Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diamentowa Kolonia [Kwadratowa Masakra] [WL] [LifeMC] [Dedyk] [ZAPRASZAMY]


drjointttt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:

MrKamixes123

 

 

Wiek:

15

 

 

Premium: TAK

 

 

Coś o sobie:

Mam na imię Kamil.Mam 15 lat chodzę do 3 gimazjum.Interesuje się grami komuterowymi oraz piłką nożna

 

 

Posiadasz konto na YT?

TAK

 

 

Będziesz nagrywał?

TAK

 

 

Ilość widzów na kanale:

30

 

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?

Nieszczenie swiata ,nie nie będe grifował to ma byc zabawa

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego Kurwa nie zostalem dodany , i po co my to piszemy? Zebys sie z nas smial? jest 10 osob na 13 mozliwych, a nikt kurwa nie zostal dodany, Pozdro Cii.

Opublikowano

Nick: Luriix

 

Wiek: 13

 

Premium: Nie.

 

Coś o sobie: Mam na imię Łukasz, mieszkam w Legnicy (dolnyslask)

 

Posiadasz konto na YT?: tak

 

Będziesz nagrywał?: Nie

 

Ilość widzów na kanale: 1

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował : Grief to jest niszczenie , a ja nie niszcze ;p

Opublikowano

Nick:NoWY112

 

Wiek:11

 

Premium:nie :(

 

Coś o sobie:spoko , ogar , mily

 

Posiadasz konto na YT?:tak

 

Będziesz nagrywał?:nie wiem bo jak zaczynam minecraft to lagoje

 

Ilość widzów na kanale:0 narazie :)

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?:grif to ze psujesz komus domki i rozne i nie nie bede

Opublikowano

Nick:Toustr

 

Wiek:15

 

Premium:Tak

 

Coś o sobie:Lubie nagrywac :)

 

Posiadasz konto na YT?ta

 

Będziesz nagrywał?ta

 

Ilość widzów na kanale:5k

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?grif to ze psujesz komus domki i rozne i nie nie bede

Opublikowano

Nick: Dardeken

 

Wiek: 12

 

Premium: Tak -.-

 

Coś o sobie: Lupie Blacki xD

 

Posiadasz konto na YT?: Tak

 

Będziesz nagrywał?:Tak :)

 

Ilość widzów na kanale: 35

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?:griff to jest niszczenie dla dekli i nie bede -.-

Kontakt : skyppe: marcindewicki

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nick: Andzio110

 

Wiek: 13

 

Premium: Nie (Mineshafter)

 

Coś o sobie: Lubię grać i nagrywać. :D

 

Posiadasz konto na YT?: tak

 

Będziesz nagrywał?: Oczywiście

 

Ilość widzów na kanale: 1 (dopiero zacząłem)

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?: Nie, nie jestem grieferem.(Grief-Niszczenie budowli innych bez ich pozwolenia)

Opublikowano

Nick:LanSuJ

 

Wiek:15

 

Premium:nie

 

Coś o sobie:Lubie grac w pilke nozna i w mc

 

Posiadasz konto na YT?nie

 

Będziesz nagrywał?nie

 

Ilość widzów na kanale:nie mam

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?grij to jest niszczenie czegos nie bede gifowal

Opublikowano

Nick: TexasinskiPL

 

Wiek: 17

 

Premium: Tak

 

Skype: Tak - TexasinskiPL

 

Coś o sobie: Mam na imię Dawid i mieszkam we Włocławku. Z MineCraftem styczność mam od Alphy. Posiadałem wiele swoich serwerów które miały po 50 slotów i bardzo dobrze mi szło. Dziś zobaczyłem to i postanowiłem się wpisać. Zobaczymy jak będzie :)

 

Posiadasz konto na YT? Tak, bez filmów.

 

Będziesz nagrywał? Możliwe że tak.

 

Ilość widzów na kanale: Mało.

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? (Niszczenie cudzych budowli, domków) Nie.

Opublikowano

Nick:Owned25

 

Wiek:15

 

Premium:tak

 

Coś o sobie:Lubię grać w piłkę i grac na kompie.

 

Posiadasz konto na YT?:tAK

 

Będziesz nagrywał?:Może-jak będzie potrzeba

 

Ilość widzów na kanale:20

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?:Grift to niszczenie lub podpalanie czyjeś budowli.Nie będę grifował.

Opublikowano

Nick: Litchuania

 

Wiek: 14

 

Premium: Tak

 

Coś o sobie:

Hej. Mam na imię Sebastian, mam 14 lat. Jak już pewnie wiesz, chcę się dostać na owy serwer. Dlaczego? Ponieważ żadnych ogarniętych w pobliżu nie ma, hmm. Grałem już na kilku serwerach typu KM, szło mi nawet dobrze. Nie mam zamiaru budować żadnych szałasów, chcę zbudować wielki dom, który będzie się ciągnął pod ziemią. Nie wiem co jeszcze dodać, ale interesuję się grafiką komputerową, samochodami (nie wyścigami, tylko prawdziwymi samochodami) i koszykówką. W przyszłości mam zamiar zostać mechanikiem, mam nadzieję, że mi to wyjdzie. No, to chyba na tyle. Rozpisałem się, że chyba Ci wystarczy, heh. Pa.

 

Posiadasz konto na YT? Nie

 

Będziesz nagrywał? Nie

 

Ilość widzów na kanale: 0.

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? Grief to rozwalanie czyjejś pracy, nie mam zamiaru tego robić, po co?

PXUm92q.gif

Opublikowano

Pisze ci że ten kto chce wejsc na server niech sprawdzi bo ja nie mam pamieci takiej zeby ci to zarecytowac?...ale wiem ze ty sie dostales :)

 

muchamm

szyybki

mcbudyn

mlodzi

yankii

carlozett

sebring

tomciokordys2000

muffinvolta

rabbitek312

dkhooof

dominik_pl

engineer459

venirpl

lolowaty

mrpatrykwal

adidasziom

themaciek619

dazopl

bezzi2000

lomes

fons

eventpl15

masiher

klimbek98

kuxispl

mysza52

asalo

mmlody28

avalione

deinigaming

mudzynka

blintpl

sixer

fabich23

chris

szczypi0or

fireongame

lansuj

toustr

mrlol.

pabel201

texasinskipl

owned25

litchuania

mrlol

Litchuania

RemovePL

TO JEST CALA JAK NARAZIE WHITELISTA

Opublikowano

Nick: RemovePL

 

Wiek:12

 

Premium: Już nie - Premium było moje lecz 4dni temu zostało ukradzione zmieniono hasło na minecraft.net tak jak i na moim e-mailu

więc nie uda mi się odzyskać

 

Coś o sobie:Mam na imię Mikołaj, mam 12 lat. Moją pasją jest piłka nożna. Gram w minecraft od wersji 1.5_01.

 

Posiadasz konto na YT?: Taak

 

Będziesz nagrywał?- Szukam frapsa który nagrywa cały czas, a nie 30sec jak znajde to będę nagrywał

 

Ilość widzów na kanale: 1

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? : Grif to niszczenie cudzych budowli. Nie będe grefował

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...