Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[McWars.pl][Wojny Gildi+Survival][40slotow][Dedyk][Nowy Crafting][Zapraszamy]


lizus

Nasz Serwer  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. B?dziesz Gra?

    • Tak
      26
    • Nie
      7
    • NieWiem
      3
  2. 2. Podoba ci si? serwer

    • Tak
      24
    • Nie
      7
    • Taki Sobie
      5
  3. 3. Czy Doda?/Uj?? Co? na serwerze

    • Tak (Napisz co)
      13
    • Nie
      10
    • Czy Chcesz Aby Rozgrywka Toczy?a si? w Pielke?[Tak]
      3
    • Czy Chcesz Aby Rozgrywka Toczy?a si? w Pielke?[Nie]
      2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zapraszamy na serwer :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

serwer juz dziala wbijajcie :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

slimexox placze bo niechce dac mu admina moge ci nawet wyslac rozmowe na skype z nim :) zachowuje sie jak by mial 10 lat :)

 

a metin nie padl tylko go sprzedalismy

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Prezka bardzo ładna, aczkolwiek musiałem się dopatrywać przez 20 minut, żeby zobaczyć IP...

Sam serwer niezły. Dużym minusem są lagi. Spawn ładny, na serwerze panuje miła atmosfera.

7/10. :)

~AvaterysPL

5465845486.png

Opublikowano

Prezka bardzo ładna, aczkolwiek musiałem się dopatrywać przez 20 minut, żeby zobaczyć IP...

Sam serwer niezły. Dużym minusem są lagi. Spawn ładny, na serwerze panuje miła atmosfera.

7/10. :)

~AvaterysPL

Dzięki Za ocene i sory że tak ip jest ale to wina danej czcionki poprawie jeszcze

Opublikowano

Czy Dodać/Ująć Coś na serwerze : Jeśli chodzi o mcmmo to jestem za i można dodać mobhealt (nie koniecznie tak to się nazywa może pomyliłem się ) dodaje to ile zabraliśmy potworkowi/graczowi hp i ile mu zostało.

Opublikowano

macie lagi ?

 

Zapraszam na ts3 mcwars :)

ip: mcrpg.pl

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

ok jak cos to pisz na mc :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

co tak malo ludu ? :(

 

Zapraszam na serwer naprawilem juz blad i lagow niema :)

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...