Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaWyżyna [1.3.2] [WL] [DEDYK]


NazZeS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak, złożę podanie jak będzie na 1.4.2 :3

Wszystko już jest na tą wersję.

Pozdrawiam.

__

Podanie gdy by co:

Nazwa: xPablo99

Wiek min.13 lat

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? Tak

Co to jest Griff ? Rozwalanie komuś swojej własności.

Będziesz griffował? Nie

Informacje zachęcające: Mam na imię Patryk i lubię się turlać.

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa: JeJu97

Wiek:16

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? Jeśli będzie się działo coś ciekawego to owszem.

Co to jest Griff ? Niszczenie cudzych budowli itd.

Będziesz griffował? Nie

Informacje zachęcające: Lubię tego typu serwery. Liczę na dobrą zabawę i ogarniętych ludzi ; >

36264_01_02_10_12_20_13.png

Opublikowano

Dodany , zapraszam na serwer

@Reff

P.S Fire zamknij się proszę jesteś ode mnie młodszy , a poza tym fajnie się wyzywa po czym wyżalasz się tutaj?

Twoje zachowanie jest godne gówniarza

Oto ssy , niech inni zobaczą jaki jesteś ;>

07427029235429010428.png

66874372257406171887.png

64120312947362032717.png

59858435488375162180.png

Panie Guy'u w ss'ie piszesz, ze nie grasz w metina, czemu klamiesz? :)

Twoje zachowanie jest dziecinne. Grasz w metina, dobrze o Tym wiem ;D Więc nwm po co okłamujesz graczy? :)

Opublikowano

Prosiłbym o odbanowanie (Padłem 3razy przez zbugowany spawn[Respiłem się wysoko w powietrzu spadałem i hit the ground to hard])

Opublikowano

Witam, Ub jest 4,96 lub ktoś może ci podarować życie komendą /revive <nick> lub kupić diaxa za 1,26 co da ci życie.

Opublikowano

Nazwa: Piter009

Wiek: 14

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Tak

Co to jest Griff ?: Niszczenie cudzej własności.

Będziesz griffował?: Nie

Informacje zachęcające: Jestem ogarnięty i Lubie grać z innymi ludźmi.

Opublikowano

Nazwa: wanakubwa

Wiek: 14

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Tak

Co to jest Griff ?: Niszczenie cudzej własności.

Będziesz griffował?: Nie

Informacje zachęcające: Jestem kolegą Pitera009 i chciałbym pograć na tym serwerze razem z nim. Lubie tego typu serwery.

Opublikowano

Prosze o nick.

 

Spróbuj grać. Rekrutacja na Admina otwarta Guy nie ma już admina.

 

Mamy chwilowe problemy techniczne staram się to naprawić ponieważ Guy usuwał z FTP.

Opublikowano

Nazwa ForeverLife17

Wiek min.12 lat 13

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? Moge

Co to jest Griff ? Jest to bezpotrzebne niszczenie krajobrazu

Będziesz griffował? No co ty napewno nie

Informacje zachęcające: Lubie serwery tego typu na kazdym takim serwerze sa lagi i griferzy

Opublikowano

Serwer będzie otwarty później.. Nie można na serwerze pisać ani nic psuć bić itp... Nie wiem co sie dzieje w czym problem.. Nie mam tych samych plików FTP.. Mam część..

 

Mogę podać Permisje jeśli chcecie..

 

Osoba która pomoże mi naprawić serwer dostanie J@ (junior admina). Moje gg 4226802

 

Wiem tylko ,że to nie wina permissionex.

Opublikowano

Nazwa

grabowski09

Wiek min.12 lat 14.5

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: Możliwe

;)

Co to jest Griff ? Niszczenie czyjegoś domku itp

Będziesz griffował?Nie :>

Informacje zachęcające:Lubie informatyke i granie w piłkę siatkową

:D

Opublikowano

Nie warto grac!

Serwer chujowy jak i jego niektórzy gracze, ale niektórzy fajni.

Koleś zabija mnie w jego domku mimo, że otworzył mi drzwi.

zginąłem raz majćc 4 życia od razu ban, że niby 4 razy zginąłem.

 

Ten gnuj jebany bolex164 (daw31) on taki kozak, jeszcze się do mnie przyjebał.

Do widzenia a Ciebie daw31 spotkam na jakimś serwie od razu kurwa padasz.

s1uwrd.jpg


Opublikowano

Informacje o serwerze :

-Gracz daw coś tam zabija bez powodu.

-Griefują,kradną przedmioty.

-Gdy mnie zabili NIE MA RESPU NA SPAWN tylko w powietrzu i spadasz w dół i giniesz.

-Zostałem zbanowamy za nic a miałem 2 życia jeszcze.

 

Serwer będzie otwarty później.. Nie można na serwerze pisać ani nic psuć bić itp... Nie wiem co sie dzieje w czym problem.. Nie mam tych samych plików FTP.. Mam część..

 

Mogę podać Permisje jeśli chcecie..

 

Osoba która pomoże mi naprawić serwer dostanie J@ (junior admina). Moje gg 4226802

 

Wiem tylko ,że to nie wina permissionex.

 

NazZeS zrób tak:

1.Usuń WSZYSTKIE pluginy,mape po prostu WSZYSTKO.

2.Wgraj je jeszcze raz (pluginy) a miejsca poszukaj.

3.Ustaw wszyskie pluginy (permissionsex i inne) jak wcześniej.

4.Powinno wszystko działać.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

kakako@ Daw za chwile dostanie bana, nikt inny nie griff, konfiguruje LWC, twój sposób który napisałeś nie działa, Dałem Ci revive.

Opublikowano

Twój sposób nie działa.. Daw za chwile dostanie bana, Jak ja jestem jest spokój, Spawn jest zepsuty przez Guy on usuwał pliki FTP ja już powoli naprawiam Niedługo ustawie SPAWN.

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Trampus

Będziesz nagrywał filmy na YouTube:Czasami

Co to grief?:Niszczenie własności innych

Będziesz griefował?:Nie

Zachęcenie:Lubię grać w minecraft . W siatkówkę oraz w piłkę nożną. Trenuje w klubach :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...