Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PRO-SERV][32 slotów][24/7][NON-PREMIUM][NO-HAMAHI][SURVIAL][GILDIE BOSSY]


MrStevener

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg PRO-SERV

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: SURVIVAL+RPG

strzalka.gifSloty: 32

strzalka.gifIP: s3.pixelteam.net:26065

strzalka.gifPotwory: TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: NIE

 

 

admini.png

razac9819 marcintrela

 

pluginy.png

Factions McMMo EpicBoss i wiele inncyh

 

inf.png

Rekrutacja ON

 

 

Zapraszamy

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ref co 24H...

@Edit. Nie chce wystawiać złej opinii, lecz trzeba. Ja już H@ wytłumaczyłem że hosting z dupy na amd jedzie ^_^. Zmiana hostingu i serwer jak talala. Administracja troche młoda ale da sie przezyc...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer Funkcjonuje to fakt . może i nie jest taki zły i dało by się na nim pograć z przyjemnością .. Ale .. żeby tak było trzeba by zrestartować cały serwer ( konta )

 

A dlaczego ? ..

 

Wszyscy biegają w diax setach ,

Diax jest ( częściej spotykany niż ''Cobblestone " )

 

Wszystko to tylko dlatego ze nie ma anty xray'a

 

Wiec jeżeli lubisz sielankową grę . bez walki . bez tego o co chodzi w MC

 

.. Serdecznie zapraszam ;)

 

Pozdrawiam

// TuNaDole

 

tunadole-syg.jpg
Opublikowano

Serwer Funkcjonuje to fakt . może i nie jest taki zły i dało by się na nim pograć z przyjemnością .. Ale .. żeby tak było trzeba by zrestartować cały serwer ( konta )

 

A dlaczego ? ..

 

Wszyscy biegają w diax setach ,

Diax jest ( częściej spotykany niż ''Cobblestone " )

 

Wszystko to tylko dlatego ze nie ma anty xray'a

 

Wiec jeżeli lubisz sielankową grę . bez walki . bez tego o co chodzi w MC

 

.. Serdecznie zapraszam ;)

 

Pozdrawiam

// TuNaDole

 

1.Słuchaj wszedłeś na serwa dopiero 10 min temu a serwer ma już miecha dlatego Idioto wszyscy biegają w diax -.-

2.Wszedłeś na serwa zostałeś styrany przez kogoś i dla tego to piszesz

3.Nie słuchajcie jego opinii on po prostu lubi robić ludziom na złość

Opublikowano

Nie nie .. ;)

 

ja chciałem pograć z wami .

 

Ale ten malutki , a nawet bardzo malutki szczegół psuje grę , a przynajmniej tym co czerpią przyjemność z grania w MC ;)

 

Cytuje:

1.Słuchaj wszedłeś na serwa dopiero 10 min temu a serwer ma już miecha dlatego Idioto wszyscy biegają w diax -.-

 

yy .. serwer miesiac bez anty . ;) odpowiedz sobie sam ;)

 

Cytuje:

2.Wszedłeś na serwa zostałeś styrany przez kogoś i dla tego to piszesz

 

tak 13 letnie dziecko pokazalo czego nauczyło się w szkole :) łacina łacina i jeszcze raz łacina

 

Cytuje:

3.Nie słuchajcie jego opinii on po prostu lubi robić ludziom na złość

 

Opinie zostawiłem na kolorowo ;) nie powiedziałem by nie grac bo jest taki i owaki ;) a nawet i zaprosilem ;)

 

 

JAK WIDAĆ , UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM ZANIKŁA JUŻ BARDZO DAWNO

tunadole-syg.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...