Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diamentowa Kolonia [Kwadratowa Masakra] [WL] [LifeMC] [Dedyk] [ZAPRASZAMY]


drjointttt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: kubuszeki

 

Wiek: 14 lat.

 

Premium: Posiadam.

 

Coś o sobie: Mam na imię Kuba, mieszkam w Dąbrowie Górniczej.

Chodzę do szkoły sportowej ponieważ interesuję się piłką nożna.

Na zabicie czasu uwielbiam pogrywać w minecraft/a.

 

Posiadasz konto na YT?: Tak, nagrywamy z kolegą .

 

Będziesz nagrywał?: Raczej tak, jak nie stracę od razu wszystkich

żyć

:) .

 

Ilość widzów na kanale: 10 .

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? : Grief z języka angielskiego to żal, smutek. W języku Minecraftowym słowo to oznacza osobę, która kradnie, niszczy budynki.

 

A nie będę tego robił

:D

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: lydzz11

 

Wiek: 11

 

Premium: Nie - MineShafter

 

Coś o sobie: Miły :D

 

Posiadasz konto na YT? www.youtube.com/user/MCoOki3s

Będziesz nagrywał? Tak

 

Ilość widzów na kanale: 0 bo kanał niedawno zrobiony i nie mam pomysłów na serie

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? Grief - niszczenie czyjegoś domku/budowli

Kto zrobi Sygnature i Avatara z Minecrafta?

Pisać PW - Daje + i Like na większości postów.

Opublikowano

DLACZEGO MAM BANA?!

NICK :Dominik_PL

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Dr Join ktoś sie podszył podemnie i wbił i nie zanm hasła więc jk mozesz zmienic to Ci podam na jakie na PW ok?

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick:OsKi_0129

 

Wiek:13

 

Premium:NIE :( ALE BEDZIE

 

Coś o sobie:jestem super ogarniety i lubie mc

 

Posiadasz konto na YT?: TAK !!!!!

 

Będziesz nagrywał?: moze zobacze ale przewiduje ze tak

 

Ilość widzów na kanale:3

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?: GRAI FI NISZCZENIE np. MAPKI :) NIE BEDE :):D

Opublikowano

Nick:En0iR

 

Wiek:12

 

Premium:Tak

 

Coś o sobie:Jak wyżej napisałem mam 12lat.Mam na imię Mateusz.Uprawiam różne sporty,nie kalecze naszego języka.

 

Posiadasz konto na YT?;Tak

 

Będziesz nagrywał?:Nie

 

Ilość widzów na kanale:0

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?:Grief-Niszczenie cudzych budowli (Wiele osób o tym nie wie.W grief zalicza się niszczenie krajobrazu.)Nie.

Opublikowano

Nick: PanDiament

 

Wiek: 15

 

Premium: Tak

 

Coś o sobie: Mam na imie Bartek lubie grac w siatkówke iiii jestem leniem :D

 

Posiadasz konto na YT? Tak

 

Będziesz nagrywał? Nwm

 

Ilość widzów na kanale: 251

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? Grif : Niszczenie kogoś własności . Nie nie będę .

Opublikowano

Nick: TomeK1770

 

Wiek: 13 Lat (Ogarnięty jak na swój wiek)

 

Premium: Niestety, nie ale mam zamiar kupic

 

Coś o sobie: Mam na imię Tomek mam 13 lat mieszkam w małopolsce , lubie uprawiac sport a w szczegolnosci piłkę nożna, lubie grac w minecrafta spedzam około 2 godzin dziennie . Jestem ogarnięty , lubie poznawac nowych przyjaciół , i bardzo chcialbym pograc na serverze gdzie sa ogarnieci ludzie

 

Posiadasz konto na YT? Tak posiadam

 

Będziesz nagrywał? Z servera . ? tak ale dopiero gdy zakupie konto premium

 

Ilość widzów na kanale: 14

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? Grif jest to niszczenie czyjejś budowli , czyjejs własnosci czego nie lubię . Nie nie będe giferował

 

Pozdrawiam

TomeK1770

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...