowano

Wiek: 13 lat

 

Nick: iLubie

 

Ogarniasz? : Tak!!!

 

Staż w minecraft: ok. 2 lata

 

Będziesz griefował?:nie

 

Coś o Sobie:jestem dziewczyną która bardzo lubi grać w minecrafta, i słuchać muzyki :D

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick: TheBanksPl

 

Ogarniasz? : no ba!

 

Staż w minecraft: 3 lata

 

Będziesz griefował?:Nie

 

Coś o Sobie:jjestem startujacym ytbreem i mam nadzieje ze ta seria mi pomoze w rozwinieciu liczby widzow.

Opublikowano

Wiek: 12

 

Nick: bartik246

 

Ogarniasz? : TAK

 

Staż w minecraft: Już prawie roczek.

 

Będziesz griefował?: NIE

 

Coś o Sobie: Nazywam się Bartek. Jestem miłym ogarniętym chłopaczkiem. Mam poczucie humoru. Lubie grać w MC.

Opublikowano

Cześc !

Wiek: 14

Nick: Amager

Ogarniasz? Bardzo dobrze

Staż w minecraft: gram od alfy

Będziesz grifowal: Nie i nie lubie niszczyc czyjiś domków itp bo to tylko debile tak robią

Coś o sobie: Mam skype jestem przyjazny gram czensto w minecrafta i w GTA

Opublikowano

Wiek:15

 

Nick:MineQuito98

 

Ogarniasz? :Pewnie

 

Staż w minecraft:gram od wersji alpha

 

Będziesz griefował?:Napewno nie

 

Coś o Sobie:Jestem fajny lubie grac w minecrfta i interesuje sie sportem

:D

Opublikowano

Wiek: 14,5

 

Nick: Szlazus

 

Ogarniasz? : Tak

 

Staż w minecraft: 2 lata

 

Będziesz griefował?: Nie

Coś o sobie: Jestem normalnym graczem i nie popełniam bledow ortograficznych

Opublikowano

Wiek: 12

 

 

Nick: koxucraft

 

 

Ogarniasz? : tak

 

 

Staż w minecraft: premium

 

 

Będziesz griefował?: nie

 

 

Coś o Sobie: Jestem miły,pomocny,nie grifuje i mam małe problemy z ortografią

5250340783.png

Opublikowano

Wiek: 17

 

Nick: szykujPlecy

 

Ogarniasz?: Owszem

 

Staż w minecraft: 1,5 r.

 

Będziesz griefował?: Nie sądzę

 

Coś o Sobie: Mam na imię Damian, mam 17lat. Gram w minecrafta 1,5 roku. Jestem humorystycznym człowiekiem. Czasem mam humorki, lecz przed tym musiałby mnie ktoś wkurwić^^

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick:chris123987

 

Ogarniasz? :Tak

 

Staż w minecraft: od alpha

 

Będziesz griefował?:Nie

 

Coś o Sobie:Lubie Grac w piłkę nożną Minecrafta I bardzo bym chciał zagrać na waszej Kwadratowej

:)

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick: Slasher6542

 

Ogarniasz?: Jak nie jak tak :P.

 

Staż w minecraft: 0,7 r

 

Będziesz griefował?: Nie.

 

Coś o Sobie: Pykam w różne gry, w piłke też lubie chodzić na boisko ?

Opublikowano

wiek:15

Nick:nTiger

Ogarniasz?:tak

Staż w minecrafta:od 1.5

Będziesz griefował?:NIE

O MNIE:jestem spoko jak serv mi się spodoba zaprosze kolegów mam ładnego skna

Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick: Sett

 

Ogarniasz? : Tak

 

Staż w minecraft: Gram od wersji bety 1.6

 

Będziesz griefował?: Oczywiście że nie

 

Coś o Sobie: Mam na imię Michał. Lubie grać w różne gry i interesuję się sportem. Ciałbym zagrać na tym serwie poniważ myśle że bedzie dobra zabawa i ten bedzię o wiele lepszy niz inne a zarazem chcałbym coś nagrać na yt :D.

Opublikowano

Wiek:16

Nick:MiniRezi

Ograniasz ?: pewnie już nie raz grałem w serwer typu kwadratowa masakra i wiele innych.

Staż gry minecraft?: zaczołem grać w minecraft od bety

Coś od siebie:jestem ogarnięty nie griefuje nie czituje i nie sciagam modów jestem miły nie niszcze budowli i prosze o dodanie mam poczucie humoru !

Opublikowano

Wiek : 12

 

Nick : Jagiel453

 

Ogarniasz : tak

 

Staż w minecraft : Rok

 

Będziesz griefował? : Nie

 

Coś o sobie : Lubie grac w piłke nożną i interesuje się minecraftem

Opublikowano

Wiek : 13[ogarnięty]

Nick :MrEricoful[premium]

Ogarniasz : tak.

Staż w minecraft :Od bety 1.1

Będziesz griefował? : Nie

Coś o sobie : Mam na imię Eryk[wiem że dziwnie

;)]i lubię jeździć konno.

Opublikowano

informacje2.png

 

 

strzalka.gif TYP: Survival (Kwadratowa Masakra)

 

strzalka.gif Sloty: 15

 

strzalka.gif IP: 192.168.1.100:25565

 

strzalka.gif Potwory: On

 

strzalka.gif Zwierzęta: On

 

strzalka.gif PvP: On

 

strzalka.gif Premium: Nie

 

strzalka.gif Nether: Tak

 

strzalka.gif BialaLista: Tak

 

 

 

Administracja4.png

Head: Kubax553, Admin WetWaterPL

 

 

pluginy2.png

lifemc,authme,world server itd.

 

 

InformacjeDOT2.png

Podanie na White Liste piszemy pod w komentarzach w następujący sposób:

 

Wiek:14

 

Nick: wheetly

 

Ogarniasz? : no pewnie !

 

Staż w minecraft: 4 letni

 

Będziesz griefował?: NIE!

 

Coś o Sobie: jestem przyjazny,towarzyski, mam skypa xD

Opublikowano

Wiek:14

Nick:TheOrka333

Ogarniasz?:Tak

Staż w minecraft:około 2 lata

Będziesz griefowal?:Nie

Coś o sobie:Mam na imię Adrian, dziennie moge grać 3-4 h w weekendy tak 4-5 h, Lubie sport

Opublikowano

Nick:waltorix

Wiek: 17 prawie 18

Czy wiesz co to grif? : tak to inaczej trolowanie graczy a po

angielsku smutek albo zal

Czy będziesz nagrywał?: tak mysle ze tak ale nie solo wolal bym

nagrywac z kims z tego servera poniewaz we dwoch jest razniej

Kanał na yt: MinecraftWaltorix nic tam nie mam narazie

Czy bedziesz griferował?: to zalezy jestem bardzo tolerancyjny

ale jesli zostane sprowokowany to nie zostane mu dlozny ale

ogolnie nie bd grifowal i dostosuje sie do panujacych zasad na

servie

dodam cos od siebie by sie wyroznic

gygy : 11977621

skajpaj : waltorix

fejs : nie podam

cos o sobie

jestem patryk spokojny ogar odpowiedni do sytuacji ze mnie

koles przewaznie lubie czytac grac w mc programowac

i grac w kosza.

dlaczego powinienem zostac zwerbowany na server ?

to proste jetstem pomocnym milym i pomyslowym graczem z

domieszka dobrego humoru. Kretywnosc u mnie jest dosyc

dziwna ale z tego co mi kumple mowia ta kreatywnosc jest w

pewien sposob wyjatkowa i orginalna. jestem bardzo

kolezenski i latwo nawiazuje kontakty z obcymi osobami

dziekuje za uwage i mysle ze spotkamy sie na servie przy

jakims fajnym projekcie

 

 

 

Opublikowano

Wiek: 13 lat w czerwcu 14.

 

Nick: theduzy121

 

Ogarniasz? : tak

 

Staż w minecraft: Od samego poczatku wydania gry

 

Będziesz griefował?: Nie

 

Coś o Sobie: Jestem osobą ogarniętą uczciwą nie używam x-reya i tym podobnym cheates

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wiek:13

 

Nick:Alter

 

Ogarniasz? :Bardzo

 

Staż w minecraft:2lata

 

Będziesz griefował?:nie

 

Coś o Sobie:Jestem Kuba i lubie placki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...