Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Czy opłaca się kupić Zombie Branda?


heroex2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajna skórka, do przecenionej postaci. Jednakże nie polecam Ci tej skórki. Kup Sobię te 2 do innych.

 

Brand to przeceniona postać i dosyć rzadko widywana. Owszem jest mocna, ale później jest zjadana.

Bądź czekać na przecene i dopiero kupić, IMO ja Ci jej nie polecam.

1294477714-U1.png

Opublikowano

dosyć rzadko widywana. Owszem jest mocna, ale później jest zjadana.

Boże, czy każdemu trzeba mówić że każda postać jest dobra? Co to znaczy że jest "zjadana"?

A rzadko widywana to minus? Chyba plus.

@edit. Btw. Trzeba umieć grać

 

moim zdaniem skin niewypał.

Brand ma być groźny, epicki a nie coś w stylu "downa"

z kolegą czekamy na żetony i zwracamy tą skórke

Kiedy zwrócą żetony? Można sprzedać tylko te skórki/postacie, które kupiło się w przeciągu ostatniego miesiąca.

Opublikowano

No wiesz zanim uzbierasz to 6300 to minie troszkę czasu (nawet jak no-lifisz), więc kupno postaci za rp w przecenie to najlepsza opcja chyba :)

 

Zbieranie na championy i inne pierdoły to przecież cel tej gry. Po co w ogóle wydawać prawdziwe pieniądze na coś co jest za darmo i zdobycie tego to kwestia czasu? :huh: Moim zdaniem za RP powinno się tylko i wyłącznie kupować skiny.

post-369695-0-95680800-1460989850_thumb.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...