Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.4] xCraft [Kwadratowa Masakra] [LifeMc]


The_Madaxas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 13

 

Nick: SebaX

 

Ogarniasz? : No jasne ;D

 

Staż w minecraft: 1.6 beta

 

Będziesz griefował?: Nope

 

Coś o Sobie: Mam na imię Sebastian mam 13 lat. Mieszka w Krośnie. Interesuję się piłką nożną. I szukam miłego serwera do pogrania ;D

logo-1.jpg
Opublikowano

Wiek: 15

 

Nick: FoOnS

 

Ogarniasz?: Tak

 

Staż w minecraft: Od al phy.

 

Będziesz griefował?: Nie, chcę pograć na serwerze z innymi dla dobrej zabawy, nie dla psucia komuś humoru.

 

Coś o Sobie: Jak ww mam 15 lat, uczę się grać na perkusji a także uwielbiam grywać w piłkę nożną,Jestem osobą o dobrym humorze i zawarcie nowej przyjaźni nie sprawia mi kłopotu :D

Opublikowano

Wiek:

12

 

 

Nick:

BOBICKY

 

 

Ogarniasz?:

Tak! Umiem komendy! Robiłem kilka razy pliki serwerowe!

 

 

Staż w minecraft:

 

1,5 roku

 

 

Będziesz griefował?:

 

A po co?

 

 

Coś o Sobie:

 

Mam 11 lat, ale umiem się zachowywać i nie robić głupot!

;) Myślę, że mnie dodacie!!

Opublikowano

Wiek:

14

Nick:

Belvi

Ogarniasz? :

Tak:P

 

Staż w minecraft:

od alphy

 

Będziesz griefował?:

Po jakiego.....(nie nie będe)

Coś o Sobie: nazywam się daniel mam 14 lat chodze do gimbazy trenuje kixboxing oraz karate od 4 lat poświęcam sporo czasu przed komputerem: jestem osobą towarzyską szukającą dobrej zabawy:P

Może będe nagrywać na tym serwie w 90%

Opublikowano

Wiek: 13 lat

 

Nick: Erghotas

 

Ogarniasz? : No ba! Dodaj,a się przekonasz

:D

 

Staż w minecraft: Od Bety 1.8

 

Będziesz griefował?: Oczywiście ,że nie

 

Coś o Sobie: Mam na imię Maciek . Szukam serwa z dobrą atmosferą,miłymi graczami . Jestem informatykiem jak i grafikiem . Interesuje się piłką nożną

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick:mrvirus9999

 

Ogarniasz? : Oczywiście, że tak :D

 

Staż w minecraft:2 lata

 

Będziesz griefował?: Nie! ;D

 

Coś o Sobie: Mam na imię Daniel mam 13 lat i szukam takiego właśnie serwera, na którym będę mógł pograć !

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: Kogucik

 

Ogarniasz? : No pewnie Serio Pytasz?

 

Staż w minecraft: chyba od 1.5

 

Będziesz grifował?: No pewnie zniszcze cała mape...(żartuje tak naprawde nie nawidze griferów)

 

Prosze o dodanie do WL

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick:TopekStudio

 

Ogarniasz? :No a jak

 

Staż w minecraft:2 lata

 

Będziesz griefował?:Nie

 

Coś o Sobie:Lubie Grac w MC CS GTA, jezdzic na rowerze

Opublikowano

Wiek:13

 

Nick:ROBert0011

 

Ogarniasz? :Wiadomo!

 

Staż w minecraft:Około roku

 

Będziesz griefował?:Nie, chyba, że ktoś mi rozwali dom, to ja jemu też B)

 

Coś o Sobie:Lubię czytać, grać w komputer (Heroes i Minecraft), wychodzić na dwór, mam premium. Mam nadzieję, że dodacie mnie na WL.

Opublikowano

Wiek: 14

 

Nick: VenirPL

 

Ogarniasz? : No pewnie.

 

Staż w minecraft: Od bety 1.8

 

Będziesz griefował?: Nie, jeśli inni też nie będą. (Jeśli ktoś mi zgriefuje to ja będę pisać do admina aż coś z tym zrobi.)

 

Coś o Sobie: Interesuje się mechaniką wszelkiego rodzaju. Dużo biegam, pływam jeżdżę na rowerze. Lubie nawiązywać nowe znajomości.

 

 

 

POZDRAWIAM

:D

Moje Tuty:


#1 Generator stone #2 100% Automatyczna farma kaktusów #3 100% Automatyczna farma trzciny


Wejdź na profil i poszukaj ;D Moje konto YT z poradnikami :

 


Opublikowano

Wiek: 12

 

Nick:MeGusta

 

Ogarniasz? : Tak ;D

 

Staż w minecraft: Od 1.0.0

 

Będziesz griefował?: Nie

 

Coś o Sobie: Jestem ogranienty. Moje hobby to skakanie na rowerach i Minecraft.

 

Myśle ze dodasz ;3

Opublikowano

Wiek: 15 lat

 

Nick: MagicznyAutobus

 

Ogarniasz? : tak

 

Staż w minecraft: 2lata

 

Będziesz griefował?: nie

 

Coś o Sobie: OGARNIETY FACET O MĘZNYM SKINIE ! ;D POCZUCIE HUMORU NIE GRIFUJE

Opublikowano

Wiek: 14 lat

 

Nick: luki9898

 

Ogarniasz? : tak, minecrafta, życie i wszystko inne :)

 

Staż w minecraft: Nie pamiętam, lecz znam się na minecrafcie bardzo dobrze.

 

Będziesz griefował?: Dziwne pytanie, oczywiście że nie.

 

Coś o Sobie: Fajnie by było dostać się na whiteliste, ponieważ lubie tego typu serwery; sądze, że jestem osobą, która sprawdziła by się na tym serwie. Czekam na odpowiedź ;D

Opublikowano

Wiek:15lat

 

Nick:Bartekuse7895

 

Ogarniasz? : Tak :D nawet bardzo

 

Staż w minecraft: gram od minecraft classic

 

Będziesz griefował?: Nie nigdy

 

Coś o Sobie: Lubie grac w minecraft i w Pilke Nozna :D

 

 

Prosze od pozytywne rozpatrzenie podania :D

Opublikowano

Wiek:13,5

 

Nick:1filipek

 

Ogarniasz? :Tak często gram w MC

 

Staż w minecraft:2 lata

 

Będziesz griefował?:Nie

 

Coś o Sobie: Mam na imię Damian bardzo dużo gram w MC oraz piłke nożna.Lubie pograć w miłym towarzystwie

Opublikowano

Wiek:15lat

 

Nick:GregorQ

 

Ogarniasz? :Tak

 

Staż w minecraft:około roku

 

Będziesz griefował?:Niee

 

Coś o Sobie:Jestem miły ,w mc nie zabijam graczy ,lubie takie servery

jkj31c.jpg

Teraz GramBezNicku lub TesTerowy

Opublikowano

Wiek:16

 

Nick: TheNevq

 

Ogarniasz? :Jasne.

 

 

Staż w minecraft: 2Latka

 

Będziesz griefował?: Nie

 

Coś o Sobie: Jestem Pomocny Łatwo nawiązuję kontakt umiem ładnie budować (ja tak sądzę)

Opublikowano

178.32.205.7 !!! Zapraszam ! Najlepszy serwer SkyBlock w Polsce !

 

178.32.205.7 !!! Zapraszam ! Najlepszy serwer SkyBlock w Polsce !

 

178.32.205.7 !!! Zapraszam ! Najlepszy serwer SkyBlock w Polsce !

Opublikowano

Wiek: 16 Lat

 

Nick: xDomcio

 

Ogarniasz? : Raczej tak

:)

 

Staż w minecraft: Gram jakies 1.5roku

 

Będziesz griefował?: Oczywiscie, że nie

 

Coś o Sobie: Hmm . Mam na imie Dominik . Lubie sporty zimowe jak i letnie . Znam się troche na kompach i lubie nowe znajomosci

:)

Opublikowano

To nie jest dedyk. Jakiś koleś stawia na swoim kompie serwer, w dodatku nie zna się zupełnie na internecie. W opisie jest podane IP z sieci LAN (ip wewnętrzne). A w którymś poście później podał IP z Hamachi bez informacji o sieci itp. Koleś. Jeżeli chcesz stawiać serwer, to najpierw poczytaj trochę o IP zewnętrznym, potem skonfiguruj router i dopiero bierz się za serwery. Jeżeli tego nie zrobisz, pograsz jedynie na LAN-ie.

Jeżeli chcesz, mogę Ci pomóc (ale nie pomagam dzieciom) to napisz pm.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...