Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[McWars.pl][Wojny Gildi+Survival][40slotow][Dedyk][Nowy Crafting][Zapraszamy]


lizus

Nasz Serwer  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. B?dziesz Gra?

    • Tak
      26
    • Nie
      7
    • NieWiem
      3
  2. 2. Podoba ci si? serwer

    • Tak
      24
    • Nie
      7
    • Taki Sobie
      5
  3. 3. Czy Doda?/Uj?? Co? na serwerze

    • Tak (Napisz co)
      13
    • Nie
      10
    • Czy Chcesz Aby Rozgrywka Toczy?a si? w Pielke?[Tak]
      3
    • Czy Chcesz Aby Rozgrywka Toczy?a si? w Pielke?[Nie]
      2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam ogar admini :D. Polecam

Zapraszam na serwa

 

Dzieki :)) tez zapraszam na serwer :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

ref bo spadlismy na 3 strone :(

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Z fajnego serwera ten serwer staję się co raz bardziej do dupy.. H@ założył gildię i zapewne daję itemki swoim członkom , gdyż zabiłem jednego z nich i dropło żelazny miecz ostrosc 5 później znowu zabiłem kolejnego członka ale tym razem podleciał moderator i zabrał mi jego itemki..H@ dają mody komu popadnie (wystarczy złożyć podanie)..

 

Ocena 5/10

Opublikowano

[quote name=Valos ^^' timestamp='1353092736' post='5614868]

Z fajnego serwera ten serwer staję się co raz bardziej do dupy.. H@ założył gildię i zapewne daję itemki swoim członkom , gdyż zabiłem jednego z nich i dropło żelazny miecz ostrosc 5 później znowu zabiłem kolejnego członka ale tym razem podleciał moderator i zabrał mi jego itemki..H@ dają mody komu popadnie (wystarczy złożyć podanie)..

 

Ocena 5/10

 

Hmm po pierwsze to ja tylko zalozylem frakcje i widziales ze ja budowalem itemshopa a itemy dawal im moderator ktory dostal upomnienie wiec juz jest wszystko ok i itemy im wziolem i usunolem

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

ok lagi ogarniete byly spowodowane 1 z pluginow ale juz to naprawilismy :) zapraszamy

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Hmm po pierwsze to ja tylko zalozylem frakcje i widziales ze ja budowalem itemshopa a itemy dawal im moderator ktory dostal upomnienie wiec juz jest wszystko ok i itemy im wziolem i usunolem

dobra ale skąd możesz mieć pewność że znowu się to nie powtórzy ( radze lepiej dobierać moderatorów ).

Opublikowano

[quote name=Valos ^^' timestamp='1353095928' post='5615300]

dobra ale skąd możesz mieć pewność że znowu się to nie powtórzy ( radze lepiej dobierać moderatorów ).

 

wlasnie to zrobilem zdegradowalem 1 z moderatorow ktorego sprawdzilem w logach i sam sie przyznal ze rozdawal i enchantowal itemy wiec juz jest ok przynajmiej tak mysle

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

@up miałeś kill aure każdy mógł to potwierdzić

 

 

a co do serwera to się myliłem myślałem że jest spoko ale admini tak jak wcześniej mają gildie znowu zaczeli enchantować ( mimo że mówili że to się już nie powtórzy ) administracja to dzieci 15 - 17 , a i tak nie potrafią pisać (gildji , zabujstw ).

Opublikowano

Serwera NIE polecam, admini zbanowali mnie za cheaty (ktorych nie mam) po tym, jak zabilem im przydupasa...

 

Wejdzcie na serwer i zapytajcie wszystkich ze koles mial kill aure stal przy spawnie i killal ludzi z 15kratek :)

 

[quote name=Valos ^^' timestamp='1353100752' post='5615886]

@up miałeś kill aure każdy mógł to potwierdzić

 

 

a co do serwera to się myliłem myślałem że jest spoko ale admini tak jak wcześniej mają gildie znowu zaczeli enchantować ( mimo że mówili że to się już nie powtórzy ) administracja to dzieci 15 - 17 , a i tak nie potrafią pisać (gildji , zabujstw ).

 

kto ma swoja gildie ?? mial danio ktory zostal usuniety z moderatorow wiec... a teraz maja ja dalej bez op i maja wyczyszczone eq a w cb lukiem strzelili i spadles z gory wiec dedles :) takie zycie wiec nie placz bo spoko koles jestes :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Wejdzcie na serwer i zapytajcie wszystkich ze koles mial kill aure stal przy spawnie i killal ludzi z 15kratek :)

 

 

 

kto ma swoja gildie ?? mial danio ktory zostal usuniety z moderatorow wiec... a teraz maja ja dalej bez op i maja wyczyszczone eq a w cb lukiem strzelili i spadles z gory wiec dedles :) takie zycie wiec nie placz bo spoko koles jestes :)

 

już nie chodzi o to że dedłem ale o to że sami pisaliście że już nie będziecie dawać itemków z gm'a a jak was pytałem jakie enchanty to wy ostrosc 3 luk moc 4 ... i to z gm'a i wlasnie wtedy mnie zabiliscie tymi itemkami

Opublikowano

Zapraszam na serwer juz wszystko jest dobrze :) a kolega marcin199922 mial killaure napewno + jeszcze cos ale nie wiem co bo ja go moglem uderzyc na normalny gracz juz nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...