Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cube Assassin's Drugi Sezon! (mod) (Mo creatures) (Zapisy!) [Dedyk]


PolskiShadowEU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:humecio

Ile lat:15

o sobie:mam na imie hubert i bardzo lubie grać w minecraft. lubie budować ładne budowle w minecraft ,castle story ITP :P

ile grasz w mc:2 LATA

czemu mial bys byc dodany: ponieważ jestem miły i nie przeklinam. chce poznawać nowe znajomości itpb :D

Opublikowano

Nick: Anakonda016

Ile lat: 12 (wiek się nie liczy, ważne to, żeby ogarnianiać przecież)

O sobie: Mam na imię Dastin, mam oczywiscie minecrafta premium, oraz lubię pomagać graczom ;)

Ile grasz w mc: Od wersji 1.7.3

Czemu mial bys byc dodany: Byłem w sezonie pierwszym na tym serwerze, oraz bardzo mi się spodobał ten serwer. Było dużo fajnych graczy (teraz raczej też dużo będzie), i tak jak wspomniałęm - Lubie pomagać. Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie ponieważ jestem pomocny, oraz mam w sobie chociaż troche humoru. :) Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Opublikowano

Nick: MinecraftFresh

Ile lat: 14-15

o sobie: Gram w minecraft planuje zacząc nagrywać L.P na yt

:) Inne gry w które gram [ Shayia] [CS]

ile grasz w mc: Hmmm nie wiem dokładnie ale sporo czasu

:)

czemu mial bys byc dodany Poprostu zawsze chciałem grać na takim serwerze ponieważ jeśli grasz z odpowiednimi osobami to można zdziałać wiele

:)

Ale czy wreście zagram na serwie tego typu to się zobaczy POZDR

:)

Opublikowano

Nick:Sokul -wiem że ó ale nie ma a Sokol mi sie niechce:D

Ile Lat:10

O sobie: Mam na imię Kacper lubie mc i to bardzo

Ile grasz w mc?:Około 2 lata

Dlaczego miał bym być dodany:Lubie mc i nie przeklinam jestem kólturalnym i ogarniętym graczem

Opublikowano

Nick: ShiftGuardian123

Ile lat: 15

o sobie: lubię pływać i grac w kosza

ile grasz w mc: od alphy

czemu mial bys byc dodany: Długi czas szukałem servera z z modami który nie zmienia za bardzo minecrafta

Pozdrawiam i z góry dzięki

Opublikowano

Nick: Horusssek

Lat: 14

o sobie:chodzę do gimnazjum, lubię wszelakie sporty i jak każdy składający podanie lubię grać w minecrafta

ile grasz w mc: około 1,5 roku

czemu mial bys byc dodany: bardzo lubię serwery tego typu, grałem w pierwszym sezonie, mysłę że teraz będzie jeszcze fajniej ponieważ są mody

Opublikowano

Nick: Ngh

Lat: 14 i 7 miesiecy :)

Coś sobie: Nazywam się Mateusz chodzę do gimnazjum . Lubię sporty drużynowe takie jak piłka nożna czy siatkowa. Lubie grać w minecrafta . Interesuje sie też informatyką .

czemu mial bys byc dodany: Grałem w 1 sezone było bardzo miło , łatwo dogadywaliśmy się z graczami był jeden wyjatek ale "to już było "

. Nie grifuje ,"staram" się nie kłucić z graczami/ adminami . Jestem kulturalny i mam Bardzo dobrą ortografie .

ile grasz w mc: Gram rok , dokładnie minął w październiku .

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Nick: Luriix

Ile lat: 13

o sobie: Gralem tam wiesz, ogarniam

ile grasz w mc:1rok

czemu mial bys byc dodany: Poniewaz mialem vipa i szkoda go przetracic.

Opublikowano

Nick: Luriix

Ile lat: 13

o sobie: spyrex, mnie znasz

ile grasz w mc: 1 rok

czemu mial bys byc dodany: Poniewaz chcę kontunowac mojego vipa na serwerze :)

Opublikowano

Możecie mnie zresetować ?Mój nick to :marek659

Straciłem wszystkie życia bo zapomniałem o tym pluginie i aby wydostać się z jaskini wpisałem /kill proszę o reset mojego nicku

Opublikowano

Nick: Arti

Ile lat: 16

o sobie: mieszkam w tczewie

ile grasz w mc: 1 rok

czemu mial bys byc dodany: Lubie gre na modach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...