Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] Splash [WL][30 Slotów][No-Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek (Min.13) : 13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Lubie serwery takiego typu bardzo mi się podobają jestem miły ogarnięty

Staż w minecraft : od alphy

Dlaczego ty? :Lubie grać w minecrafta i w piłkę nożna jestem miły ogarnięty nie trolluje (Chyba że ktoś mi zrobił trolla:D_)

Nick :SerusssMc

Opublikowano

Wiek 13

[WYMAGANE] Mumble Tak

[WYMAGANE] Mikrofon Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Chce ponzac nowych ludzi :PP

Staż w minecraft : 2 lata

Dlaczego ty? : Jestem fajny :DD Ogarniam ;d

Nick : DjPablitoPL (mineshafter)

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Wiek (Min.13) :13 ^^

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :Poniewaz lubie kwadratowa masakre^^i chcialbym pograc razem z ogarnietymi ludzmi ^^

Staż w minecraft :okolo 2 lat

Dlaczego ty? :Jestem wyjatakowy i Ogarniety ^^i nie grifuje

Nick :CebulkaMC(mineshafter)

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : nie

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : nie

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Szukam jakiegoś dobrego serweru typu kwadratowa masakra.

Staż w minecraft : Od 1.6.6

Dlaczego ty? : Potrafię grać zgodnie z innymi graczami i nie cheatuje.

Nick :Matkrusz

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 16

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Lubię takie serwery, na wielu już grałem. Grałem już na paru które mi się spodobały i mam nadzieję, że ten też mi się spodoba.

Staż w minecraft : od 1.2.3

Dlaczego ty? : jestem miły, pomocny.

Nick :Cule123

 

Wiek (Min.13) : 13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : nie

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : nie

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Szukam jakiegoś dobrego serweru typu kwadratowa masakra.

Staż w minecraft : Od 1.6.6

Dlaczego ty? : Potrafię grać zgodnie z innymi graczami i nie cheatuje.

Nick :Matkrusz

 

jest napisane, że mikrofon i mumble obowiązkowy. Nie masz i myślisz, ze na wl się dostaniesz?

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak.

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Ponieważ serwer zapowiada sie b. dobrze

Staż w minecraft : 1 rok

Dlaczego ty? : Ponieważ jestem ogarnięty, nie używam żadnych cheatow, i nie griefuje.

Nick : Luriix

Opublikowano

Wiek (Min.13) :13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :Gdyz chce krecic seriie [ mam prawie 200 widzow ;p ]

Staż w minecraft :2 latka

Dlaczego ty? :BO TAK, nie no zartuje, jestem uczciwy moja pasja to krecenie filmikow, i lubie jest rozne dziwne rzeczy, ogolnie to jak bym sie dostal to bym potrzebowal ekipy 3 osobowej do krecenia :D SZCZAUA FÓBO

Nick :piotrek131

elo jestem jarek mam 36 lat i mam serwer w metinie zabrarzam na niego balmora hehehe o tyle nara subujcie mie na yutube nick fubuxmetin plis plis

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 16

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Dawno nie grałem w Minecraft'a, a na singlu nie za bardzo chce mi się grać i z wielką przyjemnością zagram na takim serwerze survival :)

Staż w minecraft : Od wersji 1.5_01 czy jakoś tak :)

Dlaczego ty? : Myślę iż potrafię zachować kulturę osobistą jak i staram się zawsze pisać po polsku ;) . Nie grifuje, nie zabijam bez powodu ;)

Nick : Dafcio

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Nie ale jak tak potrzebne to ściągnę

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Ponieważ interesuje mnie od dawna Kwadratowa Masakra i chciał bym na owej pograć.

Staż w minecraft : 2 lata

Dlaczego ty? : Ponieważ umiem się zachować prawie w każdej sytuacji, nie Grifuje oraz nie Cheatuję.

Nick : andi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...