Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaWyżyna [1.3.2] [WL] [DEDYK]


NazZeS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam Wszystkich na moj serwer Hamachi Kwadratowa Dziura :D

Sieci:Faceplam1 do Faceplam10

Podania proszę skladac na Hamachi

Wiek:

Nick

Mikro

Ip:5.87.38.118

Serdecznie Zapraszam!!!!!

Opublikowano

Zapraszam Wszystkich na moj serwer Hamachi Kwadratowa Dziura :D

Sieci:Faceplam1 do Faceplam10

Podania proszę skladac na Hamachi

Wiek:

Nick

Mikro

Ip:5.87.38.118

Serdecznie Zapraszam!!!!!

 

 

Nie reklamój swojego marnego serwera który nie jest nawet 24/7... + jest hamachi

 

Twój sposób nie działa.. Daw za chwile dostanie bana, Jak ja jestem jest spokój, Spawn jest zepsuty przez Guy on usuwał pliki FTP ja już powoli naprawiam Niedługo ustawie SPAWN.

 

 

Okay ale Daw nie dostał bana bo grał dzisiaj rano.

On ma chyba x ray'a bo wczoraj miał już diax eq i enchantowene coś i to w 1 DZIEŃ NOWEJ MAPY ! WTF?

 

 

Serwer będzie otwarty później.. Nie można na serwerze pisać ani nic psuć bić itp... Nie wiem co sie dzieje w czym problem.. Nie mam tych samych plików FTP.. Mam część..

 

Mogę podać Permisje jeśli chcecie..

 

Osoba która pomoże mi naprawić serwer dostanie J@ (junior admina). Moje gg 4226802

 

Wiem tylko ,że to nie wina permissionex.

 

 

Słuchaj a usunołeś pliki FTP ?

Bo serwer MUSI być pusty taki że ledwo kupiony i tam nie ma żadnych pluginów,plików i plików FTP.

Opublikowano

Dzisiaj mu dam bo pisze moje permission od zera... Wiec poczekajcie . On dostanie perma, ja kilka razy reinstall robiłem.. Jak skończę naprawiać rangi i wybuchy crepera powiem.;)

 

A co do 1.4.2 to w swoim Czasie Bo na razie jest to beta I wgl pluginy by nie dzialaly Niektore.

Opublikowano

Nazwa Mistrzunio123

 

 

Wiek lat 13 lat

 

 

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? Niewiadomo

 

Co to jest Griff ?

 

Niszczenie własnosci innych graczy.

 

 

Będziesz griffował? Nie

 

 

Informacje zachęcające:

Lubie tego typu serwery.Lubię piłkę nożną.

Opublikowano

Nazwa Gatoo130

Wiek 15 lat

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? Nie mam odpowiednich warunków, ale jak coś wykombinuję to tak

Co to jest Griff ? Niszczenie budynków itp. wybudowanych przez innych graczy

Będziesz griffował? Nie

Informacje zachęcające: Jestem miłą, uczciwą i ogarniętą osobą oraz lubię serwery tego typu.

Opublikowano

Nazwa: DiziQ

Wiek: 14

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Możliwe

Co to jest Griff ?: Niszczenie czyjejś

własności

Będziesz griffował?: Niby po co miałbym to robić??

Informacje zachęcające: Jestem miły i ogarnięty i co najważniejsze nie grifuję

Opublikowano

Nazwa

Wiek min.12 lat: 13,5

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? Raczej tak dopiero zaczynam swoją przygode z YT

Co to jest Griff ? : Griff jest to niszczenie czegoś co nie jest nasze coś w tym stylu

Będziesz griffował?:NIEMAM ZAMIARU chcem sobie pograć jak cywilizowany człowiek

Informacje zachęcające:Lubię grać w MC (Około 2-3h dziennie) poza kompem gram w piłke nożną i cóż tu jeszcze mówić chcem się dostać na WL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...