Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Nerf "używanych" spelli... Słuszny?


KDKJ

Nerf  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy s?usznie?

    • Tak
      24
    • Nie
      65
    • Nie mam zdania
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jasne, że nerf zasłużony. Skoro na 10 osób w grze 6 ma ignite, a 10 flash'a.

 

Fajnie, gdyby udało im się osiągnąć wybieranie spelli pod swój, albo przeciwny team. A nie tak jak teraz - spelle zależą od pozycji.

Bóg to twoje sumienie

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nerf flasha wlasnie toczy sie o to wszystko ŻEBY ZACZELI UŻYWAĆ INNYCH SPELLI A NIE 99% GIER WSZYSCY FLASH+IGNITE... (wykluczając suppa i jungle)..

HAhahahahah dobra skończą się flash + ignite.

Każdy zacznie latać z ghostem i cv - wtedy znerfią też te. Taka logika riotu.

League of Legends

Opublikowano

Niech nerfią te spelle a niech oddadzą fortify i rally !!!

Albo wszystko usuną , razem z masterami i runami

Opublikowano

gra powinna wymagac od gracza umiejetnosci a nie tego jakie ma runy/masteriesy/summonerki .... wedlug mnie dobrze niech dadza z 350s cd na flasha i jakos 300 na ignite

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERVER !
24521_8.png

Opublikowano

Emm tylko jest jeden problem nie mam nic do tych nerfów niech robią co chcą ,ale jeśli damy ignite ktoś włączy barierę to nadal będzie jej miał tyle samo bo to nie jest efekt leczący więc riot trochę sie gubi w tym co robi ,heal jest o 50%- jeśli ktos jest zignitowany a bariera .? :s

L2P E1 PLZ :v

Opublikowano

Wprowadzajac takie rzeczy meta ograniczy sie do max 30 postaci "Chcemy urozmaicic rozgrywke" Chyba cos wam nie wychodzi riot :/

 

Wgl wprowadzajac bariere mysle ze robia blad bo ona naprawde na 18lv dla ADC jest za mocna 550 dmg zaabsorbowane praktycznie 1/4 hp Wiec sporo

 

Jak to wporwadza jak juz mowilem meta ograniczy sie do ezreala,corkiego,gravesa, itp (postacie z dashem)

Jednak mysle ze ten nerf nie bedzie taki straszny bo riot "chyba" wie co robi

Mysle ze jednak bezsensu jest nerfic rzecz ktora kazdy gracz moze posiadac... Nie wiem riot chyba zrobil gruntowne zmienie teamu bo to co sie teraz dzieje to nie dawny lol...

Opublikowano

raczej nie powinni tego nerfić bo flash jest itak kru/ótki a ignite nieraz tylko dobija ...

 

raczej nie powinni tego nerfić bo flash jest itak kru/ótki a ignite nieraz tylko dobija ...

Opublikowano
Bariera nie leczy tylko chroni, ignite będzie ściągał wpierw tarczę :) Logiczne myślenie :D

Jak true dmg to hp bo to sa NIEUCHRONNE OBRAZENIA.

Wracjac do tematu to flash bd mial niedlugo 100range i 10283710137cd i ignite to samo. Bariera najbardziej op summonerka w grze.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Zamiast dodać nowe rzeczy, to wolą wszystko nerfić, bo gra jest monotonna. Zaraz buty będą dawały +1 do MS, a pot będzie leczył 25 HP, żeby tylko nie brać na początek butów + 3 potków... -.-

 

Nie chce nic mówić, ale taka Dota od dawien dawna jest zrównoważona i nikt nie ma takich problemów jak Riot (nie twierdzę, że dota jest lepsza, bo sam wolę LoL'a, ale bez takich jaj proszę). Najlepiej zrobić coś, zgarnąć za to kasę i dojebać nerfa...

7m9a.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...