Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakara[Dedyk][20SlotoW][Krecimy na youtube]


Cs-Pomierzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie moi drodzy! Chciałbym zaprosić was na serwer KwadratowaPodpaske, czyli serwer typu znanej wam Kwadratowej Masakry. Aby wejść na serwer musisz posiadać:

 

 

 

- Minecraft

- TeamSpeak3

- Dobry Humor i byc ogarnietym :D

Wymagamy ts3 gdyz chcemy poznać się lepiej i mieć świadomość z kim rozmawiamy:P

ps proszę o nie wstydzenie się głosu

Wejdz już teraz na KwadratowąPodpaskę Wystarczy dołączyć na ts3

4speak.pl kanal 228 oraz złożyć podanie na WL

 

 

Podania na WL (wzór):

 

 

Imię:

Wiek:

Dlaczego akurat ty?:

Ile grasz w Minecraft?

Masz TS3?

Masz microfon?

 

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Piotrek

 

Wiek:13

Dlaczego akurat Ty?: BO TAK, nie no zartuje, z takiego powodu, ze chcialbym krecic serie z tego serwera, bo mi sie nudzi na YouTube, a mam 200 widzów. ;d

Ile grasz w MC?:2 lata.

Masz TS3? : Bez tego ani rusz

Masz mikrofon: Tak samo jak z TS ;p

Wiem, ze zapewne mnie nie dodacie ze względu na wiek, ale wiek nie decyduje o człowieku.;p

elo jestem jarek mam 36 lat i mam serwer w metinie zabrarzam na niego balmora hehehe o tyle nara subujcie mie na yutube nick fubuxmetin plis plis

Opublikowano

imie czy nikc w grze .?

Wiek :15

Dlaczego akurat ja bolubie serwery typu Kwadratowa masakra

Ja gram w minecrafta od wersji 1.7.3

Mam Ts3

Tak posiadam micro

: )

bPF1HEU.png

Opublikowano

Imię: Dastin

Nick: Anakonda016

Wiek: Niestety tylko 12, lecz ogarniam :D

Dlaczego akurat ty?: Bo lubie tego typu serwery :D

Ile grasz w Minecraft?: Około rok

Masz TS3?: Tak

Masz microfon?: Tak

Opublikowano

Imię:Sebastian

 

Wiek:13

 

Dlaczego akurat ty?:Bo lubie grac na takich serwerach i nie griefuje i nie zabijam bez powodu

Ile grasz w Minecraft?1,5 lat

 

Masz TS3?tak

 

Masz mikrofon?tak

Opublikowano

Imie: Szymon, Nick ( BloodRage16 )

Wiek: 16

Dlaczego akurat Ty: Hm.. Nie mam pojecia. Wydaje mi sie,ze jestem ogarnieta osoba, mozna ze mna pogadac, nie sprawiam problemow ;p

Ile grasz w Minecrafta: Od Alphy. ;p

Masz Ts'a.: Oczywiscie. ;p

Masz Mikrofon: Pewnie. ;)

Opublikowano

Imię:Gragonek123

Wiek:15

Dlaczego akurat ty?:Poniewaz lubie servery typu KM

Ile grasz w Minecraft?Od Alphy

Masz TS3?Taa

Masz microfon ? niestety narazie nie koledze pozyczylem .

mca.png

Please Give Me Plus!

Opublikowano

Imię:Krzysiek

 

Nick: vTakeer

 

Wiek:17

 

Dlaczego akurat ty?:Szukam serwera typu masakra, umiem budować, jestem ogólnie miłym człowiekiem.

 

Ile grasz w Minecraft? 10 godzin (wiem, jestem no-lifem)

 

Masz TS3? Mam

 

Masz microfon? Mam

vP235V6.png

Opublikowano

Imię: Paweł

 

Nick: Ozy

 

Wiek:16

 

Dlaczego akurat ty?: Szukam serwera typu masakra, umiem budować, jestem ogólnie miłym człowiekiem.

 

Ile grasz w Minecraft?: 1,5 roku

Masz TS3?: Mam

 

Masz microfon?: Mam

Bez-nazwy-1-kopia.png
Opublikowano

Imię: Sebastian

Wiek: 15

Dlaczego akurat ty?: Chciałbym zagrać na serwerze tego typu, ponieważ oglądam Kwadratową Masakrę i chciałbym zobaczyć jak to jest grać na takim serwerze.

Ile grasz w Minecraft? Od alphy

Masz TS3? Tak

Masz microfon? Tak

Opublikowano

Imię: Igor

Wiek: 14lat

Nick w grze : Esperanto10

Dlaczego akurat ty?: Jestem ogarnięty , mam dystans do żartów i jestem uczciwy.

Ile grasz w Minecraft? - Nie wiem ale od wersji - beta 1.5

Masz TS3? - No ja cha :D

Masz mikrofon? - Jasne :)

Opublikowano

Imię: Sebastian

Wiek: 14 Lat

Dlaczego akurat ty?: Jestem osobą miła, pomocną oraz Sympatyczną. Nie oszukuję i nie jestem griferem.

Ile grasz w Minecraft? : 3 Latka

Masz TS3? : Tak

Masz microfon? : Tak

Opublikowano

NICK:DKhooof

Imię:Daniel

Wiek:14

Dlaczego akurat ty?:Bo bardzo ogarniam takie servery i niejestem griferem

Ile grasz w Minecraft? 2/3lata

Masz TS3? TAK

Masz microfon? TAK

mca.png
Opublikowano

Imię:łukasz

Wiek:13

Dlaczego akurat ty?:bo uwazam że jestem ogarniety i nadałbym sie na ten serwer.poz.

Ile grasz w Minecraf nie wiem ale od wersi beta 1.5

Masz TS3 mam ts3

Masz microfon posiadam mikrofon.

Opublikowano

imię:Dawid

Wiek:14

Dlaczego akurat ty??: Ponieważ jestem ogarnięty, zabawny i nie grifuję

Ile grasz w minecraft: Gram od wersji Alpha, a dziennie 3,4H

Masz TS: Tak

Masz Microfon: Oczywiście

Opublikowano

Imię: Łukasz

Wiek:15

Dlaczego akurat ty?: Szukam serwera typu kwadratowa masakra, nie jestem griferem i szanuje czyjąś prace

Ile grasz w Minecraft? około 2 lata

Masz TS3? Tak

Masz microfon? Oczywiście ;P

Opublikowano

Imię: Bartłomiej

Wiek:13

Dlaczego akurat ty?: Poniewaz bardzo cenie bym zagral na tego typu serweze i chcialbym sie poczuc jak taki pseldo youtuber :<

Ile grasz w Minecraft? od 1.5

Masz TS3? pobiera sie :D

Masz microfon? Tak, ale neiwiem czy dziala

 

Imię:Bartłomiej

Wiek:13

Dlaczego akurat ty?:Bo chce sobie pograc na tego typu serveze

Ile grasz w Minecraft?Od 1.5

Masz TS3?Tak

Masz microfon?Tak

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...