Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PRO-SERV][32 slotów][24/7][NON-PREMIUM][NO-HAMAHI][SURVIAL][GILDIE BOSSY]


MrStevener

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer Funkcjonuje to fakt . może i nie jest taki zły i dało by się na nim pograć z przyjemnością .. Ale .. żeby tak było trzeba by zrestartować cały serwer ( konta )

 

A dlaczego ? ..

 

Wszyscy biegają w diax setach ,

Diax jest ( częściej spotykany niż ''Cobblestone " )

 

Wszystko to tylko dlatego ze nie ma anty xray'a

 

Wiec jeżeli lubisz sielankową grę . bez walki . bez tego o co chodzi w MC

 

.. Serdecznie zapraszam ;)

 

Pozdrawiam

// TuNaDole

 

anty x-ray nie jest dobry rozwiazaniem, tylko producentem spamu i lagow..

Opublikowano

Z tego co widzę to na ten serwer nie warto nawet tracić czasu.

Dlaczego? już wam wyjaśnię, otóż po wypowiedziach Administracji tego serwera widać że są to dzieci (nie ogarnięte), serwer jest zrobiony typowo pod kasę (po czym wnioskuję? po tym: zapraszam do kupna vip'a), jak ktoś będzie chciał to kupi vip'a, a nie kiedy ty akurat będziesz mu kazał, dodatkowo Administracja łamie regulamin tego forum, zgaduję że już pewnie to wasze 2-3konta? bo ban poleciał na poprzednie.

Czyli serwer to jedno wielkie GÓWN*

i to tylko przez Administracje która jest nie ogarnięta :)

PS: jak ma się dobry sprzęt pod serwer to anty x-ray wgl nie laguje itp.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja w sprawie rekrutacja na moda

Nick w grze:Hex

 

Wiek: 16 lat

 

Skype:

TAK

 

TeamSpeak3:

TAK

 

Mikrofon:

TAK

 

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:

 

poniedzialek: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

wtorek: od 7:30 do 9:30, 16:00-16:30

 

środa: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

czwartek: od 14:40-16:40

 

piątek: od 14:40-22:00

 

sobota od 8:00-12:00,16:00-18:00

 

niedziela to się okaże ;P.

skype:trevor123e w razie czego pisać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...