Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[McWars.pl][Wojny Gildi+Survival][40slotow][Dedyk][Nowy Crafting][Zapraszamy]


lizus

Nasz Serwer  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. B?dziesz Gra?

    • Tak
      26
    • Nie
      7
    • NieWiem
      3
  2. 2. Podoba ci si? serwer

    • Tak
      24
    • Nie
      7
    • Taki Sobie
      5
  3. 3. Czy Doda?/Uj?? Co? na serwerze

    • Tak (Napisz co)
      13
    • Nie
      10
    • Czy Chcesz Aby Rozgrywka Toczy?a si? w Pielke?[Tak]
      3
    • Czy Chcesz Aby Rozgrywka Toczy?a si? w Pielke?[Nie]
      2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

sms shop i item shop juz prawie gotowe :)

 

Przerwa techniczna do godz max 12 :) przepraszamy za problemy

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

byla przerwa techniczna do 12 a od 12.20 serwer on

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

rejfrejszuje tejmat :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Widze stare recepturki z mojego serwera co robiłeś ;) i ps nie polecam dlaczego?

1.Administracja nie ogar ;)

 

 

1353171874-U673085.png

 

 

2.Mój kolega dostał bana za nic oto ss

 

 

1353171440-U673085.png

 

 

 

Zalety

1.0 lag ;)

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

OPINIA NA TEMAT SERWERA I ADMINISTRACJI .

 

Więc witam wszystkich którzy to czytają i PAUKE cyberdrako . Okay więc tak gram spokojnie w mojej frakcji Heroes , i patrzę przy okazji DanioFCB rzuca się do kogoś na czacie to ja mu coś tam napisałem jeszcze w miarę kulturalnie a od wyskoczył z ryjem od razu na mnie ,,zamknij ryj Cz4rt3k" . I rozpoczęła się ,,wojna na czacie" , ja zacząłem najeżdżać na DanioFCB po chwili nastał koniec tej bitwy . Ja as2022 i KalekaaPL rozmawialiśmy sobie na czacie i kalekaa przy okazji atakował gildie DaniaFCB , rozwalił tą gildie i po chwili cyberdrako ,,trollował" Kalekee . Po tem cyberdrako wziął mu eq które zdobył . Potem ja dostałem bana pt

1353172158-U417398.png

 

 

 

 

 

@edit Jakby nie cyberdrako i jego faworyzacja wobec graczy serwer by był w miarę fajny . Dem0n dziękuj swojej administacji.

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Widze stare recepturki z mojego serwera co robiłeś ;) i ps nie polecam dlaczego?

1.Administracja nie ogar ;)

 

 

1353171874-U673085.png

 

 

2.Mój kolega dostał bana za nic oto ss

 

 

1353171440-U673085.png

 

 

 

Zalety

1.0 lag ;)

OPINIA NA TEMAT SERWERA I ADMINISTRACJI .

 

Więc witam wszystkich którzy to czytają i PAUKE cyberdrako . Okay więc tak gram spokojnie w mojej frakcji Heroes , i patrzę przy okazji DanioFCB rzuca się do kogoś na czacie to ja mu coś tam napisałem jeszcze w miarę kulturalnie a od wyskoczył z ryjem od razu na mnie ,,zamknij ryj Cz4rt3k" . I rozpoczęła się ,,wojna na czacie" , ja zacząłem najeżdżać na DanioFCB po chwili nastał koniec tej bitwy . Ja as2022 i KalekaaPL rozmawialiśmy sobie na czacie i kalekaa przy okazji atakował gildie DaniaFCB , rozwalił tą gildie i po chwili cyberdrako ,,trollował" Kalekee . Po tem cyberdrako wziął mu eq które zdobył . Potem ja dostałem bana pt

1353172158-U417398.png

 

 

Znalezli sie :) odbilem im technika i odrazu placz heheh :) juz wam sie wasz serwer znudzil czy juz niemacie co kopiowac z innych serwow ;) hehehe

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Nie rozumiem z czego się śmiejesz? Ze swojej głupoty i szantażowania graczy ?

1353173364-U417398.png

 

 

Popieram

Kalekaa po co ich popierasz ? Ponieważ cyberdrako ci powiedział ze jak go poprzesz w 2 ostatnich postach to ci odda miecz i kilof ? Żałosne .

 

Popieram

Po co Kalekaa nie daj mu się szantażować tym że jak go poprzesz w 2 ostatnich postach to odda ci miecz i kilof który ci wziął open ivnem za to że biłeś DanioFCB . Takie zachowanie jest żałosne

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Znalezli sie :) odbilem im technika i odrazu placz heheh :) juz wam sie wasz serwer znudzil czy juz niemacie co kopiowac z innych serwow ;) hehehe

Ale suchar on technikiem ja cie dobre to bylo sie nie kłuce tylko wypowiadam się na temat serwera ;)

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Nie rozumiem z czego się śmiejesz? Ze swojej głupoty i szantażowania graczy ?

1353173364-U417398.png

 

 

 

Kalekaa po co ich popierasz ? Ponieważ cyberdrako ci powiedział ze jak go poprzesz w 2 ostatnich postach to ci odda miecz i kilof ? Żałosne .

 

 

Po co Kalekaa nie daj mu się szantażować tym że jak go poprzesz w 2 ostatnich postach to odda ci miecz i kilof który ci wziął open ivnem za to że biłeś DanioFCB . Takie zachowanie jest żałosne

dziecko wez ogarnij napisalem tak tylko dlatego ze lubie serw a nie dla kilofu jakiegos

120e28931615a44159db1c8c2f498382.jpg
Opublikowano

dziecko wez ogarnij napisalem tak tylko dlatego ze lubie serw a nie dla kilofu jakiegos

Jak poprawisz ortografie to przyjdź do mnie i możemy znowu pogadać .

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Jak poprawisz ortografie to przyjdź do mnie i możemy znowu pogadać .

dziecko wogole sie nie znasz tak jak w mc piszesz chinskimi literami bo nie da sie napisac ś ć itd nie trzeba sie meczyc tak jak dzieci nad tym tak jak ty bo potem ktos ma angielski komp i jakies chinskie litery wychodza....

120e28931615a44159db1c8c2f498382.jpg
Opublikowano

Nie moja wina że nie potrafisz pisać , jestem polakiem i chcę pisać po polsku . A poza tym skąd ty k*rwa możesz wiedzieć że jestem dzieckiem ? Rozmawiałeś ze mną jakoś potajemnie czy co ? Może jakieś pi*rdolone medium ?

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

szantazowaniu graczy ?? hahahha :) lepiej sie pochwal co robiles na swoim serwie mondralo i co tam robiles z graczami i administracja :) szkoda ze niemam ss ale ty pewnie masz :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

kowadlo sie normalnie robi na minewiki sobie znajdz ;)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Administracja zero ogarnięcia daje bany za free! Cz4rt3k dostał bana ponieważ "wkurwiał" admina!

Opublikowano

Moglibyscie ogarnac mordy bo juz mnie wkurzaja takie dzieciaczki co "ohhhh admin jest klupi bo zbanowal mnie za cheaty ktore mialem , moderator dawal itemy enchantofane i fogole -.-" wszystko bylo wyjasnione wiec na ch*j spamujecie tu chat tu sie ocenia i pisze na temat serva a nie wy sie wyzywacie -.-

9/10 a wy przestancie sie klucic bo mnie to irytuje popiszcie sobie na gg skypie czy innym ch*jstwie ktorego uzywacie i przestancie spamowac oh ukradl mi technika ohhhhhhhhhhh....................................................... Zwiad idz gdzie indziej udzieliles sie wiec juz koniec ja nie moge tak trudno zrozumiec???

@edit

I moze sobie poprzec wiec po co ty mowisz o jakis kilofach boze jak mnie takie cos wkurza dobra juz sie nie udzielam bo trace nerwy i czas

smiech.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...