Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakara[Dedyk][20SlotoW][Krecimy na youtube]


Cs-Pomierzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie:Piotr

 

Wiek:15

 

Dlaczego ja?:Jestem miły,nie grifuję,mam poczucie humoru

 

Ile grasz w Minecraft:2Lata

 

Masz TS3:nie

 

Mikro:Tak

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Patryk

Wiek: 15 lat

Dlaczego akurat ty?: Ponieważ lubię grać w minecrafta , robię to dla przyjemności i czystej zabawy :)

Ile grasz w Minecraft? Około 1,5. roku.

Masz TS3? Tak

Masz microfon? Tak.

Opublikowano

Imię:Tomek

 

Wiek: 13

 

Dlaczego akurat ty?: Gdyż jestem uczcwy i lubię pomagać innym.

 

Ile grasz w Minecraft? 2 latka

 

Masz TS3? Tak.

 

Masz microfon? Tak.

Opublikowano

Imię:Bartekuse7895

 

Wiek:15lat

 

Dlaczego akurat ty?:Poniewaz Ogarniam gre pomagam graczom i nie przeszkadzam dla innych

 

Ile grasz w Minecraft?: Gram od Wersji Minecraft Classic

Masz TS3?: Nie :/ Ale mam Skype

Masz microfon?: MAM :D

 

Prosze O sprawdzenie mojego podania i szybkie dodanie :)

Opublikowano

Imię: Adrian

Wiek: 15

Dlaczego akurat ty?: Ponieważ Lubie Takie Serwery I Chce Sobie Ponagrywać Na YouTube Mam 20 Sobow

Ile grasz w Minecraft? 2 Lata

Masz TS3? Tak

Masz microfon? Tak

Czekam Na Odpowiedz Pozdrawiam :P

Opublikowano

Imię:Kacper

Wiek:13

Dlaczego akurat ty?: Bo tak chciał Bóg ;D Nie no mmm... yyy... może dlatego, że mam dosyć dobre poczucie humoru, chciałbym sobie pograć w wolnych chwilach i może coś kręcic na yt i co najwazniejsze dobrze się bawic ! :D

Ile grasz w Minecraft? A chuj CI to wie, około 1,5 roku?

Masz TS3? Yup

Masz microfon? Yup

Opublikowano

Imię: Krzysiek ( Archerowy ) - Nick jbc.

Wiek: 12

Dlaczego akurat ty?: Dlaczego ja? Nie wiem po prostu chciałbym coś nagrać z takiego serwera i pograć zabawić się. ;D

Ile grasz w Minecraft? Hmm. W Minecrafta gram już 1,5 roku.

Masz TS3? Jasne.

Masz microfon? No oczywiście.

Opublikowano

Imię: Patryk

Wiek: 16

Dlaczego akurat ty?: Lubie takie serwery i bardzo chce nagrywac z kims na yt:)

Ile grasz w Minecraft? 2lata

Masz TS3? Tak

Masz microfon? Tak

Opublikowano

Imie: Paweł

 

Wiek : 13

 

Dlaczego akurat ty : Bardzo lubie serwery typu kwadratowa masakra i jestem ogarniety chociaz mam 13 lat a duzo jest nie ogarow w moim wieku.

 

Ile grasz w Minecraft ? Tylko jak wyszedl zaciekawil mnie i nadal maniacze w minecraft :)

 

Masz TS3 ? Tak

 

Masz Mikrofon ? Tak

 

Tak z Poza tych pytan mam taki lekko dziecinny glosik :D

eloelo320_21463_3.png

 

Zbieram +

Opublikowano

Imię:Wiktor

Wiek:14 za 2 miesiące 15:D

Dlaczego akurat ty?:bo lubię servery tego typu

Ile grasz w Minecraft?Od bety 1.5

Masz TS3?Tak

Masz microfon?No jasne że tak:)

Opublikowano

Imię: Denis

Wiek: 13 lat ( w styczniu 14 :D )

Dlaczego akurat ty?:Jestem miły i ogarnięty co zresztą zobaczycie :)

Ile grasz w Minecraft? 2 lata

Masz TS3? Tak

Masz microfon? Tak :)

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Opublikowano

Imie: Tomek

Wiek: 13

Dlaczego akurat ty?: Lubie takie serwery : 3

Masz TS3: Tak

Masz microfon: Tak

lalabg.png
Opublikowano

Imię: Sebastian

Nick: Sephareth

Wiek: 17

Dlaczego akurat ty?: Lubie grać na survivalach i nie tylko, chce odpocząć od serwera na modach :P

Ile grasz w Minecraft? 18 miesięcy

Masz TS3? Tak

Masz microfon? Tak

 

Jedna uwaga co do podania, dodajcie Nick!

 

KOLEGA:

 

Imię: Gabryś

Nick: pBrusq

Wiek: 15

Dlaczego akurat ty?: Lubie SKKF'a i zawsze marzyłem grać na takim serwerze :P (Lubie Biebera)

Ile grasz w Minecraft? Od wersji jeszcze na przegladarke

Masz TS3? Tak

Masz microfon? Oczywiście

image1.png?uid=2682742&m=0

Opublikowano

Imię: Adria

Nick: ZeD

Wiek: 16

Dlaczego akurat ty?: Jestem ogarnięty i miły , nie kradnę ani nie griffuje

Ile grasz w Minecraft? ok 1 roku

Masz TS3? Tak

Masz microfon? Mam

Opublikowano

@jestemfubu

@EloElo300

@patrysbq15

@YankeS12321

 

Reszty mi się nie chciałokopiować.

 

Ciekawe ze gracie 2 lata jak minecraft wyszedł 18 listopada 2011 roku.

Chciałeś zabłysnąć czy coś? Bo nie bardzo Ci to wyszło, ponieważ publiczny minecaft wyszedł 29 czerwca 2010 roku, a 18 listopada 2011 roku wyszła pełna wersja.
Opublikowano

Imię: Paweł

 

Wiek: 16 lat

 

Nick: KulawiK08

 

Dlaczego akurat ty? : Ponieważ potrafię zachować kulturę

 

Ile grasz w Minecrafta? : od początku Bety

 

Masz TS3? : Tak

 

 

Masz mikrofon? : Oczywiście

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...