Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] Splash [WL][30 Slotów][No-Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć !

Wiek: 13

Mumble: Nie

Mikro: Nie (lecz szybko piszę)

Czego chce grac u was? : Serwy na których byłem w tym typie gry łatwo padały. A więc ten ma nie paść to chętnie chcę zagrać.

Staż: Od 1.0.0 v. mc

Dlaczego ja? : Bo ja i tylko ja ! Dość szybko piszę i orto ma na 5. Chcę zagrać na takim serwie razem z innymi. Lecz nie lubię noobków którzy zabijają na respie nowych graczy tylko dla zabawy. Jestem bardzo odpowiedzialny , miły , kreatywny. Niestety nie mam mikra bo się zepsuł.

Nick: NotowanyPL

Czekam na odpowiedź

Pozdrawiam Noto !

NotowanyPL

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek (Min.13) :13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Dlatego, że takie servery jak dla mnie są najlepsze, a także bardzo lubię grać z ogarniętymi ludźmi :3

Staż w minecraft :2 lata

Dlaczego ty? :Jestem dość kreatywna, miła i ogarnięta :). I wręcz nienawidze cheatować.

Nick :sarka_1

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 18

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Może coś innego o_O. TS / VT - chociaż preferuję TS'a

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : TAK

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Bo lubię przygody na takich serwerach.

Staż w minecraft : od alpha.

Dlaczego ty? : Myślę, że jestem jedną z ogarniających osób na tym forum. Znam jeszcze kilka weteranów poza kilkuset lub kilku tysięcy graczy podających się za pro,

a przychodzi co do czego po to 2 dniach grania na X-ray wychodzą bo nuda -.-

Nick : abiyan

Opublikowano

Wiek (Min.13) :17

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Ponieważ uwielbiam Servy Typu Kwadratowa Masakra

Staż w minecraft : 2 lata

Dlaczego ty? : Ponieważ Ogarniam Fourm , Grę I Sam Jestem Ogarnięty :)

Nick : Ayate090

Opublikowano

Wiek (Min.13) :14

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : NIestety nie (TS Tak Skype Tak)

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Lubie tego typu serwery

Staż w minecraft : Od Alphy

Dlaczego ty? : Jestem kreatywny i ogarniety

Nick :Vincent

lastfair.jpg
Opublikowano

Wiek (Min.13) : 13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : NIE

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : TAK

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : BO BARDZO LUBIE TAKIE SERVERY !

Staż w minecraft : 2 lata

Dlaczego ty? : Jestem ogarnięty i miły i lubię servery typu KM

Nick : matis00

matise00.png

Opublikowano

Czemu mnie nie dodałeś? ?????????????????????????????????????????????????????????????????

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Wiek (Min.13) :13,5

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :NIE

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :TAK

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :Ponieważ uwielbiam serwy tego typu

Staż w minecraft : Około 2 lata

Dlaczego ty? : Bo jestem ogarnięty , dużo gram w MC. Oprócz MC gram w piłke nożną

Nick :1filipek

Opublikowano

Wiek: 17

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Oczywiście :)

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Ponieważ nudzi mi się i nie ma żadnego fajnego serwa wg. mnie :)

Staż w minecraft : Niecały roczek (Od wersji 1.0.1 - około 10-15 grudnia)

Dlaczego ty? : Ponieważ, bo, aczkolwiek.

Nick : szykujPlecy

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Pozwolę sobie napisać też w imieniu kolegi bowiem zawsze trzymamy się razem jako drużyna i na serwerze raczej nie będziemy się rozdzielać.

Wiek (Min.13) : Oboje 14

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : TAK

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : TAK

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Szukamy jakiegoś dobrego serweru typu kwadratowa masakra. Dodatkowo planujemy kręcić serie na tego typu serwerze.

Staż w minecraft : Od 1.6.6

Dlaczego ty? : Potrafimy grać w zgodzie i harmonii z innymi, potrafimy budować oraz traktować ludzi z szacunkiem. Dodatkowo od dłuższego czasu szukamy prawdziwego serwera typu kwadratowa masakra z normalnymi graczami i normalną administracją.

Nick : Piter009 oraz wanakubwa

Opublikowano

Admin zbanował mnie za to że noob ''nivek'' mi griefował farme , poszedł po kolegę , ja go zabiłem kolega mnie zabił , zabiłem go i ''BAN ZA BICIE GRACZY'' Pozdro , jestem na nie Admin widział 2 godziny domek budowałem a ten wpada niszczy wszystko , WINA NIVKA a ja mam bana pozdro . Póki mnie nie odbanujecie to

 

 

0/5 ADMIN NIE OGARNIA KTO ZACZĄŁ A BANUJE...

 

 

Sory za błędy ale jestem zuy.

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Opublikowano

Mi tam się podoba serwer, w sumie ban i tak Ci się należał, bo prosili Cię żebyś wbił na mumble i potwierdził czy masz chociaż te 13 lat...

Polecam i zapraszam na mumble ;)

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 15 lat.

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Ponieważ lubię serwery survival , chętnie pomogę innym graczom , ponieważ gram w minecrafta od wersji alpha i jestem doświadczony.

Staż w minecraft : Od alphy , tj. rok :)

Dlaczego ty? :Lubię innym pomagać , jestem kreatywny , uczciwy , posiadam premium :)

Nick : ViVaNcOxD

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 15 lat.

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? bo lubie survivale i mysle ze fajni ludzie beda grali

Staż w minecraft :Gram od kiedy tylko powstal ale mialem 6miesiecy przerwy

Dlaczego ty? HMM? dlaczego? bo jestem kretywny potrafie robic fajne rzeczy i wogule

Nick: Pucek

Opublikowano

Wiek (Min.13) :14

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Mam wielką nadzieję, że serwer szybko nie padnie jak reszta tego typu.

Staż w minecraft :od bety 1.5_0.1

Dlaczego ty? : Jestem miłą osobą i ogarniętą, nie stwarzam problemów, próbuje pomagać

Nick : mamaraga

Opublikowano

Wiek: 16

Mumble: nie

Mikrofon: tak

Dlaczego chcesz grać u nas: Chętnie zbuduję coś fajnego w towarzystwie ogarniętych ludzi

Staż w Minecrafcie: ponad rok

Dlaczego Ty: uważam, że całkiem nieźle buduję, sami się przekonacie. Dobra ortografia, nie griefuję, pełny ogar.

Nick: MiodoweCheerios

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 18

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Nudy w domu :D

Staż w minecraft : 2-3 lata

Dlaczego ty? : A dlaczego nie ja ? :D

Nick : Gaber

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 13 :)

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Lubię takie serwery, będę nagrywać z niego serię oraz myślę że będzie nam się miło grało.

Staż w minecraft : tak koło 1,5 - 2 lat (od classic)

Dlaczego ty? : Ogarniam ort., nie przeklinam, pomagam i lubię takie serwery

Nick : izajla

Opublikowano

Napoczątku bylo OK , rozmawialiśmy na mumble budowaliśmy domki . A teraz administracja dodaje każdego na serwer , miałem jako pierwszy ziemiaka i marchewke , dalem pare zasadzilem w mojej farmi dzis wchodze niema ziemniaczkow . Ide do kolegi bo mialem 30 lv chce sobie zenchantowac mieczyk i co niema wszytko rozwalone bo sie podloga podkopali ! Gdyby dal tylko te 10-20 osob ta ekipe co byla na poczatku to serwer Cudowny , teraz tylko ieda kazdy kradnie bo co rozwali sobie sciane i wejdzie . Takie jest moje zdanie !

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...