Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ModedCraft (tekkit i 2 inne mody) (mody) (0 lagow) (dedyk) (szukamy 10/15 osob do gry zespolowej)


LoroS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Wuja

Dlaczgo ty?: Lubię grać drużyną, nie lubię greef'u, bugowania i jakich kolwiek błędów ...

Wiesz co to gra zespolowa?: oczywiście ...

Ile masz lat: Za 1 miesiąc 16

Czy ogarniasz mody?: tak ( 80 ) w procentach :)

Ile grasz w mc?: Minecraft Alpha 1.0_06 coś takiego ; )

Na modach ( 4-8 ) miesięcy

25-Done Hello :)

50-X

75-X

100-X

125-X

150-X

175-X

200-X

225-X

250-X

275-X

300-X

Opublikowano

Nick:Metinowec_PL

Dlaczego:Bo lubie zawierac nowe przyjaźnie i grać zespolowo

Czy wiesz co to gra zespolowa?Tak :D

Ile mam lat:12 za 3 dni i dlatego mnie nie przyjmniesz szkoda ale tylko próbuje :D

Czy ogarniasz mody?Tak ogarniam na 80 % :D

Ile gram w mc? Garm od wersji 1.8 beta :(

Ile gram na modach? Tak od 5 miesiency :(

Ok to jest o proxba na wl wienc pozdro jak to przeczytasz :D

Opublikowano

Nick:alek100pl

Dlaczgo ty?: lubie grac na serverach tekkit

Wiesz co to gra zespolowa?:tak i lbie grac bo mozna kogos spytac jak cos nie dziala komus cos porzyczyc itd.

Ile masz lat:14

Czy ogarniasz mody?:8/10 computer craft nie

Ile grasz w mc?:1,5 roku

Opublikowano

Nick:KiesieK

Dlaczego ty?:Ja , ponieważ jestem osobą inteligentną i szukałem serwera na którym liczy się gra zespołowa

Wiesz co to gra zespolowa?:Tak wiem , i jestem w stanie pomagać ludziom na serwerze - pożyczanie , pomoc w budowie itp.

Ile masz lat:13,4

Czy ogarniasz mody?:W dużej mierze , w CC tylko żółwie ;) Ogółem taki serwer jest dla mnie nauką (przpomnianiem) modów z MC , bo nie grałem na nich jakiś czas

Ile grasz w mc?:Zacząłem podczas wersji 1.2Beta (Wcześniej to jeszcze grałem na 0.30 jak był oficialny)

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Nick: Belvi

Dlaczgo ty?: Gdyż lubię gre na modach oraz lubię współpracować z innymi graczami :P

Wiesz co to gra zespolowa?:Tak oczywiscie Polega ona na współpracy i zaufaniu

Ile masz lat:14

Czy ogarniasz mody?: tak bardzo często gram na modach

Ile grasz w mc? od wersji na przeglądarke

Opublikowano

Nick:Dominik_PL

Dlaczgo ty?: Lubie grać w Grupie

Wiesz co to gra zespolowa?: tak

Ile masz lat:14

Czy ogarniasz mody?: prawie wszystkie

:D

Ile grasz w mc?: 3 lata

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Nick: Sebastian1882

 

Dlaczego ty?: Ponieważ lubię grać z innymi, jestem kultularny oraz ogarniam tekkit.

 

Wiesz co to gra zespołowa?: Tak :)

 

Ile masz lat: 14

 

Czy ogarniasz mody?: W pełni.

 

Ile grasz w mc?: Od Bety 1.8

Opublikowano

Nick: plmiki100

 

Dlaczego ty ?:bo lubię grać w minecraft na muti bo na singlu mi się znudził. mam spore doświadczenie z tekkit :)

 

Wiesz co to gra zespołowa?: Tak

 

Ile masz lat: 13

 

Czy ogarniasz mody?: mody ogarniam szczególnie tekkit

 

Ile grasz w mc?: 1,5 roku

Opublikowano

Nick: wXnkO

Dlaczego: Lubie grać z innymi ludźmi, gra na singlu mi się znudziła więc szukam osób do wspólnej rozgrtwki

Czy wiesz co to gra zespolowa? Tak

Ile mam lat: 14

Czy ogarniasz mody? Mody ogarniam na +75%

Ile grasz na modach? Luty 2011 ( wersja 1.5.1 beta )

Ile grasz w mc? Około 6 miesięcy może dłużej

 

 

Bedzie skype czy ts3?

Opublikowano

Nick: plmiki100

 

Dlaczego ty ?:bo lubię grać w minecraft na muti bo na singlu mi się znudził. mam spore doświadczenie z tekkit :)

 

Wiesz co to gra zespołowa?: Tak

 

Ile masz lat: 13

 

Czy ogarniasz mody?: mody ogarniam szczególnie tekkit

 

Ile grasz w mc?: 1,5 roku

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...