Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ModedCraft (tekkit i 2 inne mody) (mody) (0 lagow) (dedyk) (szukamy 10/15 osob do gry zespolowej)


LoroS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:ShiftGuardian123

Dlaczgo ty?:lubie grac z innymi ludzmi u w grupie

Wiesz co to gra zespolowa?: tak

Ile masz lat:15

Czy ogarniasz mody?:wszystkie oprocz cc

Ile grasz w mc?:od alph'y

Opublikowano

Nick:Lime06

Dlaczgo ty?:Because szukam takiego serwa ;p

Wiesz co to gra zespolowa?: Sir, yes, sir

Ile masz lat:15 (Głos po mutacji ;d)

Czy ogarniasz mody?: Sir, yes, sir

Ile grasz w mc?: od pierwszej bety xD

Opublikowano

Nick:Shellerini

Dlaczgo ty?:Ogarniam te mody oraz lubie gre zespolowa.

Wiesz co to gra zespolowa?:Jest to wspolpraca z druga osoba.

Ile masz lat:13

Czy ogarniasz mody?:Tak ogarniam ,duzo przy nich siezde i cos tworze ;d

Ile grasz w mc?:Gram od bety 1.2_01

Opublikowano

Nick:alek100pl,plmiki100

Dlaczgo ty?:obaj lubimy grac w mc

Wiesz co to gra zespolowa?:ta chyba czaje xD

Ile masz lat:14,13

Czy ogarniasz mody?:Ta i to calkiem dobrze xD, (obaj)

Ile grasz w mc?:24h xD a tak serio 1,5 roku

Opublikowano

Nick: rychuPL123

Dlaczgo ty?: Ponieważ jestem zgrany i lubię grać na serwerach tekkit.

Wiesz co to gra zespolowa?: Tak Wiem

Ile masz lat:13

Czy ogarniasz mody?: 7/10

Ile grasz w mc?: 2 lata

graphic.png

Opublikowano

Nick:Alvaro

Dlaczgo ty?:Ponieważ jest to dla mnie nowość jestem ogarniętą osobą i kiedy zobaczyłem ten serwer pomyślałem,że jest dobry dla mnie

Wiesz co to gra zespolowa?:Tak mamy sie wspierać i pomagać na wzajem

Ile masz lat:15

Czy ogarniasz mody?:Nie grałem na modach ale ogarne szybko się uczę

Ile grasz w mc?:Od wersji 1.7.2

Opublikowano

Nick: izajla

Dlaczgo ty?: WoW, szukałam takiego serwera i myślę, że będzie Nam się miło grało ;)

Wiesz co to gra zespolowa?: No pewnie!! :-)

Ile masz lat: 13

Czy ogarniasz mody?: Oczywiście

Ile grasz w mc?: tak 2 lata

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...