Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Modyfikacja Wojownika v1(czyt. red) Łowca Krwi


xjustinx2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale tekstura głowy wyświetla się przy każdej zbroi zmodyfikowana, tylko inne nie są takie jak powinny.

Gdzie znajdują się pliki zbroi ? Chodzi mi przedewszystkim o te co są już na początku gry.

Opublikowano

Jakoś nie za bardzo mi to podchodzi:/ Jedynie co, to zmieniłeś kolory co jest akurat b. łatwo.. a w dodatku brzydko ci to wyszło:/

Opublikowano

Ale ja to zrobiłem, jako nowa postać 5 jak ktoś chciał by dodać.

haha Wojownik mutant :D sorry że tak piszę ale bez spamu fajne ale wątpię że komuś się to przyda lajka zostawiam na zachętę od zera do milionera jak to mówią :P

Opublikowano

Jak dobrze wspomniałeś dopiero zaczynam, a oprócz tego ta wersja jest jeszcze nie dopracowana,

Jakoś nie za bardzo mi to podchodzi:/ Jedynie co, to zmieniłeś kolory co jest akurat b. łatwo.. a w dodatku brzydko ci to wyszło:/

Tobie chyba się wzrok psuje i nie dowidzisz, nie tylko kolory, ale także trochę wojowniczkę.

Opublikowano

Temat powinien nazywać się ''Pobawmy się w paincie''.

Według mnie beznadzieja. Góra 10 minut roboty.

Opublikowano

10 Godzin a nie minut. Zanim przetestuję, poprawię czasu trochę minie.

Jak mi zaprezentujesz coś, abym w MS Paint otworzył plik .dds to będę ciebie wielbił.

 

Jak powiesz jak dodać 5 postać do metina, to zbuduję ci świątynie i uznam cię za swojego Boga...

Ja myślę, aby dodać najpierw w plikach serwerowych, a później na serwerze.

Tylko aby mógł ją mieć każdy to trochę by trzeba było się natrudzić.

Opublikowano

10 Godzin a nie minut. Zanim przetestuję, poprawię czasu trochę minie.

Jak mi zaprezentujesz coś, abym w MS Paint otworzył plik .dds to będę ciebie wielbił.

 

 

Ja myślę, aby dodać najpierw w plikach serwerowych, a później na serwerze.

Tylko aby mógł ją mieć każdy to trochę by trzeba było się natrudzić.

 

Nie masz racji. ^^:)

1382793664-U576448.png


Opublikowano

Mi się to jakoś nie podoba, wojownik wygląda moim zdaniem strasznie, wojowniczka jakoś jeszcze ujdzie. ;)

Dam like chociaż za fatyge. ;)

Opublikowano

w którym to pliczku edytujesz ???

 

i w którym pliczku znajduje się modyfikacja woja,sury,ninjy,szamana ??

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...