Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Modyfikacja Wojownika v1(czyt. red) Łowca Krwi


xjustinx2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Dziś przedstawię wam moją modyfikację tekstur wojownika v1(red).

 

Oto screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

 

Download-kliknij

Skan

 

Oczywiście w rzeczywistości wygląda to lepiej.

 

Jest to wersja pre-alpha więc będzie dopracowywana.

 

 

%Update% nr 2

 

Stworzyłem do kompletu wojowniczkę która powinna wam się spodobać.

 

Download-kliknij

Skan

 

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

Opublikowano

Wiesz twoja praca wynosi maksymalnie 10minut.Kto normalny da to na serwer? - zakładam że nikt, mogłeś popracować dłużej a staranniej , musisz mieć pomysł, projekt wtedy praca z pewnością twoja praca wyszła by znacznie lepiej :), no ale takie jest moje zdanie.

signjpg_swwrens.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie szajs nie podoba mi się . Tak jak napisał up nie napracowałeś się i nikt normalny nie doda tego na serwer ...

Opublikowano

Powiedzcie mi co ulepszyć/poprawić/zmienić w postaciach.

 

A wracając do tematu, co zrobić, aby po założeniu zbroi nie całkiem zakrytej nie aktywowała się domyślna tekstura ?

 

 

Opublikowano

Zrób nygasów :D To był by hicior o.O haha

 

Gdzieś już widziałem jak ktoś to zrobił...

Łap link

 

Bo o to tobie chodziło ?

 

Nazwa Łowca Krwi jest tymczasowa, czekam na sugestie dot. ulepszenia postaci.

 

Piszcie czy testujecie, chcę wiedzieć ile osób już korzysta.

 

Wracając do tematu jak zrobić, aby po założeniu zbroi była niebieska tekstura ? Gdzie muszę zmodować ?

Opublikowano

Kupa jest bliska kolorowi który uzyskamy mieszając jasny brąz z bordowym, a moje postacie nie są tego koloru i nawet trochę nie przypominają odchodów.

Radzę więc iść do psychiatry ponieważ problemy z rozróżnianiem obiektów to bardzo poważny objaw choroby.

Opublikowano

Na razie to tyle, zajmę się dalej tym jak będę miał czas... Piszcie co mam zrobić, aby po założeniu zbroi była nadal widoczna zmodowana część wojowniczki i woja. Aby przetestować należy użyć programu z tego poradnika: kliknij.

Opublikowano

Z czym czas do 20 ?

 

Nie ma powodu do zamykania tego tematu.

Części osób wygląd się podoba.

Można tylko temat wg. mnie odchudzić ze zbędnych postów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...