Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MealCraft RPG + SURV ZAPRASZAM rekutacja ON ! [Dedyk][NON-PREMIUM]


absolwentppt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy poszukujecie ogarniętego Technika?

Jeżeli tak to piszcie na GG: 232317

lub e-mail: [email protected]

Zapraszam do lajkowania!!! Pomgołem/Podoba Ci się moja treść? Daj Like i zostaw coś po sobie :)


thumb_pre_1374837071__884049964027144348


  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękuje ci absolwentppt, że masz moją prośbe głęboko w....

Pisalem 2 razy, że ktoś mi ukradł konto, a wy olewacie to ciepłym moczem.

 

@up: Już wysłałem.

PS. Test, dasz mi jakis kontakt do siebie? Potrzebuje. Musisz mi usunąć/zmienić hasło na serwie, bo jakiś cwel wbił na konto i się zarejestrował.

Ktoś chyba mi hasło zmienił czy coś. Wbijam sobie normalnie na konto i "złe hasło". Mam takie jakie miałem. Nudacznik.

@Edit: Nie piszcie już podań. Po co? Pisał przecież, że za 2 dni rekrutacja Off. Już te 2 dni minęły. Poza tym już zostało wybrane 7 najlepszych podań.

A ty popatrzaleś na to co ja edytowalem.

Dziękuje wam. Poza tym, kiedy były wybory na moderatora?

Opublikowano

Siema, Mam bana nie wiem za co powód to jakis yyy lol ?? więc nie wiem o co chodzi

 

Jak bym miał mieć bana to daj konkretny powód a nie yy lol ....

Opublikowano

Wiek:15lat

NickwGrze:LordPL

CośoSobie:Mam na imie Patryk,serwer mi sie bardzo podoba jestem zawsze pomocny gram codziennie

cos od siebie:Jestem nastolatkiem umiem grac w mc .lubie sie spotykac z przyjaciółmi .i libie grac w piłkę nożną

Opublikowano

nick w grze:Gragonek123

premium:tak

dlaczego ty masz byc dodany?:Lubie pomagać ludzią bardzo ladnie buduje i myśle ze przyjmiecie mnie mam ogarniętą ortografie

Wiek:15lat

Cos o sobie:gram w minecraft Interesuje się harcerstwem i wojskiem.

 

Kontakt:skype,ts,gg,muble

 

Cos od siebie:iA co ja mam gadac ..

mca.png

Please Give Me Plus!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...