Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra] Splash [WL][30 Slotów][No-Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

64433306.png

 

 

Hezz, zapraszam na serwer typu kwadratowa masakra!

 

Oczywiście obowiązuje whitelist'a ale to niżej :)

 

 

Pluginy są tylko najpotrzebniejsze - Essentials , xAuth , Reservations

 

 

Każdy taki serwer padał ale tutaj nie ma zbyt szybko takiej możliwości ponieważ na tej samej maszynie stoi jeszcze nasz serwer Freebuild.

 

 

Parametry Podstawowe :

Sloty - 30

Potwory - ON

Zwierzęta - ON

Hardcore - OFF

Nether - ON

Poziom Trudności - Normal

 

 

Podania na whitelist :

 


Wiek (Min.13) :
[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :
[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :
Staż w minecraft :
Dlaczego ty? :
Nick :

 

 

Podania piszemy w odpowiedzi

:)

A teraz sekcja IP

 

Mumble : 91.204.161.85:25010

Serwer MC : splash-surv.tk:20044 lub 178.33.50.230:20044

 

b_560_95_2.png

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek (Min.13) :15

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :podobaja mi sie serwery tego typu i lubie grac z ogarnietymi ludzmi

Staż w minecraft :2 lata

Dlaczego ty? :jestem milym chentnie pomagajacym graczem nie grifuje zluze pomoca :D

Nick :Decoy

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 16

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Bo lubie tego typu serwery

Staż w minecraft : 2lata

Dlaczego ty? : Mam 16 lat , bede nagrywal filmiki z serwera

Nick : KakunaX

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 15

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Nie ale jak tak potrzebne to ściągnę

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Ponieważ interesuje mnie od dawna Kwadratowa Masakra i chciał bym na owej pograć.

Staż w minecraft : 2 lata

Dlaczego ty? : Ponieważ umiem się zachować prawie w każdej sytuacji, nie Grifuje oraz nie Cheatuję.

Nick : Anarchik_PL

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 15

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Chce poznac milych ludzi i lubie tego typu serwery.

Staż w minecraft : beta 1.3

Dlaczego ty? : Lubie grac na takich serwerach. Jestem pomocny i mily lecz tego samego oczekuje od innych. Byc moze nagram filmy z tego serwera.

Nick : Adrjanovsky

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Troszkę z nudów i z tego że serwer ma white-list bo na serwerach no-wl są często nie ogarnięci ludzie .

Staż w minecraft : od alphy 1.2 do pełnego 1.2

Dlaczego ty? : Nie chce być stereotypowy i napisze tak : Bo tak ;)

Nick : TetsuoGaming

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 16

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Ponieważ już jakiś tam staż mam na tego typu serwerach, więc mam nadzieję że odnajdę się także i na tym..

Staż w minecraft : 1,5 roku

Dlaczego ty? : Ponieważ nie jestem dzieciakiem, nie cheatuję, nie rozwalam czyjeś pracy. Potrafię tworzyć dość ciekawe i duże budowle w stylu nowoczesnym i nie tylko. Umiem dostosować się do zasad, używam wyszukanego słownictwa, ograniczam wulgaryzmy.. Mam nadzieję na dobrą zabawę!

Nick : Hefajstos16

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 16

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :mam dość publicznych serwerów, wolę pograć na ogarniętych światach. Chcę pobudować z kreatywnymi ludźmi

Staż w minecraft :~ 1 rok

Dlaczego ty? :jestem uczciwy, kreatywny i koleżeński, nie mam problemów z poprawną polszczyzną, szanuję innych ludzi i ich prace

Nick : nivek

Opublikowano

Mumble (Tak / Nie) tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :Bo lubie serwery tego typu

Staż w minecraft : od bety 1.3

Dlaczego ty? :Poniewaz mam 16 lat a nie 12 ^^

Nick :Firstangelist2

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 15

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Bardzo uwielbiam serwery typu kwadratowa masakra, grałem już na różnych i mi sie nie spodobały. Mam nadzieje , że ten serwer bedzie super

Staż w minecraft : Od 1.5_01

Dlaczego ty? : Jestem miły, ogarniety + nie lubie dzieci :D.

Nick : W0LFM3N

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 15

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Ponieważ tamte się rozpadły , a chciał bym sobie porywalizować troche z innymi

w budowie bo to lubie i umiem . Z mojej strony mozna liczyć się z pęknymi budowami i nowinkami na serwerze z redstoone :)

Staż w minecraft : Beta 1.3

Dlaczego ty? : Właściewie to wszytkie moje aspekty umieściłem wyrzej , lecz zawsze coś można dodać jestem miałym i sympatycznym kolegą . :)

Czytając posty kolegów , nierozumiem co mają do tak zwanych DZIECI ? To, że mają może mniej lat od Was to nie znaczy , że nic nie ogarniają , a może czasami lepiej od Was ! Także jeśli będziecie starsi i będziecie mieli dziecko to je zabijecie ? Dziękuje , to z mojej strony ,

 

 

ZASTANÓWCIE SIĘ

 

Nick : Jeronii (Premium , własny skin orginal)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Do nivka przyjęci , palacyki1234 , jak dasz wiek i porozmawiasz z nami na mumble to moze cie przyjme :)

 

@up przjęci

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 14

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Nie lecz moge sciagnac :)

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Znudziły mi sie gry na singlu wiec czemu nie spróbowac

Staż w minecraft : Od alpha

Dlaczego ty? : Jestem kreatywnym czlowiek i nie lubie Xray :)

Nick : VrubikPL

Opublikowano

Wiek (Min.13) :15

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :Nie

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :Nie

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :Bo lubię takie rozgrywki

Staż w minecraft :OD 1.4 Beta

Dlaczego ty? :Chce sobie na spokojnie pograć

Nick :PLFErbuson

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 15 ;p

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Jezeli potrzeba to pobiore ;p

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Oczywiscie ;p

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Lubie rozgdrywke typowo survivalowa bez zadnych frakcji itp ;d

Staż w minecraft : od 1.7.3

Dlaczego ty? : Poniewaz jestem mila i ogarnieta osoba ;p Znam zasady ortografii xD

Nick : HappyHappyMan

876795642.png
Opublikowano

Wiek (Min.13) :14

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :Ponieważ kwadratowa masakra to mój ulubiony tryb serwera :)

Staż w minecraft :1.5

Dlaczego ty? :Ponieważ jestem kreatywną osobą , nie grifuje , jestem miły

Nick : someonel1

[jp]~YOLO~
FFS GAMING for MTA

PRO RACER

Wanna fight ?!

Opublikowano

Wiek (Min.13) :13

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) :Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) :Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? :Tak

Staż w minecraft :Wojownik

Dlaczego ty? :Ponieważ jestem ogarniety i nie jestem hackerem

Nick :Pawka4

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 13

Mumble : Tak

Mikrofon : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Ponieważ dużo serwerów tego typu szybko padało. Z tego co wyczytałem serwer ma nie paść więc chętnie bym pograł tutaj troche dłuzej.

Staż w minecraft : ok. 1,5 roku

Dlaczego ty? :Ponieważ jestem miły, potrafię świetnie współpracować z innymi graczami. Umię ładnie budować i swoimi budowlami mogę troche upiększyć serwer.

Nick: qawciaks

Opublikowano

Wiek (Min.13) : 16

[WYMAGANE] Mumble (Tak / Nie) : Tak

[WYMAGANE] Mikrofon (Tak / Nie) : Tak

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze ? : Szukam dobrej zabawy i ciekawych ludzi, chce sobie pograć i porozmawiać ;]

Staż w minecraft : ok 1 roku

Dlaczego ty? : Jestem osobą ogarniętą i miłą , nie grifuje, nie kradne. Nie wszczynam niepotrzebnych kłótni:]

Nick : ZeD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...