Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.4] Survival + Frakcje + 400 slotów ! ! !


AramekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

224970nasze+ip.png

IP serwera minecraft: s1.streetcraft.pl

IP serwera TeamSpeak3: ts.streetcraft.pl

 

UWAGA

Aby wejść na serwer nie możesz mieć zainstalowanego HAMACHI

224969info.png

Witaj drogi graczu w minecraft'a!

Jeżeli odwiedziłeś ten temat to znaczy że szukasz

porządnego serwera survival z frakcjami,

a będąc tutaj znalazłeś taki serwer.

Na naszym serwerze gra wiele osób,

więc grając u nasz nie będziesz się nudzić,

jest na serwerze obecnie 400 slotów.

Codziennie są organizowane eventy,

konkursy, panuje miła atmosfera,

administratorzy pomagają graczom.

 

Dla czego warto u nas grać:

- są zlikwidowane wszelkie bugi

- serwer ma zainstalowane 30GB RAM, więc nie ma lagów

- miła atmosfera

- wiele graczy

- bardzo dobra zabawa

- częste eventy

 

224972kontakt.png

Z administracją serwera możesz się w bardzo łatwy sposób skontaktować.

Jeżeli posiadasz problem z wejściem na serwer,

to możesz napisać to w odpowiedzi do tego tematu,

lub skontaktować się z nami na serwerze TS3

Chcesz rangę!?

 

Na serverze możesz kupić rangę VIP, więcej informacji na serverze!

Oraz możesz napisać w odpowiedzi podanie na moderatora!

 

WZÓR:

Nick w grze:Nazwa gracz

Wiek: ...lat

Skype:TAK / NIE

TeamSpeak3:TAK / NIE

Mikrofon:TAK / NIE

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:+2 godz

 

WYPEŁNIJ WZÓR I NAPISZ GO W ODPOWIEDZI!!!

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

Bardzo ciekawy serwer tylko ciężko jest mi się na niego dostać. Bo raz wyświetla się że jest on a raz off.

A jak już wbiję to dostaję dużego laga i zacina mi MC i muszę zrobić resa. Udało mi się tylko 2 razy wbić z ok. 10. Zagrałem chwilę, muszę przyznać - ciekawy projekt :)

Grałbym długo tutaj, lecz jest jeden minus - wbijanie na ten serwer jest tragedią (przynajmniej u mnie) nie wiem jak gdzie indziej tzn u kogoś innego.

Ja nie mogłem sobie z tym poradzić więc musiałem opuścić ten serwer ;(

 

Ale ogólnie zapraszam innych graczy bo warto :)

Opublikowano

Dzięki ;)

 

Bardzo ciekawy serwer tylko ciężko jest mi się na niego dostać. Bo raz wyświetla się że jest on a raz off.

A jak już wbiję to dostaję dużego laga i zacina mi MC i muszę zrobić resa. Udało mi się tylko 2 razy wbić z ok. 10. Zagrałem chwilę, muszę przyznać - ciekawy projekt :)

Grałbym długo tutaj, lecz jest jeden minus - wbijanie na ten serwer jest tragedią (przynajmniej u mnie) nie wiem jak gdzie indziej tzn u kogoś innego.

Ja nie mogłem sobie z tym poradzić więc musiałem opuścić ten serwer ;(

 

Ale ogólnie zapraszam innych graczy bo warto :)

}

Możesz wejść na nasz serwer TS3 ?

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

Na serwerze gram już od 3 dni i... na prawdę super serwer! Brak lagów, fajna administracja, na prawdę warto zagrać :)

To teraz podanko na moderatora :

 

 

Nick w grze: Mr_Kuniek

Wiek: 15 lat. 5 grudnia będzie 16 ^_^

Skype: Tak.

TeamSpeak3: Tak.

Mikrofon:Nie, ale 5 grudnia będzie. ;)

Ile czasu możesz serverowi poświęcić: W dni robocze 2h+, a w weekendy po 6h+

 

Coś od siebie: W Minecrafta gram od 3 lat. Na serwerach około 2,5 roku. Znam 90% komend pluginów takich jak: WorldEdit, WorldGuard, Essentials itd...

Czekam na rozpatrzenie. ^_^

 

A tak w ogóle to mam zainstalowane Hamachi i mogę wejść na serwer. :D

 

PS. Ja i Spretty jesteśmy kuplami z reala i akurat w tym samym dniu się urodziliśmy. :D

Opublikowano

Nick w grze: Spretty

Wiek: 15 lat, 5 grudnia będę miał 16.

Skype: Tak.

TeamSpeak3: Tak.

Mikrofon: Oczywiście.

Ile czasu możesz serwerowi poświęcić: Zależy, w dni robocze do 4-5 godzin, w weekendy ponad 6 ;D

Coś od siebie, ponieważ jest konkurencja: W minecraft`a gram od classic`a, na multiplayer zacząłem od 1.6.6, podczas mojej wędrówki po świecie gry na przeróżnych serwerach byłem kilka razy adminem, moderatorem itp. Poznałem 80-90% komend pluginów takich jak Factions, Essentials, WorldEdit oraz WorldGuard i Falsebook. Posiadałem kilka swoich serwerów które dalej by stały gdyby nie fundusze :D

 

Mam nadzieję że tyle wystarczy, czekam na rozpatrzenie.

 

PS: Ja też mam hamachi a mogę wchodzić na serwer ^^

g1cm.png
Opublikowano

Serwer godzien uwagi naprawde, swietna atmosfera, dojrzali admini, praktycznie 0 lagów i do tego wszystko za darmo, chyba ze ktoś chce wykupić dodatkowe funkcje.Polecam, lepszego chyba nie ma w Polsce!

Opublikowano

Zgadzam sie z karaluchem, idealny dla graczy szukajacych wyzwan i kulturalnego zachowania, a jak wiadomo tego niestety jak na lekarstwo w wiekszosci serwerowni....

Opublikowano

Nie mam pojecia dlaczego ten serwer jest jeszcze darmowy, z tak nikłą ilościa lagów i z tego co wiem swietnym sprzetem moim osobistym zdaniem powinien byc priv.Ale chyba admini maja dobre serce, haha ;d

Opublikowano

WZÓR:

Nick w grze:GiddyWorld

Wiek: 13 lat

Skype:TAK

TeamSpeak3:TAK

Mikrofon:TAK

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:Od pn-pt od 16 do 20 w S-N od 10 do 21

Prowadzenie serwera to dla mnie żaden problem ,ponieważ posiadałem własny serwer 40 slotów dosyć popularny .Byłem także Adminem na wielu znanych serwerach. Kreatywnie buduje. Jestem pomocny. Myślę ,że to by było na tyle . Mój skype:pawlo14074

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...