Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zostać na 30lv i carrować elo czy lepiej w drugą mańke ?


Euclys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idz na westa. Eune to zuo.

Ale jest mala szansa ze na wescie wbijesz dobre elo na euw, jesli masz takie lipne na eune :/

Najpierw naucz sie dobrze grac, potem graj rankedy (bez urazy :O)

;)

Opublikowano

Idz na westa. Eune to zuo.

Ale jest mala szansa ze na wescie wbijesz dobre elo na euw, jesli masz takie lipne na eune :/

Najpierw naucz sie dobrze grac, potem graj rankedy (bez urazy :O)

 

Grać to ja gram dobrze, tylko po fali przegranych rankedów nudziło mi się i trollowałem żeby spaść do jak najniższego elo ;s.

No nie wiem..., chyba zostanę na tym EU/NE poczekam na reset i postaram się wybić z 800 elo.

Opublikowano

Grać to ja gram dobrze, tylko po fali przegranych rankedów nudziło mi się i trollowałem żeby spaść do jak najniższego elo ;s.

No nie wiem..., chyba zostanę na tym EU/NE poczekam na reset i postaram się wybić z 800 elo.

 

Powodzenia, może w miech się wybijesz do 1000-1100.

Opublikowano

Powodzenia, może w miech się wybijesz do 1000-1100.

 

Mam taką nadzieję :P.

Okej, dzięki za pomoc, zostaję na razie na EU/NE.

Można zamknąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...